Profil autora

Ondřej  Balíček

Ondřej Balíček

Redaktor


Kde žije: Řevnice

Vzdělání: Gymnázium Karla Čapka, Dobříš

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Pracovní zkušenosti: šéfredaktor, Pokerman.cz

Specializace: hokej, tenis, sport

Píše také pro:

Celoživotní sportovní a především hokejový fanoušek, většinu profesní kariéry i autor na plný úvazek. Obě tyto cesty se spojily při psaní na portály BetArena.cz, TenisZive.cz a HokejZpravy.cz, k jejichž obsahu pravidelně přispívám.

Rozsáhlé, místy až encyklopedické znalosti historie zámořské NHL a hokeje všeobecně už jsem zužitkoval v konkrétních článcích i obsáhlých seriálech. Aktivně ale sleduji i aktuální dění, a to nejen na mezinárodní, ale i české scéně.

Články autora

Finále Wimbledon 2024 online: Termín, kdo hraje o titul

Tenisové ⭐ hvězdy usilují o cenné tituly. Přečtěte si vše o finále Wimbledonu 2024, od programu přes přehled vítězů až po možnosti, jak finále sledovat.

 

Wimbledon 2024 čtyřhra: Siniaková dnes v semifinále živě

Šance na český titul z Wimbledonu 2024 žijí i ve čtyřhře. Kateřina Siniaková dnes od 14:00 nastoupí do semifinále, sledujte zápas živě a zdarma.

 

Kde sledovat Krejčíková - Rybakina živě: Wimbledon 2024

Český tenis má zastoupení mezi nejlepší čtyřkou Wimbledonu 2024. V semifinále se dnes utkají Barbora Krejčíková a Elena Rybakina, sledujte zápas živě.

 

Los extraligy ledního hokeje 2024/2025: rozpis zápasů

Tipsport extraliga ledního hokeje 2024/2025 už zná své ✔️ rozlosování. Podívejte se na los všech 52 kol ELH 2024/25, přinášíme rozpis zápasů všech týmů.

 

Kde sledovat Krejčíková vs. Collins živě: Wimbledon 2024 online

Podruhé v kariéře v osmifinále Wimbledonu. Barbora Krejčíková si dnes od 17:30 o nejlepší osmičku zahraje s Danielle Collins, sledujte zápas živě.

 

Kde sledovat ČT sport Plus v TV a online + program

Online live streamy 📺 ČT sport Plus živě zdarma přenášejí ME ve fotbale, hokej, basket i další sportovní události. Jaký je program, kde ČT sport+ naladit?

 

Kde sledovat Krejčíková vs. Bouzas Maneiro živě: Wimbledon 2024

Držte palce. Barbora Krejčíková dnes nastupuje do 3. kola dvouhry na Wimbledonu 2024, vyzve je Jessica Bouzas Maneiro. Sledujte zápas od 12:00 živě.

 

Kde sledovat živě Fruhvirtová vs. Badosa: Wimbledon 2024 online

Jednu favoritku z cesty odklidila, ve druhém kole Wimbledonu 2024 dnes Brendu Fruhvirtovou vyzve Paula Badosa. Sledujte zápas živě a zdarma od 12:00.

 

Kde sledovat Nosková vs. Andreescu živě: Wimbledon 2024

První vítězství na Wimbledonu má v kapse, dnes ji vyzve grandslamová šampionka. Ve 2. kole se utkají Linda Nosková a Biaana Andreescu, sledujte zápas...

 

Kde sledovat živě Kopřiva vs. Djokovič: Wimbledon 2024 online

Příběh jako z pohádky. Vít Kopřiva senzačně prošel kvalifikací, aby ho v 1. kole Wimbledonu 2024 vyzval samotný Novak Djokovič. Sledujte přímý přenos.

 

Češi v NHL: týmy, platy, historie

Vše o Češích v NHL v jednom článku. Kteří čeští hokejisté letos hrají v NHL a s jakými platy? Prohlédněte si přestupy i statistiky Čechů v NHL.

 

Kde sledovat Muchová vs. Badosa živě: Wimbledon 2024

Po téměř 10 měsících zpět na kurtech – a to těch nejslavnějších. V 1. kole Wimbledonu 2024 se dnes utkají Muchová a Badosa, sledujte zápas živě a zdarma.

 

Kde sledovat živě Menšík vs. Bublik: Wimbledon 2024 online

Velký talent českého tenisu debutuje na Wimbledonu. Jakub Menšík dnes nastoupí do 1. kola, vyzve ho Alexander Bublik. Sledujte zápas živě a zdarma.

 

MS hokejbal 2024 dnes živě: Finále Česko vs. Kanada

Další zlato pro ČR? Držte palce, ve finále MS v hokejbale 2024 se dnes od 16:00 utkají Česko a Kanada. Zvládnou naši hokejbalisté odvetu za minulé finále?

 

Draft NHL 2024 - výsledky, pořadí, Češi

Přečtěte si vše o vstupním draftu NHL 2024. Kdo se stane jedničkou, kolik bude draftováno Čechů? Nahlédneme také do historie výsledků NHL Entry Draft.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS