Sportovní články

Super Bowl NFL informace a program

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Chlapi sleduje tu niekto NFL nejak normálne seriózne ? Mňa to celkom tento rok začalo baviť , aj keď niektoré veci sú ešte mimo moje chápanie . Ak sledujete - ako je to pri skórovaní "Safety" za 2 body ? Ešte som to nevidel na vlastné oči a to sledujem zápasy každý týždeň . A prečo tímy tak málo využívajú "Two -point conversion" za 2 body po "Touchdowne" , nie je to výhodné ,alebo prečo , to som videl asi 2 krát a vždy im to vyšlo , tak nechápem prečo to nerobia stále .

0 hlasů

Ono ty dva body za safety je něco přibližně jako vlastní gól ve fotbale, takže je to vidět docela zřídka.

Statisticky vychází líp extrapoint, proto se two-point moc nepoužívá a když už tak většinou pouze v případě, že by jeden bod navíc nic neřešil.

0 hlasů

Toto je odpoveď o ničom , chcel som skôr odbornú odpoveď od niekoho , kto tomu rozumie , alebo hráva americký footbal ."Približne" SAFETY vôbec není to čo vlastný gól , je to skórovanie obrany proti útoku , len som chcel vedieť ,ako k tomu môže prísť vôbec .
A "Two -point conversion" som videl na vlastné oči štatisticky 100% premenené ,aj posledný týždeň New England tak skórovali v pohode a jeden bod niekedy rieši opravdu hodne !

0 hlasů

Doporučuji napsat na NFL.cz že to tam mají v definici špatně, a že jakožto pattaya si myslíš, že je to o ničom :)
http://www.nfl.cz/Redakce/Pravidla/...

btw: to že jsi ve dvou zápasech viděl 2p conversion 100% proměněnou asi nebude moc relevatní ne?:D

0 hlasů

Těch způsobů jak získat safety je hodně. Nejčastější bývá sack na QB v jeho vlastní endzone.Tady je sestřih těch nejlepších safety.
https://www.youtube.com/watch?v=Gwg...
2-pt conversion má dlouhodobou úspěšnost cca 44%, zatímco XP cca 95%. Takže 2*0,44 je míň než 1*0,95.

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal