Sportovní články

Hokejová tipovací soutěž na NHL o 2 000 Kč

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Dobre som pochopil, že si „bežní“ Slováci nemôžu vytvoriť účet u českej Fortuny, a preto sa budú zúčastňovať tejto tipovačky zbytočne?

3.3 Sázející si může zaregistrovat Platební metodu ve formě platebního účtu a/nebo platební karty. Pro účely registrace Platební metody ve formě platebního účtu předloží Sázející Fortuně *číslo platebního účtu, jehož je majitelem, vedeného u osoby, která je oprávněna poskytovat platební služby na území České republiky*.
8.3 V případě, že Sázející uzavřel Smlouvu s Fortunou prostřednictvím Aplikace, je povinen se *nejpozději ve lhůtě 30 dnů ode dne uzavření Smlouvy osobně dostavit na Pobočku*, a to za účelem provedení identifikace dle tohoto článku.

0 hlasů

No účet u české Fortuny si určitě založit odjinud než z Česka nepůjde, ale zeptám se, jak to je s případným připsáním odměny na Fortuna SK účet a dám vědět.. :)

0 hlasů

Tak odměny by měly jít normálně připsat i na slovenský účet u Fortuny.. :)

0 hlasů

Dík za odpoveď. Tak to teda skúsim vyhrať :D

1 hlas

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal