Tipy na sázení a analýzy

Trenčín vs. Legia, kvalifikace o Ligu mistrů

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Súhlasím, že Trenčín je slabý v obrane (a budú mu chýbať dvaja obrancovia zo základnej zostavy) aj v bránke, ale dopredu je nebezpečný. Navyše sa hrá v Žiline na umelej tráve, na ktorú je na rozdiel od Legie zvyknutý. Podľa trénera je Lawrence v poriadku a bude hrať. Ja tu vzhľadom na slabú trenčiansku obranu hrám len over 2,5, pretože zápas môže skončiť všelijako.

0 hlasů

Je pravda že Trenčín je směrem dopředu dost silný, nicméně tady čekám úplně jiný zápas. Myslím, že Trenčín bude hrát hlavně ze zajištěné obrany, protože dostat doma branku nebo dokonce dvě by byl obrovský problém do odvety. Legia neopak nemá problém hrát ze zajištěné obrany a nedostává moc gólů. Všichni čekají opět otevřený zápas a dost branek, ale mám takové tušení, že dnes se moc branek nedočkáme... Každopádně dopadnout to může jakkoliv, pokud padne rychlý gól, není vyloučeno něco jako 2:2 apod.
Imho díky za názor a postřehy k zápasu.

0 hlasů

Dle statistik byl teda Trenčín lepší, nicméně se hraje na góly, a na ty vyhrála Legia 1-0, čili oba tipy OK, super :)

0 hlasů

Mal si dobré tušenie, Forzza :)

0 hlasů

Jj občas je dobré dát na intuici :-)
Jinak to dnes byl hezký plus :-)))
https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-...

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-...

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal