Tipy na sázení a analýzy

MS hokej 2017: Češi zvítězí, Francie zabojuje

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Na utkání FRA vs. KAN mám dost podobný názor a neočekávám nějakou velkou střelici a demolici domácího týmu. Kanada se z FRA na MS mnohokrát protrápila k výhře.

Težko říct čím to bude... KAždopádně bych se nedivil kdyby k tomu favorit přistoupil jako včera USA, tzn. dát 2-3 branky a hrát na nulu v zadu, nikam se moc nehnát a kontrolovat kotouč a hru. Já jsem si vsadil na to, že Kanada dá 0-5 branek v kurzu 1,87, což mi přijde poměrně fér...

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-...Utkání našich hokejistů s Nory si zahraju počet branek 4 a více na naší straně.
Prakticky po celou repre sezonu se našim hokejkám daří střílet velký počet branek bez ohledu na kvalitu soupeře. I v prvním zápase s Kanadou naši klidně mohli dát 3-4 branky ale selhali v koncovce.

Proti Norům se minimálně 4 krát prosadí, Norsko přeci jenom patří do nižší výkonostní skupiny a myslím, že na bodový zisk z tohoto zápasu asi moc nepomýšlejí... Důležité bude chytit úvod zápas dát 1-2 rychlé góly a hranice 4 branek bude pokořena snadno..

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-...

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-...

0 hlasů

Češi jak všichni víme KO, u Francie vyšly všechny 3 tipy :)

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal