Tipy na sázení a analýzy

EL 2017: Plzeň bojuje o Evropskou ligu

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Jenom doplním pár postřehů k tomuto utkání, hlavně pak k Larnace.
Minulý rok vypadla v předkole o EL Larnaca s Libercem po výsledcí 0:1 a 3:0. Oba zápasy dohrávali "Kypřané" o 10 takže to mělo na výsledky podstatný vliv. Jinak před Libercem se podařilo Larnace vyřadit třeba Sp. Moskva, což je jistě jeden z nejlepších výsledků týmů za posledních X let.

Svoji kvalitu tým jistě má, z velké části klub postavený na Španělských legionářích přijede do Plzně hlavně bránit, což konec konců umí docela dobře( v 6. zápasech kvalifikace o EL zatím pouhé 2 obdržené brnaky).
Navíc mají dost šikovných hráčů kteří umí podržet balon, rozehrát do kombinace atd... Co se týče sezony jako takové, tak ta na Kypru začíná cca 1. týden v září, takže těch bodů letos opravdu moc posbírat nemohli... Vyřazení Lincolnu, Corku a naposledy Minsku však nazančuje solidní formu hostů. Určitě si zahraju nějakou sázku proti Plzni protože ty kurzy na Viktorku stále klesají a value je jasně na druhé straně...

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


ZAJÍMAVÉ INFORMACE NEJEN ZE SVĚTA ONLINE SÁZENÍ