Sportovní články

Sázkař měsíce Bet-Arena - soutěž o 10 000 Kč

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Urcite se do souteze zapojim take.

0 hlasů

tiket musí být vsazen u Fortuny, nebo lze i u Tipsportu?

0 hlasů

já to pochopil tak ,že to vsazený mít nemusíš...

0 hlasů

je to tak, tipy být vsazené nemusí :)

0 hlasů

tip vsazeny byt nemusi, ale je potreba, aby byl z nektere sazkove kancelase, se kterou Bet-Arena spolupracuje. seznam najdes na jakekoliv strance Bet-Arena napravo nahore. kdyby neco pribylo, tak pujde brat tipy i odtud

0 hlasů

Zdravím,
zajímavý soutěžní koncept :-)

Rád bych se zeptal, jaký je klíč rozdělování případných výher u oněch 2 SK - zda postačí, když by měl umístěný uživatel účet jen u jedné ze SK a "automaticky" by tedy dostal bonus na tento účet či zda je nutné mít účet u obou SK.

Díky

0 hlasů

Určitě je lepší mít účty u obou, vyměnit ceny pak nepůjde.. :)

0 hlasů

Toho Bohdá nebude, aby mě porazil Klinga. Slibuji, že se budu snažit :-)

0 hlasů

Může být podaný stejný tip, jaký už někdo podal ?

0 hlasů

ano

0 hlasů

Kjure počítá se mi ten druhej tiket, Ipko mě kvůli tomu hejtuje...

0 hlasů

:DDD

0 hlasů

Jen pro jistotu: kdyz jsem dal první tiket 1,53, tak musi byt druhy vyšší než 1,73 nebo pouze 1,70? Děkuji

0 hlasů

Vyšší než 1,70.. :) Pak 1,90 atd.

0 hlasů

Aha, takže rozhodující je vždy ta hranice a nikoliv přidávání 2 desetin k předchozímu tiketu. Děkuji!

0 hlasů

Už se těším na výhru :))))

0 hlasů

Zdravím všechny. Soutěž se pěkně rozjela a to je jenom dobře. Mám dotaz na KjuRa. Jak se budou řešit skrečované zápasy v tenise. Dnes Kyrgios skrečoval pro bolesti kyčle zápas s Herbertem. Mám tenhle zápas v tipech na dnešek,plus další tři zápasy. Co bude,když ty tři vyjdou a tenhle je nedohrán. Mám ho vsazeného i ve Fortuně a tam je ten tip na Kyrgiose vyhodnocen jako vyhrávající s kurzem 1.00 i když prohrával a skrečoval Kyrgios, ale zápas je vlastně nedohrán. Pokud budu mít chybu v jiném zápase, je to jasný. Když by se počítal kurz 1.00 místo toho 1.17 co tam byl, tak bych zase nesplnil podmínku toho kurzu v třetím kole 1.90. Jelikož jsem měl celkový kurz 2.06.Když to vydělím těma 1.17, jsem na 1.76.V pravidlech jsem to nenašel, ale s tím se asi nepočítalo.Hraje se Wimbledon a ten se tam asi bude dost dávat, tak i tím předejdeš v případných dalších skrečovaných zápasech nějakým dohadům. Nějak to rozhodni. Můj názor je, že když spadne vinou skreče kurz pod hodnotu toho kola,nechat opakovat toho hráče to kolo s tím kurzem. Předem děkuji za odpověď a abych věděl jak dál pokračovat, kdyby mě náhodou vyšel ten zbytek. Špáca

1 hlas

Ahoj, už mi na toto téma přišla i jedna SZ a souhlas s tím, jak jsi to napsal.

Napsal mi borec, co byl ve 2. kole soutěže a měl Browna + Kyrgiose, potřeboval tedy kurz 1,70 (měl 1,76). Skreč = kurz 1,00 a podmínka tedy nesplněna, ale jet znovu od začátku by bylo docela kruté, proto může pokračovat znova s min. kurzem 1,70 - čili je to tak, jak jsi napsal. Do pravidel to doplníme. :)

1 hlas

Ok, díky za odpověď. Myslím, že to je takhle rozumný a spravedlivý. Teď jsem koukal, že jenom dnes tam jsou u chlapů tři zápasy skrečovaný.

1 hlas

A jak to funguje s asijskými handicapy? Když dám například SBR domácí a skončí to remízou, kurz bude taky 1,00. Platí to stejné, co u skreče, nebo se asijský handicap vyhodnocuje jinak?

0 hlasů

Ano, je to jako u skreče v tenise. :)

0 hlasů

"Před podáním dalšího soutěžního tipu musí dojít k vyhodnocení předchozího tipu."

Nahradila tato podminka podminku, ze hrac muze denne vsadit jen jeden 'tiket'? Protoze tu uz v pravidlech nejak nemuzu najit...

A pokud plati nadale pravidlo o jedne sazce na den, znamena to, ze vlozeni prispevku je omezeno kalendarnim dnem, nebo je jim omezen datum, kdy se zapasy hraji (jinymi slovy - nesmim vlozit dvakrat tiket v jeden den, nebo nesmim vlozit na dva tikety zapasy hrane v jeden den? Ale mohu napriklad po pulnoci v utery vsadit na utery a po dohrani zapasu opet v utery vsadit na stredu?)

diky ;)

0 hlasů

Ahoj,
pravidlo jednoho tipu za den v soutěži platí (je uvedeno výše) a jedná se o kalendářní den, kdy účastník soutěže napíše svůj tip do fóra. Nezáleží na tom, kdy se utkání odehraje - to klidně může být za 2 dny, nicméně dokud není tento tip vyhodnocen (utkání odehráno), tak soutěžící nemůže podat další tip do soutěže.
Důvod tohoto pravidla je následující (přehnaný příklad, na kterém je to jasné) - teoreticky by si někdo mohl vybrat tip s vysokým kurzem, který se bude hrát za 15 dní a pak ho každý den jen kopírovat. Pokud by tento jeden zápas nakonec vyšel, tak při neexistenci tohoto pravidla by měl ihned 15 bodů.

0 hlasů

Je potreba na novy mesic zakladat novy blog, nebo muzeme jet dal v tom cervencovem?

0 hlasů

taky mě to napadlo, mohl bych pro přehlednost založit nový např. Sázkař měsíce - hromadak - srpen ?

0 hlasů

Asi už to teď nechte tak a pokud možno, tak to nějak viditelně velkými písmeny označte, že už jde o srpen.. :) Pár lidí už na srpen tipuje.. Uděláme to tak případně na září a dáme o tom vědět předem.. :)

1 hlas

KjuR, kedy vyhodnotíš júl/červenec?

0 hlasů

Pracuju na tom, během dneška to určitě bude :)

0 hlasů

A kde to je (bude) uveřejněno ?

0 hlasů

Zdravím, můžu do soutěže použít tikety podaný už začátkem měsíce, mám tu třeba karabach - kodaň SBR 1 s kurzem 2,3, dneska je to droplý pod 2,00. Moh bych tenhle tiket vytáhnout, kdyby se mi to hodilo třeba kolem 15 nebo ten drop bude vadit? Dík ;)

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal