Sportovní články

Sázková kancelář Victoria Tip v ČR končí

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

těžký tam založit účet když v celým městě nemaj pobočku...

0 hlasů

Škoda, byla to dobrá alternativa.
Jsem si všiml včera, že najednou zmizel jejich facebook. Tak jsem si myslel, že FB zahájil tažení proti hazardu nebo tak.

0 hlasů

Aspon teda muzu potvrdit, ze vybery v pohode. Dokonce i vsechny ruzne bonusy co jsem vyhral v soutezich, tak sli vybrat bez prosazeni.

0 hlasů

No zatím nevím jestli je to v pohodě, schvalují výběr 3 den s tím že mi vyskočila hláška že výběr spadá pod AML kontrolu... Ale mají psáno že na vyřízení mají 5 dní tak uvidíme.

0 hlasů

Tak 5 den schváleno a peníze už jsou na účtu, nicméně dotaz na bonusové body nepřinesl pozitivní odpověď, pokud jste je nepoužili na kurzové zvýhodnění tak to vypadá že nám propadnou v jejich prospěch...

0 hlasů

Velká škoda. Velmi mne bude chybět a bude mne zajímat, jaký důvod ukončení takto dobré sázkovky byl příčinou. Myslím, že v podstatě už MF moc neschází a svými postupy zlikvidují všechny sázkové kanceláře. Asi tato neměla na úplatky.

0 hlasů

Vycházím z toho, že ani jedna zahraniční sázkovka nezískala licenci MF a tento fakt už svědčí o tom, že v ČR není v tomto něco v pořádku.

0 hlasů

PokerStars asi ziskala, ty jejich Betstars fungujou. Ale je to urcite malo. V podstate bych rekl, ze u sazkovek je problem v tom, ze tak strasna byrokracie jim proste za nas trh nestoji.

0 hlasů

Takže 50 Kč za vyplnění dotazníku nebude? :-D

0 hlasů

Taky jsem se na ně těšil :-)

0 hlasů

Ten dotazník byl ale psaný trochu divně. Přišlo mi, že ty dotazy psal buď nějaký žák základní školy, nebo nějaký jejich pracovník poté, co se v noci vrátil z hospody :-)

1 hlas

Já ten dotazník začal vyplňovat, ale po pár otázkách jsem se na to vyprdl.

0 hlasů

Zatím v pohodě - v pátek jsem požádal o vyplacení peněz a dneska (pondělí) jsou peníze na účtu...

0 hlasů

No bylo to divný. Najednou byla max. sázka 10(!!!)Kč, šla dát sice víckrát, ale byla to pruda. Na účet jsem se ještě nedíval, ale snad to bude v poho. Nevíte někdo co je se Startipem?

0 hlasů

To by mě taky docela zajímalo, co je se Startipem??? Zkoušel jsem tam i volat a kde nic tu nic. Telefony, které jsem našel na netu, jsou nejspíš mimo provoz a nějak nereagují ani na požadavky.

0 hlasů

No koukal jsem, že to Startip podle webovek asi zabalil. Mají tam větu "Společnost SLOT Group a.s. pozastavila až do odvolání náběr sázek."

0 hlasů

ZAJÍMAVÉ INFORMACE NEJEN ZE SVĚTA ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

PokerArena.cz Casinoarena.cz TradeArena.cz PlayArena.cz Pokerživě GPWA - Approved Portal