Sportovní články

Problémy s výběry peněz u Maxi-Tipu - aktuální informace

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Ještě bych dodal, že MaxiTip vydal v roce 2019 i dluhopisy za asi 24 milionů(úroky prý zatím splácí). Což v ČR není nic moc dobrého, firemní dluhopisy jsou extrémně rizikové.

Ta kauce u MF samozřejmě pomůže, ale jen do těch 30M. Jesli dluží něco státu, tak ted dostane peníze nejdřív, sázkaři pak až co zbyde. Takže záleží, kolik mají celkově nabráno vkladů.

Myslíte, že těch asi 30 milionů kauce u MF ČR bude stačit na vyplacení desítek tisíc hráčů ?! Sotva. Takže nezbývá, než doufat, že se sport zápasy znovu rozehrají a MT nerozmaže článkem nějaký celoplošný net deník, masmédium. Nějaká snaha o výplaty tam vidět je, bohužel jen těch nižších, tak aby z balíku peněz vyplatili co nejvíce hráčů.

Zdravím. Páč každý nečte diskuzi, tak za sebe a pár lidí, se kterými jsem v kontaktu, píšu, že došlo zatím vše, oč jsme v březnu zažádali. Částky vše do 5 tis. Kč. Takže vy, kteří jste se dostali k tomuto článku a nečetli diskuzi, nebuďte z toho na odstřel.
Redakce, máte vyjádření z Maxi-Tipu k dané situaci?

Já požádal 12.3 a nic do této chvíle nepřišlo a nejsem sám.

Za reklamu už vám zaplaili? Protože to z článku zmizelo..

Slíbili nám obsáhlejší vyjádření, tak vyčkáme a navíc se nejedná o nic podstatného ve srovnání s informacemi, které jsou důležité pro všechny sázkaře v ČR.

Hezký den

Určitě nemám aktuálně právo a hlavně kompletní informace, abych tu mohl psát vyjádření za MT, ale i když vás hráče asi úplně neuklidním (plně chápu naštvání a jsem sám z těchto zpráv zděšen), tak mohu potvrdit, že minoritní akcionáři udělali a ještě udělají vše pro plné uspokojení oprávněných nároků hráčů. Snad i zde v diskuzi jsou již vidět nápravy, ale určitě nikdo z vás (nás) hráčů o peníze nepřijde, ale tím nijak neomlouvám tento stav, který se prostě nikdy neměl vůči hráčům stát ani přes problém s corona krizí.

Zdarec fungují vám na maxitipu live sázky nebo je zablokovali jen me

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Zodpovednehrani.cz - Hrajte pro zábavu, hrajte zodpovědně PokerArena.cz Casinoarena.cz PlayArena.cz Pokerživě DMCA.com Protection Status GPWA - Approved Portal