Profil autora

Ondřej  Balíček

Ondřej Balíček

Redaktor


Kde žije: Řevnice

Vzdělání: Gymnázium Karla Čapka, Dobříš

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Předchozí práce: Šéfredaktor, Pokerman.cz

Specializace: Hokej, Tenis, Sport

Píše také pro:

Celoživotní sportovní a především hokejový fanoušek, většinu profesní kariéry i autor na plný úvazek. Obě tyto cesty se spojily při psaní na portály BetArena.cz, Tenis-zive.cz a HokejZpravy.cz, k jejichž obsahu pravidelně přispívám.

Rozsáhlé, místy až encyklopedické znalosti historie zámořské NHL a hokeje všeobecně už jsem zužitkoval v konkrétních článcích i obsáhlých seriálech. Aktivně ale sleduji i aktuální dění, a to nejen na mezinárodní, ale i české scéně.

Články autora

Finále play off extraliga 2024: termíny, zápasy, výsledky

Klubovou sezonu zakončí strhující série. Ve finále play off extraligy 2023/2024 hrají Pardubice a Třinec, v článku najdete termíny i statistiky zápasů.

 

Obratový bonus 100 Netů můžete u Tipsportu získat i v dubnu

Sportovní akce, kam se podíváš. Třetí dubnový týden vám zpříjemní skvělý obratový bonus u Tipsportu. Co pro jeho zisk udělat, jak přilepšit svému kontu?

 

Vstupenky na ME ve fotbale 2024 - předprodej, loterie, info

Česká reprezentace míří na Euro 2024 – a můžete i vy. Přečtěte si vše o vstupenkách na ME ve fotbale, včetně ceníku, časové osy a informací o loterii.

 

Fortuna Zlatý tiket: Jedinečná soutěž o bonusy a 1.000.000 Kč

Bavit se – a vyhrát až milion? V parádní dlouhodobé soutěži Fortuna Zlatý tiket jsou každý týden ve hře skvělé ceny, jeden z vás pak vyhraje 1 000 000 Kč.

 

Tipsport extraliga statistiky - bodování, produktivita, střelci

Všechny 🏅 statistiky hokejové extraligy na jednom místě. Podívejte se na aktuální kanadské bodování, pořadí střelců i statistiky brankářů ELH 2023/24.

 

Extraliga play off živě v televizi: Program, přímé přenosy

O titul se hraje i na vašich obrazovkách. Podívejte se na program 📺 přímých přenosů z play off ELH 2024 na ČT Sport a O2 TV Sport. Jaký hokej běží živě...

 

Statistiky MS v hokeji - kanadské bodování, střelci, český tým

Podívejte se na 🏅 individuální statistiky z MS v hokeji 2024. Kdo vede kanadské bodování a kdo tabulku střelců? Najdete i statistiky českých hráčů.

 

Pravidla a herní systém MS v hokeji - prodloužení, nájezdy

Kolik trvá prodloužení, kdy se jedou nájezdy? Podívejte se na ✔️ aktuální přehled pravidel MS v hokeji, od formátu a herního systému až po rozměry ledu.

 

Sparta Praha vs. Třinec dnes živě: 5. semifinále play off ELH

Šampioni bojují o přežití, díl druhý. Semifinále play off Sparta vs. Třinec se za stavu 3:1 vrací do O2 Areny, 5. utkání sledujte živě a zdarma od 18:30.

 

Vsetín vs. Zlín živě: 5. zápas play off Chance ligy - finále

Buď Chance liga dnes pozná nového šampiona, nebo ten stávající prodlouží finále o další zápas. Páté utkání Vsetín vs. Zlín sledujte živě od 18:00.

 

MS žen v hokeji 2024: Kde sledovat Kanada vs. Česko dnes živě

Teprve podruhé v historii se naše reprezentantky utkají s kolébkou hokeje. Zápas Česko - Kanada na MS žen 2024 v Utice sledujte živě od 21:00.

 

Klasické lyžování - Reistadlopet 2024: výsledky, trasa, mapa

Seriál dálkových běhů na lyžích Ski Classics 2023/24 míří na závěr do Norska, jede se Reistadløpet ✅. Podívejte se na program, trasu a další zajímavosti.

 

MS žen v hokeji 2024: Kde sledovat Česko vs. USA dnes živě

Důležité tři body jsou doma, dnes se Češky na MS v hokeji žen 2024 utkají s USA. Držte lvicím palce, duel s úřadujícími mistryněmi světa startuje v 01:00.

 

Semifinále play off extraliga 2024: termíny, zápasy, výsledky

Kvalitní obsazení, špičkový hokej. Podívejte se na program, termíny a ✔️ výsledky semifinále play off hokejové extraligy 2024. Jaký je stav sérií?

 

Bilance Česko - Velká Británie na MS v hokeji: zápasy, výsledky

S Velkou Británií se Česko na MS v hokeji utkává až v posledních letech. Jak si naši hráči vedli, kolik gólů dali? Podívejte se na historickou bilanci.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS