Tipy na sázení a analýzy

Parlamentní volby 2017: termín a tip na sázení

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Snad se budete mýlit, protože už jen z těch předvolebních debat se ukazuje, co to je skutečně za hrůzu. Ale na druhou stranu, v každé zemi asi musí být v parlamentu nějací blázni...

No já doufám, že se mýlit nebudu, protože už v tom kromě tohoto tiketu mám i další s nižším kurzem :D

No z tohoto pohledu to samozřejmě chápu :-D

Zajímavá je třeba tato anketa na novinkách se vzorkem 48 000 lidí:

https://www.novinky.cz/domaci/45045... :D

Mě by zajímalo, jestli se ti lidé o to aspoň zajímají, ale zřejmě ne, zřejmě jen vykřikují někde u piva a líbí se jim, když vykřikuje ještě někdo jiný. Jako ať má každý názor jaký chce, ale musí ho sakra něčím podložit. Já jsem se teď zrovna díval na všechny debaty a oni prostě nemají nic. Jenom využívají davového šílenství na netu. Argumenty jako "no, já zrovna teď nevím" na otázku, jak to myslí s nějakým tvrzením v programu a nebo co říkáte na to, co tady řekla paní za Zelené "já nevím, neposlouchal jsem, ale oni mají v programu, že chtějí uprchlíky, tak to my jsme zásadně proti" :-D To je prostě hrůza. Za prvé, oni v tom programu nic takového nemají a ani nic takového nepodporují (to proboha nepodporuje snad nikdo), ale tyhle argumenty mj. v debatě o kultuře, to je fakt děs! Takže, přeju ti, aby ti tip vyšel, ale v nějaké rozumné míře :-)

Každopádně článek byl o tom tipu a ten je podle mě dobrý, protože určité procenty takových lidí je v každé zemi na světě a ty předchozí průzkumy, kdy se to ignorovalo nebo podhodnocovalo, byly špatné. Takže v tom ti fandím.

Jo, ten SPD pán v poslední debatě se teda nepovedl, na něj dokonce nadávali i na Tomiovém a SPD Facebooku. :D


Jinak třeba Zelení mají na svých stránkách tohle:
https://www.zeleni.cz/web/o-migraci...

"Pakliže v následujících letech dobrovolně přijmeme několik tisíc uprchlíků z dalších evropských zemí, významně nás to nezatíží a zároveň půjde o důležité gesto solidarity vůči naším partnerům v EU." nebo "Potřebujeme se připravit na možnost, že do Česka časem zamíří větší počet uprchlíků, například i v rámci přesidlování z táborů v Turecku či Jordánsku. Nejlepším způsobem, jak předejít frustraci a potenciální radikalizaci příchozích, je dát jim střechu nad hlavou a umožnit jim pracovat. Pro příklady dobré praxe nemusíme chodit daleko, stačí se podívat do sousedního Německa."

Z čehož teda chápu, že by klidně tisíce migrantů přijali.. :) Dobrá praxe v Německu mě teda pobavila.. :D

Mno nepovažoval bych to za úplnou tutovku. Nezapomeňte, že Okamura už v jedněch volbách uspěl, a od té doby co? Ti naštvaní, co ho volili, tak klidně půjdou zpátky ke KSČM, k Babišovi a nebo nepřijdou vůbec.
Jinak přeju ať ticket vyjde. Politicky je skoro jedno jestli ty procenta dostane SPD, KSČM nebo jiní mamlasové.

Nestraš.. :D Já jsem předvědčený, že těch 7 % dá v pohodě.. Nedivil bych se ani dvoucifernému výsledku.. Navíc je teď podle svého FB dost i na Šlágru, takže vyloženě cílí na důchodce bez netu.. :D Ale uvidíme no, tutovka dneska není nic.. :)

Mno kurz je ted 1.03 vs 9.00. Takze tipac tomu uz dost veri taky.

Vím, sleduju to dlouhodobě :) Už dokonce vypsali i 6,8 % a víc, a na to už je taky jenom 1,27.. Fortuna má dokonce 6,995 % a kurz už taky jenom 1,37.. :)

Stále k tématu: Dneska to bude v debatě asi hodně velká sranda - Babiš a Kalousek společně v TV, to už tady hodně dlouho nebylo. A teď dokonce dvě hodiny :-D :-D :-D

Taky si to zapnu, to bude komedie.. :D

Těch 10% u Pirátů nevypadá zas tak nereálně

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Zodpovednehrani.cz - Hrajte pro zábavu, hrajte zodpovědně PokerArena.cz Casinoarena.cz PlayArena.cz Pokerživě DMCA.com Protection Status GPWA - Approved Portal