Sportovní články

Super Bowl: Americký národní svátek

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

informace o tom kolik na to čumí lidí, kolik stojí reklamy a lupeny na zápas a kdo bude o poločase vystupovat, SUPER! DÍKY MOC!
já vím že o té lize víte hovno a když už se rozpíšete k zápasu tak hodíte debilní radu, za ten under v zápase Falcons-Packers, za to díky mimochodem
fakt kokotinka o beyoncé stojí za dělání si ubohý anonymní reklamy na dvou největších českých serverech o NFL?

Jako přiblížení fenoménu Super Bowlu na článku nevidím nic špatného. Pokud to pomůže zaujmout pár lidí, aby tu bylo víc fanoušků nfl, tak to jen kvituju.
Ohledně analýzy Falcons jsi nejspíše nepochopil, že dotyčný ti nepíše jasný tip, ale svůj názor se kterým se buď ztotožníš a nebo ne. Běhá tu X analýz týdně a já si vybírám pár z nich a v případě neúspěchu se nedá nic dělat. Tak nefňukej a jdi si ukájet ego zpět na nfl.cz, kde se to hemží jen odborníky :-)

vytáhni si z huby Koryho koule a nauč se číst
padne méně než 60 bodů (v kurzu 1,95) mi přijde jako jasný tip

Ano, pro mě to byl jasný tip. Sherlocku, vsadil bych si to znova. Možná to je chyba, možná ne, o tom si můžeme udělat každý svůj úsudek. Já tu nikomu necpu, že jsem největší odborník na světě přes over/under v NFL. Takže nevím, proč vám to tak leží v žaludku. Pokud NFL sledujete dlouho, tak asi víte, že predikce na počet bodů jsou obecně dost obtížné.

Opravdu nevím, v čem jsou na NFL.cz lepší, tamní články nečtu. Ale dnes viděl Doktorovo video pro O2, kde říká, že důvodem vzestupu Atlanty je výrazné zlepšení obrany. Což se mi moc nezdá podle meziroční změny v počtu povolených bodů soupeře na utkání - z 21.6 na 25.4 a pád ze 14. na 27. příčku v NFL.

Tím nechci Doktora nijak srážet, o NFL toho bezesporu ví hodně. Jen chci narazit na to, že v ČR opravdu nemáme skutečné odborníky na NFL, takže snažit se tady nějak flamovat lidi, co se aspoň snaží promovat americký fotbal k tomu, aby si u nás našel více fanoušků, mi přijde dost zcestné.

Tak sis založil účet. Zkusil něco vyprovokovat, nevyšlo to, tak zas někdy :-)

Preview na samotný zápas ještě vyjde. Nevím, proč by nemohl v Čechách vyjít článek o tom, co všechno se se Super Bowlem pojí.

Pokud podle vás byl under na Falcons - Packers kokotinka, pak vám blahopřeju k úspěšné sázce na over. Tip na počet bodů byl můj osobní tip, zatím jsem ještě nepotkal člověka, kterému by vyšlo 100 % predikcí.

Clanek je super a urcite je dobre, ze na BetArene vychazeji i ruzne zajimavosti o sportech a co se s tim poji a ne jen suche tipy na zapasy. Takze Kory moc dobry clanek!

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE NEJEN ZE SVĚTA ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

PokerArena.cz Casinoarena.cz DMCA.com Protection Status PlayArena.cz Pokerživě GPWA - Approved Portal