Sportovní články

Hokejová tipovací soutěž na NHL o 2 000 Kč

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Dobre som pochopil, že si „bežní“ Slováci nemôžu vytvoriť účet u českej Fortuny, a preto sa budú zúčastňovať tejto tipovačky zbytočne?

3.3 Sázející si může zaregistrovat Platební metodu ve formě platebního účtu a/nebo platební karty. Pro účely registrace Platební metody ve formě platebního účtu předloží Sázející Fortuně *číslo platebního účtu, jehož je majitelem, vedeného u osoby, která je oprávněna poskytovat platební služby na území České republiky*.
8.3 V případě, že Sázející uzavřel Smlouvu s Fortunou prostřednictvím Aplikace, je povinen se *nejpozději ve lhůtě 30 dnů ode dne uzavření Smlouvy osobně dostavit na Pobočku*, a to za účelem provedení identifikace dle tohoto článku.

No účet u české Fortuny si určitě založit odjinud než z Česka nepůjde, ale zeptám se, jak to je s případným připsáním odměny na Fortuna SK účet a dám vědět.. :)

Tak odměny by měly jít normálně připsat i na slovenský účet u Fortuny.. :)

Dík za odpoveď. Tak to teda skúsim vyhrať :D

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé.


Registrace nového uživatele   Zapomenuté heslo

ZAJÍMAVÉ INFORMACE ZE SVĚTA SPORTU A ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Zodpovednehrani.cz - Hrajte pro zábavu, hrajte zodpovědně PokerArena.cz Casinoarena.cz PlayArena.cz Pokerživě DMCA.com Protection Status GPWA - Approved Portal