Tenis

Australian Open 2017: výsledky a program online

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Sorry,že budu kritickej,ale todle je článek hodný blesku,kdyby jsi tam místo rozdělení prize-poolu dal třeba WTA,ATP ranking nebo přímo road to Singapore,London (letošní žebříčky),tak by to mělo aspoň nějakou hodnotu.

Lidi podle mě dost zajímají ty peníze a informace, že je Eurosport player na měsíc zdarma určitě taky ne všichni ví.. Každému se holt nezavděčím no.. :)

Za ten Eurosport určitě palec nahoru(to jsem ani nevěděl). Jenom nechápu, jak by mě jako sázkaři(segment na kterej cílíš) pomohla informace, kolik si vydělá Nadal za to turnaj,když ho skrečuje ve druhým kole.

Tohle je prostě takový všeobecnější článek.. :) a sázkaře určitě zajímá, kdo jsou kurzoví favorité nebo třeba u jakých sázkovek sledovat live streamy.. :)

Možná je to tím, že tenis moc nesleduju, ale pro mě je teda zajímavější informace o rozdělení prize money než nějaké žebříčky.

* nějakou vyšší přidanou hodnotu

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Zodpovednehrani.cz - Hrajte pro zábavu, hrajte zodpovědně PokerArena.cz Casinoarena.cz PlayArena.cz Pokerživě DMCA.com Protection Status GPWA - Approved Portal