Kamil Jurek

Autor - KjuR

Jsem dlouholetým milovníkem sportu, který nejen rád sleduju a sázím na něj, ale taky jej aktivně provozuju – jako každý správný obyvatel Beskyd mám rád turistiku (úspěšný účastník Beskydské sedmičky), cyklistiku, raketové sporty, plavání nebo lyžování.

Zároveň mě odjakživa bavila čeština a psaní, proto je práce pro BetArena.cz můj dream job. K webu jsem se dostal víceméně náhodou v květnu 2016, po pár měsících se spolupráce rozšířila natolik, že jsem mohl opustit své dosavadní (nudné) zaměstnání a od září tohoto roku se věnovat psaní článků naplno. Nedělá mi problém psát prakticky o jakémkoliv sportu.

Mezi mé další záliby patří cestování, rád si dám dobré jídlo a dobré pivo, přečtu zajímavou knížku nebo sleduju seriály.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Kamil Jurek na Facebooku

Kamil Jurek na Twitteru

Kamil Jurek na LinkedIn

Kamil Jurek na About Me

Kamil Jurek Quora

Profil autora na dalších webech:

- FightLive.cz

- TenisZive.cz

- Rexter.cz

- Skutecnost.cz

- NejlepsiDrinky.cz

- BetArena.sk

- FotbalZpravy.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Mistrovství světa ve vzpírání 2022: program, výsledky

Světový šampionát ve vzpírání 2022 se poprvé v historii uskuteční v kolumbijské Bogotě. Na spojeném MS mužů i žen uvidíme i české naděje.

 

Liga mistrů ve volejbale muži a ženy: program, výsledky

Volejbalová Liga mistrů 2022/23 opět přivítá nejlepší týmy mužů i žen. Chybět nebude ani 🤩 Karlovarsko. Podívejte se na program, výsledky i tabulku.

 

ME v short tracku 2023 - rychlobruslení: program, výsledky

Evropský šampionát v rychlobruslení na krátké dráze (short track) se vrací do Polska, konkrétně do Gdaňsku. V lednu bychom měli vidět i české naděje.

 

Snooker Masters 2023: program, výsledky, live stream

Snookerový turnaj Masters ⭐ se řadí mezi nejprestižnější podniky v tomto sportu, zároveň je ale nebodovaný. Účastní se jej 16 hráčů, hraje se v lednu.

 

SP cyklokros Val di Sole 2022 - Itálie: program, výsledky

Seriál závodů Světového poháru v cyklokrosu 2022/23 se poprvé a naposledy přesouvá do Itálie, pojede se v údolí Val di Sole. ✔️ Snad uvidíme na startu i...

 

Biatlon exhibice: World Team Challenge 2022 - program, výsledky

Koncem prosince se uskuteční již tradiční biatlonová exhibice s názvem World Team Challenge ✔️. Akce se koná na stadionu Schalke, nechybí ani česká...

 

Šipkové turnaje PDC 2023: kalendář, přehled, hráči a výsledky

Nejslavnější šipkařská organizace PDC 🤩 organizuje mnoho turnajů ☑️. Podívejte se na kompletní informace o těchto akcích, kde hrají i Češi.

 

Kalendář cyklistických závodů: program a informace

Cyklistika je ohromně populární sport po celém světě 🚴, má navíc spoustu disciplín a druhů. ☑️ Podívejte se na přehled a kalendář nejzajímavějších závodů!

 

SP biatlon Hochfilzen 2022 v Rakousku: program, výsledky

Biatlonová sezona pokračuje v rakouském Hochfilzenu ☑️, zde bude během několika dnů na programu 6 závodů ⛄. Podívejte se na program, aktuální výsledky a...

 

SP v jízdě na bobech Lake Placid 2022: program, výsledky

Po třech letech se vrací Světový pohár v jízdě na bobech do amerického Lake Placid. ✔️ Na poslední akci v zámoří bychom měli znovu vidět i Adama Dobeše.

 

SP v alpském lyžování Lake Louise 2022: program, výsledky

Konečně. V kanadském zimním středisku Lake Louise ✔️ uvidíme první letošní závody alpského lyžování ve sjezdu a Super G. Pojedou muži i ženy.

 

SP v jízdě na skeletonu Lake Placid 2022: program, výsledky

Naposledy v zámoří. Třetím podnikem Světového poháru ve skeletonu 2022/23 je Lake Placid ve státě New York. V ledovém korytě bude i Anna Fernstädtová.

 

SP cyklokros Dublin 2022 - Irsko: program, výsledky

Poprvé v Irsku. Světový pohár v cyklokrosu zavítá na předměstí Dublinu, kromě světových hvězd bychom měli vidět v akci i české naděje.

 

ME v krasobruslení 2023 Finsko: program a výsledky

Evropský šampionát v krasobruslení hostí v roce 2023 Espoo ☑️, ve Finsku se pojede po 13 letech. Na lednovém ME uvidíme i české naděje.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších sázkařských bonusů - za minutu je tvůj!