Marek Hruška

Redaktor Marek Hruška

Jsem milovník sportu a psaného slova, co se narodil a vyrůstal na Jižní Moravě. Mezi mé koníčky patří knihy na téma osobního rozvoje i kurzové sázení. Rád si poslechnu dobrou hudbu, a to jak pomalou, tak svižnější. Většinu volného času věnuji své rodině a rekreačně hraji tenis. Sport mám od malička v krvi, do svých dvaceti let jsem hrál aktivně fotbal a vyzkoušel jsem si i hokej či florbal.

Dlouhodobě se zajímám o dění napříč mnoha sporty. Mezi mé nejoblíbenější odvětví patří fotbal a stále populárnější bojové sporty. Kromě BetArena.cz tvořím obsah také pro web FightLive.cz věnující se stále populárnějšímu MMA, ale i boxu a judo. Dříve jsem dlouhé roky pracoval v nadnárodní společnosti a měl mimo jiné možnost nasbírat spoustu životních zkušeností během půlročního pobytu v Jihoafrické republice. Momentálně se však již naplno věnuji práci redaktora, což je pro mě vedle zdroje obživy především celoživotní vášeň, která mě naplňuje.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Marek Hruška na Facebooku

Marek Hruška na Twitteru

- Marek Hruška na Instagramu

- Marek Hruška na ČSFD

- Marek Hruška na TikToku

Profil autora na dalších webech:

- FightLive.cz

- TenisZive.cz

- Rexter.cz

- NejlepsiDrinky.cz

- Skutecnost.cz

- WebZive.cz

- PokerArena.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


SP alpské lyžování Schladming 2023: program a výsledky

Rakouský Schladming hostí další závod Světového poháru ⭐ alpského lyžování. Na muže čeká slalom a obří slalom, bohužel bez české účasti.

 

SP alpské lyžování Chamonix 2023 - slalom: program, výsledky

V sobotu 4. února je na programu závod ve slalomu mužů ⛷️ ve francouzském středisku Chamonix. Přečtěte si vše podstatné o této zastávce Světového poháru.

 

SP alpské lyžování Kronplatz 2023: program, výsledky

V italském horském středisku Kronplatz ☀️ uvidíme další zastávku Světového poháru v alpském lyžování žen. Na programu jsou dva obří slalomy.

 

Jak si přijít na 500,- u SYNOT TIPU? Je to snadné

Fantastický vstupní 🧨bonus 500,- zdarma za registraci. Nabídka benefitů a výhod u sázkové kanceláře Synot Tip je opravdu pestrá a hlavně jednoduše...

 

Sledujte UFC 283 živě: Teixeira vs. Hill o titul - livestream

Brazilské Rio de Janeiro je dějištěm prvního číslovaného UFC galavečeru roku 2023. Jednoduchý návod na livestream ⏩ i zajímavý sázkový tip najdete v...

 

Získejte 500,- u Sazkabet snadno a rychle

U sázkové kanceláře Sazkabet 🤑 si za jednoduchou registraci přijdete na skvělý bonus 500,- a dalších 6500,- může být Vašich v rámci vstupního bonusu. Jak...

 

SP alpské lyžování St. Anton 2023 ženy: program, výsledky

Horské středisko Svatý Anton v rakouských Alpách ❤️ je dalším dějištěm závodů Světového pohárů v alpském lyžování žen. Uvidíme dvě Super G.

 

Carabao Cup: anglický ligový pohár - informace, program

Carabao Cup, nazývaný také EFL Cup, ⚽️ je fotbalový ligový pohár, kterého se účastní ✔️ týmy ze čtyř nejvyšších soutěží v Anglii.

 

SP alpské lyžování Flachau 2023 - slalom: program, výsledky

Horské středisko Flachau ✔️ v rakouské oblasti Salcbursko hostí noční slalom žen v rámci Světového poháru v alpském lyžování ⭐. Jede se v úterý 10. ledna.

 

Extraliga v ledním hokeji živě na Tipsport TV!

Česká ELH je nejsledovanější hokejová soutěž u nás 🤩 a sázková kancelář Tipsport to moc dobře ví. Proto nabízí všechny zápasy živě v livestreamu.

 

SP alpské lyžování Kranjska Gora 2023: program a výsledky

Další zastávkou v kalendáři Světového poháru je slovinské středisko Kranjska Gora. ☀️ V lednu zde jedou ženy, v březnu si obří slalomy zajedou i muži.

 

SP v jízdě na bobech Winterberg 2023: program a výsledky

SP v jízdě na bobech pokračuje v sezoně 2022/2023 v německém Winterbergu. Přečtěte si důležité informace, včetně programu a výsledků.

 

SP alpské lyžování Adelboden 2023: program a výsledky

Světový pohár mužů v alpském lyžování pokračuje ✔️ ve švýcarském středisku Adelboden. Na programu jsou závody v obřím slalomu a slalomu.

 

Fotbal La Liga živě zdarma: livestreamy online i v TV

Španělská La Liga je v plném proudu. Podívejte se ☝️ na návod, kde sledovat jednu z nejlepších fotbalových ⚽ soutěží živě a zdarma.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších sázkařských bonusů - za minutu je tvůj!