Tenis

Tenis WTA Prague Open 2024: program, výsledky, vstupenky

Ženský tenisový turnaj WTA v Praze ⭐ je prestižní akcí, hraje se na antuce v areálu Sparty. Atmosféru si nenechá ujít ani spoustu českých hráček.

 

Tenis ATP Washington 2024 muži: program, výsledky, pavouk

Tenisový turnaj v americkém Washingtonu ☑️ se od roku 1986 se hraje na tvrdém povrchu, který vystřídal antuku. Letos se akce účastní i hráč TOP 10.

 

Tenis WTA Washington 2024: program, pavouk, výsledky

Úvodní akcí na amerických betonech je 🤩 WTA Washington 2024, letos podruhé jako turnaj WTA 500. Kdy hrají Češky, jaký je ✅ program a výsledky?

 

Tenisové turnaje WTA 2024 ženy: program, kalendář, live stream

Tenisová WTA Tour ⚡ je nejvyšší úroveň ženského profesionálního tenisu, která zahrnuje desítky turnajů v sezoně. Podívejte se na jejich přehled a také na...

 

Tenisové turnaje ATP 2024 muži: přehled, program, live stream

Podívejte se na přehled všech tenisových ATP turnajů 👌, které se odehrají v roce 2023. Nižšími challengery a Futures turnaji se v tomto článku podrobně...

 

Tenisové žebříčky 2024 - ženy (WTA) a muži (ATP)

Tenisté i tenistky mají podle svých dlouhodobých výsledků na turnajích svůj žebříček ☑️, na jehož základě jsou přihlašováni a nasazováni do turnajů....

 

Muchová - Zheng dnes ve finále: WTA Palermo 2024 online

Získá svůj druhý titul? Karolína Muchová postoupila do finále WTA Palermo 2024, kde ji dnes vyzve obhájkyně Qinwen Zheng. Sledujte hvězdný duel živě.

 

Muchová - Begu dnes v semifinále: WTA Palermo 2024 online

Třetí turnaj po návratu a hned boj o titul? Karolína Muchová je v Palermu už v semifinále, utká se v něm s Irinou Begu. Sledujte utkání v přímém přenosu.

 

Tenis US Open 2024 online: program, výsledky, pavouk, Češi

US Open ⚡ je závěrečným grandslamem tenisové sezony ✔️. Podívejte se na program, aktuální výsledky a kde sledovat zápasy živě online.

 

Tenis WTA Palermo 2024: program, pavouk, výsledky

Jednou ze dvou ženských antukových akcí po travnaté části sezony 🤩 je Palermo na ostrově Sicílie. ✅ Přečtěte si o turnaji vše podstatné na jednom místě.

 

ATP Hamburg 2024 - tenis muži: program, výsledky, pavouk

Tenisový turnaj mužů německém Hamburgu má svou tradici už od roku 1892, letos uvidíme už 118. ročník. Češi tu nestartují, uvidíme ale i hráče TOP 10.

 

Kde sledovat živě Alcaraz vs. Djokovič: finále Wimbledonu 2024

Zase ti dva. Ve finále Wimbledonu 2024 se po roce znovu střetnou Carlos Alcaraz a Novak Djokovič, sledujte vyvrcholení letošního londýnského grandslamu...

 

Tenis Wimbledon 2024 online: program, výsledky, pavouk

Wimbledon je nejslavnějším tenisovým turnajem ⚡ a zároveň třetím grandslamem sezony ✔️. Podívejte se na kompletní program, pavouka a výsledky.

 

Kde sledovat Krejčíková vs. Paolini živě: Wimbledon 2024 online

Barbora Krejčíková si na Wimbledonu zahraje své premiérové finále ve dvouhře. Proti ní se postaví Italka Jasmine Paolini. Sledujte utkání živě od 15:00.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS