Profil autora

Kamil  Jurek

Kamil Jurek

Redaktor


Kde žije: Frenštát pod Radhoštěm

Vzdělání: UPOL v Olomouci - informatika, žurnalistika

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, Pište jako pornomagnát - Otto Bohuš, Školení komunikace - Petr Jasinský, Školení copywritingu - H1.cz (nyní GroupM Nexus), SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Specializace: tenis, společenské události, zimní sporty, snooker a šipky, atletika

Píše také pro:

Na BetArena.cz se věnuju kromě fotbalu a hokeje prakticky všem zbývajícím sportům, o kterých píšeme – nejsou mi cizí ani populární a hledaná mimo sportovní témata jako volby, taneční soutěž StarDance, různé reality show, hudební či filmové ceny a podobně. Jde hlavně o události, na které sázkové kanceláře vypisují kurzy.

Jsem také redaktorem webu TenisZive.cz, kde se ke článkům o ATP a WTA turnajích + různým tipům na zajímavé zápasy snažím psát i různé aktuality z tenisového světa, které by mohly čtenáře zajímat.

Články autora

Giro d'Italia 2024 online: etapy, trasa, program, výsledky

107. ročník cyklistického závodu Giro d'Italia 2024 🚲 se bude odehrávat pouze v Itálii, jede se v měsíci květnu. Přečtěte si o závodu vše podstatné.

 

Tour de France 2024 online: program, etapy, trasa, výsledky

Ve 111. ročníku nejstaršího etapového závodu v cyklistice Tour de France 2024 ⚡ si na své přijdou hlavně vrchaři. Přečtěte si o slavné akci více v článku.

 

Cyklistický závod Okolo Švýcarska 2024 živě: etapy, výsledky

Tour de Suisse (také Kolem či Okolo Švýcarska) je poslední závod před Tour de France 2024. ☑️ Podívejte se na mapu, výsledky i plán živých přenosů.

 

Šipky: Poland Darts Masters 2024 online - program, výsledky

Elitní šipkaři podruhé v Polsku. V Gliwicích bude k vidění turnaj světové série PDC, kromě těch nejlepších si zahrají i Adam Gawlas a Karel Sedláček.

 

Nordic Darts Masters 2024: program, výsledky, live stream

Čtvrtou akcí Světové šipkařské série v roce 2024 je Nordic Darts Masters, které se hraje v dánské Kodani. V akci uvidíme i největší hvězdy.

 

Šipky: US Darts Masters 2024 online - program, výsledky

US Darts Masters je šipkařským turnajem, ve kterém se utkají nejlepší hráči světa s výběrem domácí scény 🤩. Celkem v New Yorku uvidíme 16 šipkařů.

 

Sazkabet - mobilní aplikace (app) do telefonu

Mobilní aplikace Sazkabet přináší sázkařům skvělou možnost, jak si vsadit snadno a rychle. Navíc v appce můžete sledovat i živé sportovní přenosy.

 

Letní paralympiáda 2024 Paříž: disciplíny, čeští sportovci

Paralympijské hry pro handicapované sportovce se konají vždy po těch olympijských, v Paříži se bude závodit na přelomu srpna a září 2024.

 

WTA Štrasburk 2024 - tenis ženy: program, výsledky

Tenisový turnaj WTA Štrasburk 🤩 patří nově do série turnajů WTA 500, hraje se na antuce. Jde o poslední přípravný turnaj pro nadcházející French Open.

 

Critérium du Dauphiné 2024 live - cyklistika: etapy, výsledky

Cyklistický závod Critérium du Dauphiné 2024 jezdce zavede do Alp ve Francii. Podívejte se na program etap, ✔️ výsledky i to, kde CdD sledovat živě.

 

Tenis Roland Garros 2024 live: program, výsledky, pavouk

Další tenisový grandslam sezony ⚡, antukové Roland Garros neboli French Open, začíná už koncem května. V článku najdete vše podstatné, včetně programu a...

 

Diamantová liga Stockholm 2024 online: program, výsledky

Atletický seriál Diamantová liga 2024 zavítá v rámci sedmé akce do Stockholmu. ☑️Bauhaus Galan přivítá atletickou špičku, kde je sledovat živě?

 

Diamantová liga Oslo 2024 online: program, výsledky

Šestým mítinkem atletické Diamantové ligy 2024 ☑️ je závod v norském Oslu. Znovu se můžeme těšit na ty nejlepší atlety v mnoha disciplínách.

 

SYNOT TIP kurzové sázky - recenze sázkové kanceláře

Získejte sázku 500 Kč, 300,- za registraci a k tomu bonus 10 000 Kč 🧨 v sázkové kanceláří SYNOT TIP ✅ s kurzovými i Live sázkami. Dejte šanci jedné z...

 

NBA play off 2024: program, výsledky, live stream

Play off basketbalové NBA 2024 ✅ začíná 20. dubna a potrvá až do června. Jaký je program playoff NBA, kde ⚡ nejlepší basket sledovat online a zdarma?

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS