Profil autora

Jan Kukrál

Jan Kukrál

Redaktor


Kde žije: Plzeň

Vzdělání: Literární akademie Josefa Škvoreckého

Autor byl proškolen dle principů projektu Zodpovědné hraní, Seminář tvůrčího psaní u Daniely Fischerové, Seminář tvůrčího psaní u Petra Šabacha, SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Tituly, ocenění: vítěz scenáristické soutěže „První dobrá“ (2010) pořádané Českou televizí, vítěz soutěže seriálových námětů pro iVysílání České televize „Zkrátka vize“ (2023)

Pracovní zkušenosti: překladatel komiksových knih pro nakladatelství Crew, spoluautor knižních publikací pro nakladatelství RF Hobby, šéfredaktor magazínu Enigma Maxi, šéfredaktor magazínu Šikulkovy deskové a karetní hry, redaktor magazínů Enigma a Enigma Maxi, redaktor magazínu Lógr, redaktor magazínů Luxury Men a Luxury Business, redaktor webu www.nhl.cz

Specializace: hokej, MMA, fotbal, box, formule, Filmy

Píše také pro:

Hokej je od dětství moje vášeň. Lásku k tomuto sportu jsem si začal pěstovat díky sbírání kartiček a kompletování samolepkových alb. Brzy poté odstartovala zlatá éra českého hokeje, kdy naši reprezentanti pravidelně poráželi silnou mezinárodní konkurenci. Navíc v NHL vládli Jaromír Jágr a Dominik Hašek, jejichž umění jsem velmi obdivoval, takže o sportu č. 1 u mě nikdy nebylo pochyb.

Z návštěvy New Yorku a Madison Square Garden jsem si přivezl dres Marka Messiera, protože éra 90. let a přelomu milénia je mojí nejoblíbenější. Sakic, Yzerman, Lindros, Gretzky, Lemieux - současná generace hvězd NHL má opravdu těžký úkol, protože vyrovnat se těmto ikonám nedávné minulosti je asi nemožné. Klobouk dolů před všemi hráči, kteří dnes vyčnívají. Tím spíš, pokud jsou to Češi, jako třeba David Pastrňák.

Kromě hokeje jsem se vždy zajímal i o další sporty, především fotbal a formule. V posledních letech mám ale o dost blíže k světu MMA, o němž také často a rád píšu.

Články autora

MS hokej 2024 živě: Česko vs. USA dnes livestream

Zlomový zápas každého MS v hokeji je tady. Česko v něm vyzve svého nejméně oblíbeného čtvrtfinálového soupeře – USA. Preview a kurzy najdete v článku.

 

USA na MS v hokeji 2024 - soupiska, program, výsledky

USA povolalo na šampionát do Prahy možná nejsilnější kádr ve své historii. Povede se hvězdám NHL vybojovat pro Ameriku první zlato z MS od roku 1960?

 

MS hokej 2024 živě: Česko vs. Kanada dnes livestream

S Kanadou to bude přímý souboj o 1. místo v základní skupině A, pomůžou Pastrňák se Zachou Česku k vítězství? Vše o zápase najdete v našem článku.

 

Bilance Česko - Kanada na MS v hokeji: zápasy, výsledky

Dříve patřila Kanada k oblíbeným soupeřům Česka, bilance z posledních let je však špatná. Podívejte se na výsledky a statistiky ze vzájemných soubojů.

 

Box Fury vs. Usyk dnes živě: livestream, výsledek, vítěz

Těžká váha v boxu bude mít poprvé od roku 2000 jednoho absolutního šampiona. Kdo z nikdy neporažené dvojice Tyson Fury - Oleksandr Usyk se jím stane?

 

MS hokej 2024 živě: Česko vs. Velká Británie dnes livestream

Česko zatím na MS outsidery s přehledem poráží, vydrží nám forma i proti Velké Británii? Zápas začíná ve 20:20, vše důležité zjistíte v našem článku.

 

Kanada na MS v hokeji 2024 - soupiska, program, výsledky

Kanadská soupiska letos nepůsobí až tak hvězdným dojmem, přesto je plná zajímavých hráčů ze zámoří. Dovedou kolébku hokeje k obhajobě zlatých medailí?

 

MS hokej 2024 živě: Česko vs. Dánsko dnes livestream

Dalším soupeřem českého týmu na mistrovství světa 2024 jsou nevyzpytatelní Dánové. Utkání začíná v 16:20, vše důležité se dočtete v našem článku.

 

MS hokej 2024 živě: Česko vs. Švýcarsko dnes livestream

Česko i Švýcarsko mají po 2 zápasech 2 výhry, dnešní vzájemný souboj je důležitý pro pozdější nasazení do čtvrtfinále. Držte palce našim od 20:20.

 

MS hokej 2024 živě: USA vs. Německo dnes livestream

Letos hvězdné Americe se vstup do MS nepovedl, naopak její dnešní soupeř z Německa zahrál skvěle. Sledujte hokejový šampionát živě na Betano TV.

 

Finsko na MS v hokeji 2024 - soupiska, program, výsledky

Finsko loni na MS propadlo, místo čtvrtého finále v řadě skončilo už ve čtvrtfinále. Letos budou mít Suomi soupisku bez hvězd.

 

Clash of the Stars: program, turnaje, zápasy, livestream

MMA organizace Clash of the Stars působí velký rozruch. Vše o zápasech youtuberů, OnlyFans hvězd a jiných bizarních celebrit zjistíte v našem článku.

 

České hokejové hry 2024 dnes živě: Česko - Švýcarsko livestream

Česko prohrálo na domácím turnaji s Finskem i Švédskem, poslední test před MS absolvuje dnes proti Švýcarsku. Vše o utkání se dozvíte v našem článku.

 

Pardubice vs. Třinec dnes živě: 7. finále extraligy livestream

Poslední zápas sezóny je tady a nemůže mít epičtější zápletku: kdo dnes vyhraje, bude mistrem! Sledujte 7. finále Pardubice vs. Třinec na TV Tipsport.

 

Pardubice vs. Třinec dnes živě: 5. finále extraligy livestream

Po dnešku bude jeden z týmů už jen krok od zisku mistrovského titulu. Získají 3. výhru Pardubice, nebo Třinec? Sledujte finále živě na TV Tipsport.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS