Jan Kukrál

Autor Jan Kukrál

Sportu jsem propadl na 1. třídě ZŠ, kdy jsem si po vzoru starších kamarádů doma vyprosil samolepkové album NHL. Jména hráčů jsem tehdy vůbec neznal a ani jsem je neuměl správně vyslovit, ale naprosto mi učarovala! Stejně jako ta krásná loga, která jsem si donekonečna kreslil (spolu s gólmany), a také statistiky, které jsem neustále různě řadil, počítal a sepisoval.

Měl jsem štěstí, že jsem vyrůstal ve zlaté éře českého hokeje, takže jsem většinu dětství trávil venku s hokejkou, tenisákem a kamarády, kde jsme si hráli na Haška, Jágra a další. Považuji se za chodící kroniku NHL, ale nadchly mě i další sporty. Ve fotbale jsem viděl řadu památných novodobých bitev a držel palce mnoha velikánům naší doby. Sám jsem také „závodně“ hrál na pozici brankáře, později jsem pravidelně chodil ještě na florbal, basketbal, či ping pong. Z fanouškovského pohledu mám široký záběr, baví mě vše od atletiky, přes motosport, tenis, až po zimní sporty.

Krom sportu se vyznám rovněž v popkultuře, které se věnuji na svém instagramovém blogu instageek_cz a na stránkách magazínu Lógr. Zároveň jsem překladatel, mimo jiné v mém překladu vyšlo už několik komiksových knih s Batmanem, Hulkem, Green Lanternem a dalšími oblíbenými hrdiny.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

- Jan Kukrál na Instagramu

Jan Kukrál autorský profil na Databazeknih.cz

- Jan Kukrál překladatelský profil na Databazeknih.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Maroko vs. Španělsko na MS ve fotbale 2022 živě

Výsledky Španělů mají od úvodní demolice Kostariky sestupnou tendenci. Napraví předchozí zaváhání, nebo bude nebezpečné Maroko nad jejich síly?

 

Argentina vs. Austrálie na MS ve fotbale 2022 živě

Zdá se, že Argentina našla ztracenou formu. Po šokující porážce v úvodu MS získala 2 výhry a do osmifinále proti Austrálii jde jako obrovský favorit.

 

Ghana vs. Uruguay na MS ve fotbale 2022 živě

Uruguay potřebuje za každou cenu zvítězit, jenže Ghana jí nic nedaruje a bude se chtít mimo jiné pomstít za obrovskou křivdu ze čtvrtfinále MS 2010.

 

Kanada vs. Maroko na MS ve fotbale 2022 živě

Maroku stačí neprohrát a může se těšit na osmifinále. Naopak Kanada už ztratila šanci na postup, přesto i jí jde v dnešním utkání o hodně.

 

Írán vs. USA na MS ve fotbale 2022 živě

Írán se po debaklu s Anglií obdivuhodně zvedl a porazil Wales. K postupu mu může stačit i remíza, naopak USA musí zvítězit, jinak na šampionátu končí.

 

Tunisko vs. Austrálie na MS ve fotbale 2022 živě

Tunisko proti Dánům překvapilo a výhra nad Austrálií je pro něj klíčem k postupu ze skupiny. Naopak protinožci mají po lekci od Francie co napravovat.

 

Uruguay vs. Jižní Korea na MS ve fotbale 2022 živě

Uruguay vyhlásila útok na historicky třetí titul mistrů světa. Suárez a spol. budou kousat; zastavit je zkusí Jižní Korea, která na MS umí překvapit.

 

Mexiko vs. Polsko na MS ve fotbale 2022 živě

Polsko chce vymazat vzpomínky na katastrofální Euro 2020 a Robert Lewandowski konečně vstřelit svůj první gól na MS. Mexiko je ale silný soupeř.

 

USA vs. Wales na MS ve fotbale 2022 živě

Snad žádné jiné týmy nečeká tak důležitý start do turnaje. Mezi USA a Walesem by se mělo rozhodnout o 2. postupujícím ze skupiny B, bude hned jasno?

 

Newcastle vs. Chelsea: Premier League živě

Newcastle je největším překvapením anglické ligy a vynikající formu bude chtít potvrdit v zápase proti tápající Chelsea. Nastřílí znovu spoustu gólů?

 

Premier League živě: Tottenham vs. Liverpool

V Lize mistrů kosí Liverpool jednoho soupeře za druhým, ale jeho výkony v Premier League jsou daleko za očekáváním. Zabere proti silnému Tottenhamu?

 

Premier League živě: Manchester United vs. West Ham

Oba kluby měly mizerný vstup do sezóny, ale nyní konečně našly stabilnější formu. Manchester United i West Ham tak bude zajímat jedině vítězství.

 

Premier League živě: Chelsea vs. Manchester United

Střet mnohonásobných vítězů EPL vždy budí obří pozornost. Platí to i tentokrát – Chelsea a Man United čeká přímý souboj o umístění v tabulce.

 

Tottenham vs. Everton dnes živě v Premier League

Tabulka Premier League i kurzy bookmakerů hovoří o jasné výhře Tottenhamu, jenže Everton jej umí potrápit jako málokdo. Dočkáme se překvapení?

 
První 1 2 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších sázkařských bonusů - za minutu je tvůj!