Sportovní články

Super Bowl NFL informace a program

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Chlapi sleduje tu niekto NFL nejak normálne seriózne ? Mňa to celkom tento rok začalo baviť , aj keď niektoré veci sú ešte mimo moje chápanie . Ak sledujete - ako je to pri skórovaní "Safety" za 2 body ? Ešte som to nevidel na vlastné oči a to sledujem zápasy každý týždeň . A prečo tímy tak málo využívajú "Two -point conversion" za 2 body po "Touchdowne" , nie je to výhodné ,alebo prečo , to som videl asi 2 krát a vždy im to vyšlo , tak nechápem prečo to nerobia stále .

0 hlasů

Ono ty dva body za safety je něco přibližně jako vlastní gól ve fotbale, takže je to vidět docela zřídka.

Statisticky vychází líp extrapoint, proto se two-point moc nepoužívá a když už tak většinou pouze v případě, že by jeden bod navíc nic neřešil.

0 hlasů

Toto je odpoveď o ničom , chcel som skôr odbornú odpoveď od niekoho , kto tomu rozumie , alebo hráva americký footbal ."Približne" SAFETY vôbec není to čo vlastný gól , je to skórovanie obrany proti útoku , len som chcel vedieť ,ako k tomu môže prísť vôbec .
A "Two -point conversion" som videl na vlastné oči štatisticky 100% premenené ,aj posledný týždeň New England tak skórovali v pohode a jeden bod niekedy rieši opravdu hodne !

0 hlasů

Doporučuji napsat na NFL.cz že to tam mají v definici špatně, a že jakožto pattaya si myslíš, že je to o ničom :)
http://www.nfl.cz/Redakce/Pravidla/...

btw: to že jsi ve dvou zápasech viděl 2p conversion 100% proměněnou asi nebude moc relevatní ne?:D

0 hlasů

Safety
Safety je způsob jakým skórovat v NFL. Jeho provedení vede k zisku dvou bodů. Je to jediný způsob jak skórovat, aniž by tým musel držet nebo získat míč.

Safety je situace, kdy je hráč útočícího týmu sražen (tackle) ve vlastní end zone. Po safety musí tým, který dostal safety (tým který neskóroval) zahrát free kick, což je vlastně punt (odkop) z dvacetiyardové linie.

Safety se také může zahrávat dobrovolně, jako taktický manévr pro clock management nebo z jiných taktických důvodů, je to ovšem velmi neobvyklé. Safety je zároveň označení pro defenzivní post (strong safety a free safety).

0 hlasů

Těch způsobů jak získat safety je hodně. Nejčastější bývá sack na QB v jeho vlastní endzone.Tady je sestřih těch nejlepších safety.
https://www.youtube.com/watch?v=Gwg...
2-pt conversion má dlouhodobou úspěšnost cca 44%, zatímco XP cca 95%. Takže 2*0,44 je míň než 1*0,95.

0 hlasů

ZAJÍMAVÉ INFORMACE NEJEN ZE SVĚTA ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

PokerArena.cz Casinoarena.cz TradeArena.cz PlayArena.cz Pokerživě GPWA - Approved Portal