Sportovní články

Sázková kancelář Victoria Tip v ČR končí

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

těžký tam založit účet když v celým městě nemaj pobočku...

Škoda, byla to dobrá alternativa.
Jsem si všiml včera, že najednou zmizel jejich facebook. Tak jsem si myslel, že FB zahájil tažení proti hazardu nebo tak.

Aspon teda muzu potvrdit, ze vybery v pohode. Dokonce i vsechny ruzne bonusy co jsem vyhral v soutezich, tak sli vybrat bez prosazeni.

No zatím nevím jestli je to v pohodě, schvalují výběr 3 den s tím že mi vyskočila hláška že výběr spadá pod AML kontrolu... Ale mají psáno že na vyřízení mají 5 dní tak uvidíme.

Tak 5 den schváleno a peníze už jsou na účtu, nicméně dotaz na bonusové body nepřinesl pozitivní odpověď, pokud jste je nepoužili na kurzové zvýhodnění tak to vypadá že nám propadnou v jejich prospěch...

Velká škoda. Velmi mne bude chybět a bude mne zajímat, jaký důvod ukončení takto dobré sázkovky byl příčinou. Myslím, že v podstatě už MF moc neschází a svými postupy zlikvidují všechny sázkové kanceláře. Asi tato neměla na úplatky.

Vycházím z toho, že ani jedna zahraniční sázkovka nezískala licenci MF a tento fakt už svědčí o tom, že v ČR není v tomto něco v pořádku.

PokerStars asi ziskala, ty jejich Betstars fungujou. Ale je to urcite malo. V podstate bych rekl, ze u sazkovek je problem v tom, ze tak strasna byrokracie jim proste za nas trh nestoji.

Takže 50 Kč za vyplnění dotazníku nebude? :-D

Taky jsem se na ně těšil :-)

Ten dotazník byl ale psaný trochu divně. Přišlo mi, že ty dotazy psal buď nějaký žák základní školy, nebo nějaký jejich pracovník poté, co se v noci vrátil z hospody :-)

Já ten dotazník začal vyplňovat, ale po pár otázkách jsem se na to vyprdl.

Zatím v pohodě - v pátek jsem požádal o vyplacení peněz a dneska (pondělí) jsou peníze na účtu...

No bylo to divný. Najednou byla max. sázka 10(!!!)Kč, šla dát sice víckrát, ale byla to pruda. Na účet jsem se ještě nedíval, ale snad to bude v poho. Nevíte někdo co je se Startipem?

To by mě taky docela zajímalo, co je se Startipem??? Zkoušel jsem tam i volat a kde nic tu nic. Telefony, které jsem našel na netu, jsou nejspíš mimo provoz a nějak nereagují ani na požadavky.

No koukal jsem, že to Startip podle webovek asi zabalil. Mají tam větu "Společnost SLOT Group a.s. pozastavila až do odvolání náběr sázek."

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Zodpovednehrani.cz - Hrajte pro zábavu, hrajte zodpovědně PokerArena.cz Casinoarena.cz PlayArena.cz Pokerživě DMCA.com Protection Status GPWA - Approved Portal