Redakce

Bet-Arena.cz

Redakci našich stránek BetArena.cz tvoří zkušení redaktoři, kteří se dlouhá léta pohybují ve světě sportu a kurzového sázení na sportovní události. Naši redaktoři mají za sebou i řadu zkušeností a praxi v oboru žurnalistiky. Jedná se o velké sportovní fanoušky, kteří k psaní o sportu přistupují s radostí, chutí a naprostou objektivitou. Jednotlivé profily našich redaktorů si můžete prohlédnout níže.

Všechny naše aktuální články uvádějí autora s výjimkou reklamních článků partnerů BetArena.cz, soutěží a tipovaček pro čtenáře a technických článků s informacemi o chodu našeho webu. U těchto článků je uveden autor souhrnně jako redakce. Dále pak je redakce jako autor uvedena u starších článků našich externích spolupracovníků, kteří krátkodobě s naším webových portálem spolupracovali a jejichž jména jsou uvedená konkrétně u jednotlivých autorských článků.

Kontakty - napište nám:

- Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Naši aktuální redaktoři:

- Kamil "Kjur" Jurek - jeho profil si prohlédněte zde

- Jan "Kory" Koreš - jeho profil si prohlédněte zde

- Jakub Heřmánek - jeho profil si prohlédněte zde

- Ondřej Balíček - jeho profil si prohlédněte zde

- Marek Hruška - jeho profil si prohlédněte zde

- David Veselý - jeho profil si prohlédněte zde

- Michal "Chiko" Foltýn - jeho profil si prohlédněte zde

- Michal Hruška - jeho profil si prohlédněte zde


Betano CZ: představení české sázkové kanceláře

Do ČR v roce 2022 přišla nová sázková kancelář Betano, zahraniční společnost působící na několika evropských trzích. V našem článku si ji blíže...

 

Fortuna kurzová nabídka: dnešní kurzy i live sázky

Sázková kancelář Fortuna nabízí spoustu kurzových sázek na nejrůznější příležitosti – před zápasem i live. Prohlédněte si, jaké kurzy Fortuna vypisuje.

 

Získejte Vítr do plachet u Fortuny a užijte si lepší kurzy

Od čtvrtka 22. září můžete na Fortuně dostat pořádný Vítr do plachet. Díky povedené promoakci si v akovkách vylepšíte kurzy o 30 %!

 

Betano Mise: získejte 150 Kč za sázku na Plzeň vs. Slavia

V neděli se hraje jeden z nejsledovanějších zápasů české fotbalové ligy. Vsaďte si na duel Plzeň vs. Slavia u Betana – za splnění Mise získáte sázku 150...

 

Tipsport extraliga ledního hokeje: live stream

Chcete sledovat hokejovou Tipsport Extraligu online zdarma? 😍 Poradíme vám, kde můžete všechny zápasy ELH sledovat ⏩ živě v live streamu!

 

Evropská konferenční liga UEFA: živý přenos v TV dnes

Evropská konferenční liga UEFA ⚽ vstupuje do 2. ročníku. V sezoně 2022/23 si ji zahrajou i Slavia a Slovácko. Poradíme vám, kde můžete vše sledovat živě....

 

Fortuna - odhal překvapení každý den díky tajnému bonusu

Fortuna v září rozdává 30 milionů korun v rámci různých akcí. Jednou z nich je i Štastná 13, díky níž můžete od 6. do 18. září každý den získat tajemný...

 

Vstupní bonus Tipsportu - získejte 300 Kč zdarma

Sázková kancelář Tipsport má pro nové sázkaře parádní vstupní bonus 300 Kč zdarma. Založte si účet a získejte tři stovky jen za registraci. ☑

 

Fortuna - hrajte zářijový Maraton o 1 000 000 Kč

Sázková kancelář Fortuna pro sázkaře připravila zajímavé promo. Zahrajte si zářijový maraton, doběhněte do cíle a získejte podíl z banku 1 000 000 kč.

 

Betano je novým partnerem Viktorie Plzeň

Sázková kancelář Betano a Viktoria Plzeň spojují síly. Betano se stává prémiovým partnerem českého fotbalového mistra a účastníka Ligy mistrů.

 

Kurzové sázení v Česku – Tipsport je jasná volba!

Tipsport je největší sázkovou kanceláří u nás ✅ Svou oblibu u tipérů si získal především díky obrovské komunitě sázkařů.⚡ Pokud hledáte kvalitní a...

 

Tipsport: Zjistěte svou úspěšnost příležitostí!

Chcete zjistit, v jakých sportech se vám daří a jaké vám nejdou? Tipsport přichází se skvělou funkcí pro sázkaře: zjistěte svou úspěšnost příležitostí.

 

Chance přihlášení - web, mobil, aplikace

Přihlášení k sázkařskému kontu u Chance je snadné a zvládne to každý, a to i přes mobil. Přečtěte si více v tomto článku.

 

Plzeň, Slavia, Slovácko – kurzy v odvetě o postup do LM, EKL

České kluby v tomto týdnu čeká odveta v play-off o postup do skupin evropských pohárů. Jak to vypadá s nadějemi Plzně, Slavie a Slovácka?

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších sázkařských bonusů - za minutu je tvůj!

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ