Profil autora

Kamil  Jurek

Kamil Jurek

Redaktor


Kde žije: Frenštát pod Radhoštěm

Vzdělání: UPOL v Olomouci – informatika, žurnalistika

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, Pište jako pornomagnát – Otto Bohuš, Školení komunikace – Petr Jasinský, Školení copywritingu – H1.cz (nyní GroupM Nexus), SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Specializace: tenis, společenské události, zimní sporty, snooker a šipky, atletika

Píše také pro:

Na BetArena.cz se věnuju kromě fotbalu a hokeje prakticky všem zbývajícím sportům, o kterých píšeme – nejsou mi cizí ani populární a hledaná mimosportovní témata jako volby, taneční soutěž StarDance, různé reality show, hudební či filmové ceny a podobně. Jde hlavně o události, na které sázkové kanceláře vypisují kurzy.

Jsem také redaktorem webu TenisZive.cz, kde se ke článkům o ATP a WTA turnajích + různým tipům na zajímavé zápasy snažím psát i různé aktuality z tenisového světa, které by mohly čtenáře zajímat.

Články autora

World Matchplay 2024 - šipky: program, výsledky, pavouk

Šipkařský turnaj World Matchplay ☑️ je prestižní akcí ⚡, která se koná v Anglii. Profesionální hráči zde bojují o skvělé peníze, vítěz bere 200 tisíc...

 

Judo: pravidla, techniky, pásky, čeští judisté, medaile

Judo je jedním z nejpopulárnějších japonských stylů bojového umění. Vše důležité o tomto sportu, včetně pravidel a technik, najdete v našem článku.

 

Rally Bohemia 2024 live: program, výsledky, mapy RZ, trasa

Rally Bohemia opět nabídne zajímavou podívanou ✔️. Ti nejlepší čeští jezdci rallye se utkají na tradičním závodě ⚡, který se koná v okolí Mladé Boleslavi.

 

Kde sledovat živě Alcaraz vs. Djokovič: finále Wimbledonu 2024

Zase ti dva. Ve finále Wimbledonu 2024 se po roce znovu střetnou Carlos Alcaraz a Novak Djokovič, sledujte vyvrcholení letošního londýnského grandslamu...

 

Tenis Wimbledon 2024 online: program, výsledky, pavouk

Wimbledon je nejslavnějším tenisovým turnajem ⚡ a zároveň třetím grandslamem sezony ✔️. Podívejte se na kompletní program, pavouka a výsledky.

 

WRC Rally Řecko 2024 - Acropolis: program, výsledky, etapy

Jubilejní desátou zastávkou v kalendáři světové rally (WRC) je Řecko ⭐, na závodníky čeká náročná šotolinová trať. Jak si s ní světové hvězdy poradí?

 

Siniaková dnes ve finále čtyřhry živě: Wimbledon 2024 online

Boj už o devátý grandslamový titul. Kateřinu Siniakovou dnes čeká deblové finále, ve Wimbledonu může zvítězit už potřetí. Podaří se jí to? Sledujte zápas...

 

Kateřina Siniaková tenis 2024: program turnajů WTA na dnes

Kateřina Siniaková je špičková česká tenistka ⚡, která září především ve čtyřhře. Podívejte se na její program turnajů, výsledky i zajímavosti o ní.

 

Diamantová liga Monako 2024 online: program, výsledky

Dalším mítinkem Diamantové ligy 2024 je závod v Monaku ☑️, kterému se taky říká Meeting Herculis. Své zastoupení bude mít i česká atletika.

 

Tour de France 2024 online: program, etapy, trasa, výsledky

Ve 111. ročníku nejstaršího etapového závodu v cyklistice Tour de France 2024 ⚡ si na své přijdou hlavně vrchaři. Přečtěte si o slavné akci více v článku.

 

Kde sledovat WTA Prague Open 2024 živě? Live stream online

V Praze se opět uskuteční přestižní ženský tenisový turnaj ☀️, a to za účasti nejen našich, ale i světových hvězd ☑️. Podívejte se, kde a jak sledovat...

 

Tenis WTA Prague Open 2024: program, výsledky, vstupenky

Ženský tenisový turnaj WTA v Praze ⭐ je prestižní akcí, hraje se na antuce v areálu Sparty. Atmosféru si nenechá ujít ani spoustu českých hráček.

 

Dostihy Kolesa 2024: program, závody živě a online

Malebné závodiště v Kolesách se nachází v Pardubickém kraji ☑️, kde mají dostihy dlouhou tradici. Přečtěte si o nejbližším programu a kde lze sledovat...

 

WRC: Rally Finsko 2024 - program, výsledky, etapy, mapa

Rally Finsko je velice oblíbeným závodem ⭐, který je součástí Mistrovství světa (WRC) už velmi dlouho. Trať je nesmírně rychlá a každá chyba může být...

 

Sledujte Rally Bohemia 2024 živě: přímý přenos online

Rally Bohemia se u Mladé Boleslavi letos koná od 13. do 14. července. Přečtěte si, kde můžete sledovat v přímém přenosu české automobilové hvězdy.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS