Kamil Tkadlec

Autor Kamil Tkadlec

Odmalička jsem byl veden ke sportu. Nejprve jsem hrával fotbal za přípravku v Rožnově pod Radhoštěm, kde bydlím. Přibližně ve 2. třídě mě otec vzal na zápas nejvyšší basketbalové ligy mezi Mlékárnou Kunín (Nový Jičín) a Prostějovem. Stačilo mi vidět pár smečí během rozcvičky a ještě před úvodním rozskokem jsem věděl, že se chci věnovat právě basketbalu. No a u basketu jsem zůstal doteď. Kromě aktivního hraní také sleduji NBA, českou Kooperativa NBL a zápasy naší reprezentace.

I když závodně hraji basketbal, více se zajímám o dění v hokeji. Jakožto fanoušek týmu VHK Vsetín bedlivě pozoruji Chance ligu a dívám se také na zápasy Tipsport extraligy. Mám rovněž přehled o zámořském hokeji. Kromě NHL vnímám farmářskou AHL a kanadské juniorské soutěže (OHL, WHL a QMJHL). Dříve jsem působil v redakci serveru NHL.cz.

Kromě hokeje a basketbalu po očku sleduji rally, házenou, florbal, biatlon nebo alpské lyžování. K redakci BetArena.cz jsem se přidal v červnu 2023.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

- Kamil Tkadlec na Twitteru

- Kamil Tkaddlec na nhl.cz

- Kamil Tkadlec na CZ.BASKETBALL

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Chance liga hokej dnes živě: Zlín vs. Vsetín livestream

Kromě pěti extraligových zápasů nabídne páteční hokejový program také pikantní prvoligové derby. Duel mezi Zlínem a Vsetínem sledujte živě od 17:30.

 

Extraliga hokej dnes živě: České Budějovice vs. Kometa stream

České Budějovice (6.) dnes vyzvou Kometu (7.). Mezi oběma týmy je rozdíl jednoho bodu. Zápas o důležité body do tabulky ELH sledujte živě od 17:30.

 

Švédské hokejové hry 2024 živě: Finsko - Česko livestream

Ve druhém zápase na Švédských hokejových hrách se Češi utkají s Finskem. Napraví národní tým čtvrteční porážku od Švédů? Utkání začíná dnes od 12:00.

 

Extraliga hokej dnes živě: Vítkovice vs. Třinec livestream

Nedělní program hokejové extraligy nabídne čtvrté slezské derby této sezony. Zápas mezi Vítkovicemi a Třincem sledujte online dnes od 16:00.

 

Chance liga hokej dnes živě: Vsetín vs. Přerov online stream

Ve velké formě hrající Přerov dnes zavítá na led Vsetína. Zápas 45. kola základní části Chance ligy začíná v 17:00. Sledujte duel živě v livestreamu.

 

Extraliga hokej dnes živě: Třinec vs. Liberec online livestream

Pátečním program hokejové extraligy nabídne souboj mezi Třincem a Libercem. Utkání dvou týmů z horní poloviny tabulky sledujte živě dnes od 17:00.

 

Chance liga hokej dnes živě: Vsetín vs. Jihlava online stream

V souboji 43. kola Chance ligy přivítá druhý Vsetín na svém ledě průběžně osmou Jihlavu. Zápas sledujte online v livestreamu dnes od 17:00.

 

Extraliga hokej dnes živě: České Budějovice vs. Sparta stream

Páteční šestizápasový program Tipsport ELH nabídne souboj mezi Českými Budějovicemi a Spartou. Zápas sledujte živě v livestreamu dnes od 17:30.

 

Chance liga hokej dnes živě: Zlín vs. Znojmo online livestream

Osmý Zlín i poslední čtrnácté Znojmo mají za sebou sérii několika proher, ta však pro jeden tým dnes skončí. Jejich vzájemný duel začíná od 17:30.

 

Extraliga hokej dnes živě: Třinec vs. Kometa Brno livestream

Třetí Třinec přivítá na svém ledě v zápase 39. kola ELH Kometu, která díky sérii pěti výher poskočila na 6. místo. Duel sledujte živě dnes od 17:00.

 

Chance liga hokej dnes živě: Vsetín vs. Třebíč online livestream

Druhý Vsetín přivítá na svém stadionu Na Lapači čtvrtou Třebíč. Zajímavý duel 40. kola Chance ligy začíná dnes od 17:00 a vy jej můžete sledovat živě.

 

Extraliga hokej dnes živě: Karlovy Vary vs. Pardubice livestream

Pardubické Dynamo se v prvním utkání po výměně hlavního trenéra utká s karlovarskou Energií. Zápas hraný v KV Aréně začíná dnes od 17:30.

 

Extraliga hokej dnes živě: Kometa Brno vs. Litvínov livestream

Litvínov už letos nad Kometou dvakrát vyhrál. Podaří se už Brňanům proti svému sokovi uspět, nebo bude opět slavit Cheza? Duel sledujte živě od 18:00.

 

Extraliga hokej dnes živě: Pardubice vs. Mladá Boleslav stream

Druhé Pardubice vyzvou ve 36. kole ELH poslední Mladou Boleslav. Budou Bruslaři kousat, nebo Dynamo nedopustí drama? Sledujte duel živě dnes od 17:00.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS