Sportovní články

Soutěž: Korejská tipovačka o 15x 1000 Kč

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Nevím jestli jsem špatně pochopil pravidla, nebo jste to trochu nepromysleli.
U té třetí otázky se bude brát nejpřesnější odpověď? Nebo se stane, že 10 lidí trefí první 2. Nikdo netrefí 3. A bude se brát jen pořadí tipů, kdo tipoval dřív?

0 hlasů

Jinak to není myšleno jako kritika. Spíš si tak dovedu představit, že zvlášť na první dvě otázky se trefí docela dost lidí, pokud nenastane nějaké překvapení. Zatímco 3. nemusí trefit nikdo.

0 hlasů

Je to tak - pak bude rozhodovat o pořadí čas vložení tipu. Ale nemyslím si, že by se to dělo nějak často - uvidíme, kdyžtak můžeme otázky přizpůsobit, kdyby to byl problém :-)

0 hlasů

A čo sa stane keď nikto netrafí nič?

0 hlasů

V tom případě výherce vylosujeme. Ceny rozhodně nepropadnou :)

0 hlasů

díky za zajímavou tipovačku, ale dle mého názoru by bylo lepší, kdyby nehrál roli čas tipu, ale kdo byl blíže správnému výsledku, v případě, že nikdo nebude mít správné všechny tipy.

0 hlasů

Taky si myslím, že by to bylo spravedlivější dát to na bližší tip než čas přidání.

0 hlasů

Díky za názor, velmi jsme to zvažovali, ale nakonec jsme se v rámci jednoduchosti při počítání výsledků (a minimalizaci možného množství chyb) rozhodli zvolit toto kritérium. Navíc velmi často by stejně bližší tip nemusel fungovat a i kdyby ano, tak bychom museli zvažovat další pomocné kritérium pro lidi, kteří budou mít stejně blízký tip :-)

0 hlasů

Ok, je pravda že zase ti co tipují později, tak mohou lépe taktizovat. A vyhodnotí se to pak snadno.

0 hlasů

Kolik českých biatlonistů se vleze do první dvacítky? A kolik okurků se vleze na mražák?

0 hlasů

KjuRe, doufám, že při vyhodnocování včerejších výsledků se o druhém a dalších místech bude rozhodovat tak, že když 2. otázku trefil s odpovědí ANO v prvním kole jen jeden člověk, tak se pak přistoupí na vyhodnocení dle 3. To bych měl být druhý :-D Nebo to jako pak dostanou ti, kteří dříve napsali ANO? To snad ne :-D Ale každopádně je to dobrá zábava.

0 hlasů

Už vidím, že 1+2 trefili správně 2 lidé. Nicméně vyhodnocení u třetího místa tedy proběhlo tím, kdo dal dříve ANO... Ale budiž, už se to tady řešilo výše, tak netřeba to znovu otevírat :-)

0 hlasů

Děkuju za moc pěknou akci. Sice mi lepší vyhry utekly, ale byla to sranda.
To vyhodnocování podle času je asi nakonec nejlepší.

1 hlas

To jsme rádi, že se akce líbila! :)

0 hlasů

sice jsem taky ani jednou nevyhrál ale bylo to zajímavá změna a dobrý nápad :))

1 hlas

Těšíme se na to, co se bude dít v březnu !!!

0 hlasů

ZAJÍMAVÉ INFORMACE NEJEN ZE SVĚTA ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

PokerArena.cz Casinoarena.cz TradeArena.cz PlayArena.cz Pokerživě GPWA - Approved Portal