Tipy na sázení a analýzy

MS v hokeji vrcholí zápasy o medaile!

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Mně se teda docela líbí sázka, že budou mít mladí Američané více střel na bránu než Rusové. Včera měli dokonce více než Kanada a ve 3 posledních vzájemných zápasech s Ruskem měli vždy střel více. Původní kurz už sice klesl z 8.2 na 5.7, ale pořád je to samozřejmě hratelné. :)

Je pravda že některý situace Rusové přehrávají oproti tomu USA se snaží hrát jednoduše. Ale nevím co s Ruskem udělá to že budou muset vyhrát protože aby na domácím šampionátu byli bez medaile je pro všechny v Rusku nemyslitelný. Kurz 8,2 bych hrál 5,7 si taky zahraju ale pod 5 bych nešel.Finsko mám v Tipsportu za 2,74 v čem bych řekl že je value ale teď když koukám na kurzy tak bych počkal těsně před zápas jak moc kurz na Kanadu vyroste a možná hrál Kanadu.

Tak vypsaných 8,2 je super value. Těch 5,7 je ale taky hratelných a něco málo jsem na to taky dal. Jak píše Alcarmo97 pokud budou Rusové přehrávat situace, vidím šance klidně 50-50 a Amíci včera ukázali, že nemají problém hrát všechno na bránu. Sitka by mohl povídat...

Ja to dal za 500 a vyslo to krasne rozdilem jedne strely 😃

Tak to ti vrátili Amíci za ten včerejšek :-) Tady si myslím, že Tipsport trochu ujel a přišel zasloužený trest protože to dávalo víc lidí.

Super :) tak konečně mi vyšlo něco s dobrým kurzem :)

davam stejne jako pan Tau dvojku na Finsko

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Zodpovednehrani.cz - Hrajte pro zábavu, hrajte zodpovědně PokerArena.cz Casinoarena.cz PlayArena.cz Pokerživě DMCA.com Protection Status GPWA - Approved Portal