Rubriky

Snooker - Scottish Open 2022: program, výsledky, pavouk

Snookerový turnaj Scottish Open ⭐ má zajímavou minulost  – ve své historii změnil hned několikrát místo působení a také název. V současném formátu se koná...

 

Jižní Korea vs. Ghana na MS ve fotbale 2022 živě

Také skupina H na MS ve fotbale nabízí zajímavý boj o postup. Zápas Jižní Koreje proti Ghaně napoví, který z těchto týmů bude mít šanci na osmifinále.

 

Mikuláš Rally Slušovice 2022: program, výsledky, etapy

Slušovická rallye je volným exhibičním podnikem, každoročně však přiláká spoustu známých jezdců ✔️. Kdo zvítězí už ve 12. ročníku této soutěže?

 

Mistrovství světa v šipkách 2023 online: pavouk, výsledky

Šipkařské mistrovství světa 2023 je už 30. ročníkem této soutěže ✔️, kterou organizuje profesionální šipkařská organizace (PDC). Uvidíme i dva Čechy.

 

MS v softballu 2022 mužů: program, výsledky, tabulka

Mistrovství světa v softballu mužů ⚾ uvidíme po 3 letech, tentokrát na dalekém Novém Zélandu. Šampionátu se zúčastní i čeští hráči.

 

Zahrajte si fotbalovou tipovačku o 100.000 Kč

Zapojte se do fotbalové tipovačky o 100 000 korun. ⭐ Tipují se výsledky zápasů největšího fotbalového ⚽ svátku, který se odehraje v Kataru.

 

Kamerun vs. Srbsko na MS ve fotbale 2022 živě

Pondělní program skupiny G ⚽ odstartuje souboj dvou poražených. Kamerun i Srbsko nutně potřebují zabrat, ✔️ aby si udržely šanci na osmifinále.

 

Portugalsko vs. Uruguay na MS ve fotbale 2022 živě

Portugalsko v úvodním vystoupení v Kataru přežilo infarktový závěr a proti Ghaně si připsalo první tři body. V pondělí ho čeká Uruguay.

 

Brazílie vs. Švýcarsko na MS ve fotbale 2022 živě

Druhé kolo ve skupině G uzavře duel Brazílie ⭐ se Švýcarskem. Obě země své úvodní zápasy vyhrály. ✔️ Brazilci ale přišli o zraněného Neymara.

 

Sazkabet - vstupní bonusový kód k registraci

Opravdu je to tak, ⭐Sazkabet k registraci nabízí bonus až 7 000 Kč. Podívejte se, jak ze Sazkabet bonusu vytěžit maximum i jaký bonusový kód zadat.

 

Španělsko vs. Německo na MS ve fotbale 2022 živě

Ve skupině E se střetnou její dva největší favorité. ⭐ Španělsko vyzve Německo, které si situaci výrazně zkomplikovalo ☝️ úvodní prohrou s Japonskem.

 

SP v alpském lyžování Killington 2022: program, výsledky

Další zastávku Světového poháru žen v alpském lyžování obstará Killington. V americkém ⭐ zimním středisku se pojede slalom a obří slalom.

 

SP v jízdě na bobech Park City 2022: program, výsledky

Další zastávka v zámoří. Světový pohár v jízdě na bobech se přesouvá do USA, pojede se v Park City. Čechy na startu pravděpodobně neuvidíme.

 

Chorvatsko vs. Kanada na MS ve fotbale 2022 živě

Chorvati a Kanaďani v prvím kole na MS ve fotbale nevstřelili gól, a tak mají co napravovat. Sledujte jejich vzájemný zápas živě.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších sázkařských bonusů - za minutu je tvůj!

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ