Profil autora

Michal  Hruška

Michal Hruška

Redaktor


Kde žije: Praha

Vzdělání: Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd, Mediální studia

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, Certifikát z angličtiny pro pokročilé – úroveň C2 na stupnici CEFR (Cambridge Assessment English), Osvědčení o absolvování odborného kurzu rozpoznávání bankovek a mincí podezřelých z padělání nebo pozměnění podle § 33 odst. 1 písm. b) zákona č. 136/2011 Sb., o oběhu bankovek a mincí (Česká národní banka), Školení komunikace (Petr Jasinský), SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie,

Pracovní zkušenosti: redaktor (EuroFotbal.cz), administrátor živých dat (Livesport Data), redaktor (ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA)

Specializace: fotbal, baseball

Píše také pro:

Fotbal je odmala mou největší vášní, aktivně jsem to v barvách pražského Motorletu dotáhl jen do starších žáků, později jsem se po vynucené pauze vrátil alespoň k malému fotbalu, který hraju jak rekreačně, tak na úrovni Hanspaulské ligy. Na sledování mám nejradši Premier League, Ligu mistrů a velké reprezentační akce. Jako dítě jsem i sbíral kartičky, v dospělosti už si radši vsadím. Kromě fotbalu se nejvíce zajímám o baseball a další americké sporty, ale přehled se snažím udržovat prakticky ve všech odvětvích.

Kolem sportu a psaní se snažím pohybovat i profesně, mám za sebou zkušenosti z EuroFotbalu, Livesportu a ekonomické redakce. Od léta 2022 píšu na BetAréně, s webem FotbalZprávy jsem od jeho začátku. Trávím čas i cestováním, většinou spojeným s návštěvou tamního stadionu.

Články autora

Získejte odměnu z fotbalového kalendáře k ME 2024 od Sazkabetu

Sázková kancelář Sazkabet připravila k mistrovství Evropy 2024 fotbalový kalendář. Jaké jsou podmínky akce a jak se můžete zapojit?

 

EURO 2024 ve fotbale: český tým na mistrovství Evropy

Podívejte se na informace ☑️ o českém fotbalovém týmu ❤️ na mistrovství Evropy 2024. Kdo je trenérem, jaká je aktuální soupiska a program?

 

Kde sledovat Slavia vs. Mladá Boleslav živě? Livestream zdarma

Slavia zakončí sezonu bez trofeje, proto si na závěr bude chtít udělat radost alespoň vítězstvím a získanou korunkou. Proti ale bude Mladá Boleslav.

 

Sledujte Slovácko vs. Slavia živě na Fortuna TV

Slavia ještě matematicky není vyloučena z boje o titul, musí ale vyhrát na Slovácku a doufat ve ztrátu Sparty. Sledujte zápas na Fortuna TV.

 

Slavia Praha - Viktoria Plzeň živě: online livestream zdarma

Slavia už živí pouze teoretickou naději na zisk titulu, i o tu navíc může přijít, pokud neporazí Plzeň. Sledujte jejich zápas živě na Fortuna TV.

 

Livestream zdarma! Sledujte derby Sparta vs. Slavia živě

Sparta v souboji odvěkých rivalů přivítá Slavii. V sobotu od 17:30 se oba pražské kluby utkají v rámci 2. kola nadstavby Fortuna ligy.

 

Sparta Praha vs. Slavia Praha: sledujte derby živě zdarma

V pražské epet ARÉNĚ bude v sobotu k vidění 311. derby mezi Spartou a Slavií. Přečtěte si, kde sledovat zápas živě v online livestreamu.

 

Fortuna liga živě: Slavia Praha vs. Baník Ostrava v livestreamu

Slavia přivítá doma Baník a může zvýšit tlak na Spartu, pokud se ji podaří zvítězit a snížit její náskok na jediný bod.

 

Hradec Králové vs. Slavia Praha 28.4.2024 - livestream živě

Slavia bude chtít za návratem do boje o první místo vykročit v Hradci Králové. Ten však Sešívané v posledních letech nejednou nepříjemně překvapil.

 

Semifinále MOL Cupu: Viktoria Plzeň vs. Zlín živě

Ve finále MOL Cupu už čeká Sparta. Stane se jejím soupeřem Viktoria Plzeň, nebo Zlín? Sledujte boj o postup živě na Betano TV.

 

Jak a kde sledovat Slavia vs. Olomouc živě? Livestream zdarma

Slavia ve čtvrtek napravila předchozí nezdary a po skvělém výkonu porazila AS Řím. Zpět na vítěznou vlnu i v lize se bude chtít dostat v Olomouci.

 

TOP 10 nejlépe placených fotbalistů na světě

Podívejte se na žebříček nejlépe vydělávajících fotbalistů ⚽ pro sezonu 2023/2024. V článku naleznete ✔️ příjmy 10 nejštědřeji placených hráčů.

 

Vršovické derby živě: Slavia vs. Bohemians v livestreamu

Slavia si nemůže dovolit žádné zaváhání, v sobotu tak potřebuje zvládnout vršovické derby. Do dvě zastávky vzdáleného Edenu přijede Bohemka.

 

Přátelský zápas: Norsko vs. Česko dnes živě

Česká reprezentace oficiálně vstoupí do nové éry prvním přípravným zápasem. V něm se na půdě Norska postaví i světovým hvězdám v čele s Haalandem.

 

Jak a kde sledovat Slavia vs. Liberec živě? Livestream zdarma

Slávistická cesta Evropskou ligou je u konce, veškerá pozornost klubu se tak nyní musí upínat k lize. Do Edenu v neděli přijede Liberec.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS