Tipy na sázení a analýzy

Kvalifikace MS 2018: Švédsko se gólově prosadí

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Já bych to na gólové hody moc neviděl, spíš na plichtu, kde je zajímavý kurz. Přeci jen jde o kvalifikaci a při pohledu na tabulku se dá říct, že remíza ani pro jedno mužstvo nebude ztráta. Švédové těžko budou honit první místo v tabulce a bod pro ně bude dostačující.

0 hlasů

Ahoj, díky za názor :) Ano, máš pravdu, že zajímavou alternativou může být například neprohra Švédska v pěkném kurzu. Švédsko podle mě bude hrát na vítězství, protože situace za nimi je vyrovnaná. Nechce se mi věřit, že by se spokojili pouze s bodem i když hrají proti silné Francii. Z posledních výsledků obou týmů jsem ale přesvědčený, že budou branky padat, přeci jen nejde o naprosto klíčové utkání pro vývoj ve skupině. Zápas by tedy nemusel být tolik svázaný taktikou.

0 hlasů

Tak todle bylo tesne, fracouzsky golman chtel asi autorovi pomoci k tomu, aby ten tip vysel ;)
https://m.youtube.com/watch?v=pyDxH...

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal