Sportovní články

NFL: Falcons v. Packers ve finále konference NFC

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Super článek. Pouze bych podotkl pár poznámek.
1) Seattle od zranění Earla Thomase v obraně žádný zázrak.
2) Atlanta posledních 8 zápasů neměla silného soupeře. Max Kansas a to prohrála. Stačí jeden interception, jeden hit a z Ryana se může stát Ryan předchozích let - ten který se složí v nejdůležitějších chvílích.
3) Atlanta má za posledních 10 let (nejsem přesně jistý) pouze dvě výhry v PO (loni se do PO dostali snad s negativní bilancí, ale to nechci kecat) a tyto zkušenosti můžou proti zkušenému Rodgersovi chybět.
4) Rodgers při porážkách v základní části skoro neběhal. Stál a čuměl. Říkal jsem kámošovi, že jestli se Rodgers nerozeběhne, tak tým končí. Poté co začal běhat, hned šlo vše nahoru. Navíc se tenkrát spekulovalo o problémech s herečkou Olivií Munn a jestli se usmiřovali, jak se usmiřuji občas já, tak by taky poté neměl sílu běhat :-)
5) Giants se v zápase rozložili tupě sami při neubránění Hail Mary v poslední vteřině prvního poločasu.
6) Poslední vzájemný zápas 33:32 pro Atlantu
7) Od listopadu oba týmy průměr 30 bodů na zápas. 60 nedostižitelná není.
8) Risknu rozeběhnutí zápasu a při trošce štěstí a méně bodech na začátku by mohli vypsat over 50 za 1,9. Ale to je spekulace. Radši ať mi sázka uteče a skončí to 75:85 
9) Stejně vyhrají Patrioti!!!!!!!

0 hlasů

No, že Ryan v play-off chokene, to je celkem známej fakt. Na druhou stranu nikdy neměl v zádech takhle silnou sezonu.

Obranou Seattlu jsem měl na mysli především secondary. S Juliem totiž nic neudělá ani Sherman, takže jak ho budou bránit DBs Packers, to bude možná na pop corn.

Samozřejmě, že šedesátka nedostižitelná není, ale podle mě je prostě padlý na hlavu sázet na takovej high score ve finále konference. Bodové průměry ze základní části jsou v tomhle případě naprosto zkreslující informace.

0 hlasů

Nemám pocit, že by se Atlanta přes léto nějak extrémně překopávala. Na nfl.cz byl tip v divizi na poslední flek. Že se chytil Ryan, je věc druhá a ostatní se přidali.
Kolo předtím byly body Dallas vs Packers 65 a Atlanta vs Seatlle 56.
4 TD každý tým plus jeden dva field góly mi přijde reálné.
Já sám v lize nedával skoro nikdy nad 50 bodů a jakmile bylo vypsáno max. 40 tak sázel na over.
Zde počkám na začátek a buď chytnu nižší over za 1,9 nebo mi to uteče, ale pokud se jeden tým rozloží, tak alespoň 20 bodů dá a druhý pokud bude nahoře, tak naopak alespoň 40 dá. Pořád mi to vychází na over, i když rozum říká, dej under :-)

2,8 na Packers jsem dal, ale opět sázka srdce, protože mi je Packers a Olivia bližší než Ryan...

O poločasu 5:5 si napíšeme znovu!!!!

0 hlasů

Ryan byl vždycky top QB, především v hale na turfu. Akorát head coach Mike Smith byl absolutně clueless, což bylo krasne vidět v Hard Knocks. Teď má Atlanta druhou sezónou navíc podle mě nejlepšího offensive coordinatora v lize a už si to seda. Atlanta nemá žádný zranění a Rodgersovi se rozsypava WR corpse. Zas takovej bůh to není, v zapase s Cowboys rozhodně nepředvedl svůj top výkon, měl tam spoustu over/underthrown míčů a tu poslední play udělal víc Cook než AR. Tím nechci snižovat jeho kvality, ale proti tak katastrofální soft D jakou předvedl Dallas by úřadoval každej avg QB. 60pts je hodně i na útočný týmy, nota bene ve finále NFC. Já prostě vidím value v underu, ale jestli padne 100 bodů, tak mě to taky nepřekvapi.

0 hlasů

Jo a ještě k NFL.cz... Tam vloni tipovali Colts na titul, takže asi tak :D

0 hlasů

To od tebe je škaredé vůči nfl.cz - víš, že každý rok napíšou nějaký tip, ale pod čarou je napsáno - POKUD BUDE BŮH NA SVÉM MÍSTĚ A NEUMŘE NIKDO Z DVOJICE BRADY + BELICHICK, TAK VÍTĚZE MÁME JISTÉHO :-)

Ohledně Cooka a poslední akce máš naprostou pravdu.
Jak jsem ti psal soukromě - pokud se udrží ofenzíva v Dallasu a zlepšíte obranu, tak nemám strach o dalšího vládce NFL.

A můj tip je 3xbig plays, dvakrát TD z interception, 2x field goal, 3x po dlouhém drivu - kurna zas over :-)

0 hlasů

2,80 na Packers tutovka 8):D

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal