Fotbal

Live fotbal a aktuální výsledky dnes – pravidelně a přehledně pro vás

Fotbal je dlouhodobě nejpopulárnějším sportem, a proto mu na Bet-Arena.cz věnujeme velký prostor. Dostanete ideální návod zdarma, jak se podívat na fotbal živě a co si z kurzové nabídky vsadit. Česká Fortuna liga pravidelně servíruje to nejlepší z tuzemské kopané a nejen pro české kluby je klíčovou otázkou sezóny, zda uspějí v milionářské Lize mistrů, či stále populárnější Evropské lize. Sledujte s námi vývoj i v dalších evropských soutěžích a žádný šlágr či pikantní derby vám neuteče!

Sleduj průběh zápasu ZDE

🤗 Fotbal u nás a v zahraničí – evropské i fotbal cz soutěže

Vedle české nejvyšší fotbalové soutěže analyzujeme také Fortuna národní ligu – tedy druhou nejvyšší soutěž u nás. Kromě TOP evropských soutěží jako je anglická Premier League se zajímáme i o méně věhlasné ligy, kde potenciál fotbalistů zůstává většině sportovní veřejnosti dlouho skrytý.

🤗 Sledujeme výsledky fotbalu online i fotbalové přestupy a spekulace

Klíč k úspěšnému sázení vede přes dlouhodobé sledování statistik, což už dnes ale většinu sázkařů nepřekvapí. Platí to i ve fotbale, kde před každým tipem monitorujeme aktuální vývoj v dané soutěži a konkrétním klubu. V rámci velkých mezinárodních turnajů jako je EURO 2020 přihlížíme i k výsledkům v kvalifikaci a složení soupisky. Využíváme nabyté informace týkající se přestupů a neuniknou nám silné stránky ani slabiny týmů i hráčů.

🤗 Sázkové kurzy online – tipy a výsledky fotbalu

Na Bet-Arena.cz budete také nadšeně využívat konkrétní rady, jak sázet na fotbal a čerpat informace z přehledných výsledků. Z mnoha fotbalových studií totiž vyplývá, že tento jedinečný sport spojuje lidi napříč všemi generacemi a my dobře víme, že sdílená radost a láska k fotbalu chutná nejlépe. Nasajte tu pravou fotbalovou atmosféru spolu s námi.

Vyzvedněte si bonus zdarma ZDE za jednoduchou online registraci

Portugalsko vs. Švýcarsko na MS ve fotbale 2022 živě

Osmifinálový program mistrovství světa uzavře papírově zřejmě nejvyrovnanější souboj. V něm se proti sobě postaví Portugalsko a Švýcarsko.

 

Maroko vs. Španělsko na MS ve fotbale 2022 živě

Výsledky Španělů mají od úvodní demolice Kostariky sestupnou tendenci. Napraví předchozí zaváhání, nebo bude nebezpečné Maroko nad jejich síly?

 

Brazílie vs. Jižní Korea na MS ve fotbale 2022 živě

Své osmifinále na MS ve fotbale odehraje v pondělí i Brazílie. ⭐ Ta se od 20:00 utká s Jižní Koreou. Přečtěte si ☝️ předzápasové preview.

 

Japonsko vs. Chorvatsko na MS ve fotbale 2022 živě

První čtyři osmifinálové souboje dopadly vítězstvím favoritů. Tím dalším je Chorvatsko, kterému se ale do cesty postaví nevyzpytatelné Japonsko.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2022: program a informace

Podívejte se na kompletní informace ✔️ o mistrovství světa ve fotbale 2022, ⚽️ které se koná v Kataru.

 

Anglie vs. Senegal na MS ve fotbale 2022 živě

Na osmifinále se na MS ve fotbale ⚽ chystá i Anglie, která se střetne se Senegalem. Přečtěte si preview ☝️ před jejich nedělním soubojem.

 

Francie vs. Polsko na MS ve fotbale 2022 živě

Francie je jedním z top favoritů na titul mistrů světa. V play off začne proti Polsku, které může jen překvapit. Sledujte toto osmifinále MS živě od...

 

Argentina vs. Austrálie na MS ve fotbale 2022 živě

Zdá se, že Argentina našla ztracenou formu. Po šokující porážce v úvodu MS získala 2 výhry a do osmifinále proti Austrálii jde jako obrovský favorit.

 

Nizozemsko vs. USA na MS ve fotbale 2022 živě

Začíná playoff mistrovství světa v Kataru. Osmifinálové souboje otevřou v sobotu Nizozemci a Spojené státy americké.

 

Tipy na vyřazovací část MS ve fotbale 2022 – pavouk play off

MS ve fotbale v Kataru má za sebou základní část, na řadu přichází pavouk play off. Podívejte se na tipy redaktorů BetArena.cz pro vyřazovací část.

 

Zahrajte si fotbalovou tipovačku o 100.000 Kč

Zapojte se do fotbalové tipovačky o 100 000 korun. ⭐ Tipují se výsledky zápasů největšího fotbalového ⚽ svátku, který se odehraje v Kataru.

 

Kamerun vs. Brazílie na MS ve fotbale 2022 živě

Ze skupiny G už jistě postupuje ✔️ Brazílie, stále ale nemá potvrzené první místo. Ve třetím kole ⚽ se střetne s Kamerunem, který musí vyhrát.

 

Srbsko vs. Švýcarsko na MS ve fotbale 2022 živě

Ve skupině G na ⚽ MS ve fotbale 2022 zbývá obsadit jedno ✔️ postupové místo, dnes se o něj utkají Srbsko a Švýcarsko. Sledujte utkání živě od 20:00.

 

Viktoria Plzeň - zimní příprava, program přáteláků, přestupy

Viktoria Plzeň zahajuje přípravu na jaro 19. prosince 2022. Podívejte se na program zápasů, ⚽ zimní přestupy i další informace ☝️ o českém mistrovi.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších sázkařských bonusů - za minutu je tvůj!