Jan Koreš

Autor Jan Kory Koreš

Odmala jsem hrál fotbal a malý fotbal až do zranění kolene v roce 2017. Jako fanoušek Arsenalu pravidelně koukám na Premier League, ale ještě víc času trávím sledováním zámořských soutěží NFL a NHL.

Dříve jsem také působil jako redaktor na portále PokerArena.cz a pracovně se dodnes pohybuju v prostředí živých pokerových turnajů – díky práci pro PokerStars, která mi umožňuje navštěvovat řadu cizích zemí.

Cestování je obecně mojí velkou zálibou a zahraniční výlety si rád spojuju s návštěvou sportovních událostí.

Na BetArena.cz jsem psal od jejího založení a po několikaleté přestávce, kterou jsem strávil především na zmíněných pokerových cestách, jsem se v roce 2021 opět připojil k týmu. Mezitím se náš web rozrostl do podstatně větších rozměrů, takže v současnosti mám na starosti zejména vedení redakce a plánování a editování obsahu.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Jan Koreš na Twitteru

- Jan Koreš na LinkedIn

Profil autora na dalších webech:

- PokerArena.cz

- PlayArena.cz

- Rexter.cz

- TenisZive.cz

- FotbalZpravy.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


F2 2023 a Roman Staněk: kalendář závodů, výsledky, živý přenos

Druhou nejvyšší třídu formulí F2 bude v sezoně 2023 jezdit i český pilot Roman Staněk. Podívejte se na program a výsledky závodů Formule 2. ⚡

 

MS hokej 2023 živě: Švédsko vs. Lotyšsko dnes livestream

Švédsko hraje s Lotyšskem čtvrtfinále MS v hokeji. Švédi jsou obrovskými favority, Lotyše ale požene za historickým úspěchem zaplněná Arena Riga.

 

Čtvrtfinále MS v hokeji 2023 – kurzy, preview, tipy

Začíná play off MS v hokeji 2023. Čtvrtfinále určí, kdo si na turnaji zahraje o medaile. Rozebrali jsme jednotlivé zápasy a připojili tipy na postupující...

 

MS hokej 2023 živě: Švédsko vs. USA dnes livestream

Švédsko hraje proti USA o 1. místo ve skupině A. Karty jsou rozdané jasně, kdo vyhraje do rozhodnutí, půjde do play off MS v hokeji z nejlepší pozice.

 

VIDEO: MS v hokeji 2023 – sestřih, góly, záznam a zajímavosti

Podívejte se na video z nejzajímavějších momentů všech zápasů MS v hokeji 2023. Prohlédněte si záznam gólů a další highlighty na jednom místě.

 

MS hokej 2023 živě: Slovensko vs. Norsko dnes livestream

Slovensko dnes hraje na MS v hokeji o všechno. V posledním zápase skupiny musí porazit Norsko po 60 minutách, aby udrželo šanci na postup do čtvrtfinále.

 

MS hokej 2023 živě: Slovinsko vs. Slovensko dnes livestream

Slovensko už na MS v hokeji nemá kam uhnout. Musí vyhrát oba zbývající zápasy a doufat, že to bude stačit k postupu do čtvrtfinále. Prvním soupeřem je...

 

Bilance Česko - Norsko na MS v hokeji: zápasy, výsledky

Česko a Norsko jsou poměrně častými soupeři na MS v hokeji. Podívejte se na vzájemnou bilanci v těchto zápasech – včetně statistik a bodování.

 

MS hokej 2023 živě: Švýcarsko vs. Slovensko dnes livestream

Švýcaři na MS v hokeji ještě nedostali jediný gól, navíc neustále posilují svůj tým. Dnes je ale čeká první zajímavější soupeř – Slovensko.

 

Bilance Česko - Slovinsko na MS v hokeji: zápasy, výsledky

Slovinsko patří mezi slabší hokejové země, přesto už několikrát vyzvalo Česko na MS. Podívejte se na historickou bilanci ČR vs. Slovinsko na mistrovství.

 

MS hokej 2023 živě: Německo vs. USA dnes livestream

Němci jsou na MS v hokeji zatím bez bodu, v prvních dvou zápasech ale pořádně potrápili severské favority. Dnes je čeká další těžký soupeř: USA.

 

MS hokej 2023 živě: Slovinsko vs. Kanada dnes livestream

Slovinci budou na MS v hokeji čelit Kanadě. Zámořští hráči dnes můžou výrazně ovlivnit bodování turnaje, očekává se, že zasypou outsidera spoustou gólů.

 

Jak se tvoří kurzy na MS v hokeji: pohled bookmakera Fortuny

Zajímá vás, jak se na MS v hokeji připravuje bookmaker a jak se tvoří sázkové kurzy? Podívejte se, jak se na šampionát připravují odborníci ve Fortuně.

 

MS v hokeji pohledem Fortuny: jak se připravuje sázková kancelář

Nahlédněte do příprav Fortuny na MS v hokeji. Ve speciální dvoudílné sérii se podíváme na šampionát pohledem sázkové kanceláře.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS