Tenis

Australian Open 2017: výsledky a program online

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Sorry,že budu kritickej,ale todle je článek hodný blesku,kdyby jsi tam místo rozdělení prize-poolu dal třeba WTA,ATP ranking nebo přímo road to Singapore,London (letošní žebříčky),tak by to mělo aspoň nějakou hodnotu.

1 hlas

Lidi podle mě dost zajímají ty peníze a informace, že je Eurosport player na měsíc zdarma určitě taky ne všichni ví.. Každému se holt nezavděčím no.. :)

0 hlasů

Za ten Eurosport určitě palec nahoru(to jsem ani nevěděl). Jenom nechápu, jak by mě jako sázkaři(segment na kterej cílíš) pomohla informace, kolik si vydělá Nadal za to turnaj,když ho skrečuje ve druhým kole.

0 hlasů

Tohle je prostě takový všeobecnější článek.. :) a sázkaře určitě zajímá, kdo jsou kurzoví favorité nebo třeba u jakých sázkovek sledovat live streamy.. :)

0 hlasů

Možná je to tím, že tenis moc nesleduju, ale pro mě je teda zajímavější informace o rozdělení prize money než nějaké žebříčky.

0 hlasů

* nějakou vyšší přidanou hodnotu

1 hlas

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal