Profil autora

Kamil Tkadlec

Kamil Tkadlec

Redaktor


Kde žije: Rožnov pod Radhoštěm

Vzdělání: VŠB-TUO, ekonomická fakulta

Kurz Social Media Agency od Dominika Kovaříka (správa sociálních sítí), SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Pracovní zkušenosti: redaktor serveru NHL.cz

Specializace: hokej, rally, basketbal

Píše také pro:

Jsem sportovním redaktorem, který přispívá na weby BetArena.cz a HokejZpravy.cz. Nejvíce se zaměřuji právě na hokej, zejména pak na Tipsport extraligu a Chance ligu. Dále píšu také o rally a basketbalu.

Články autora

Florida vs. Edmonton dnes živě: Finále play off NHL live stream

Edmonton poprvé ve finále Stanley Cupu 2024 vyhrál, takže si vynutil pokračování série. Pátý duel se hraje na Floridě ve středu 19. června od 2:00.

 

Bohemia Rally 2024 (Mladá Boleslav): trasa, mapa RZ, termín

Rally Bohemia 2024 se uskuteční v termínu od 13. do 14. července, v programu je 12 RZ o celkové délce 148 km. Více informací o trase čtěte v článku.

 

Trasa, mapy RZ a harmonogram na Barum Rally Zlín 2024

Kde, kdy a jak se pojede Barum Rally Zlín 2024? Podívejte se na časový harmonogram a info o trati oblíbeného závodu v rallye, který má velkou prestiž.

 

Rally Lotyšsko WRC 2024: program, výsledky, mapy

Poprvé v dějinách seriálu WRC se pojede v Lotyšsku. Podívejte se na program Rally Latvia 2024, která se uskuteční v termínu od 18. do 21. července.

 

WRC Rally Polsko 2024: program, výsledky, mapy, trasa

Seriál WRC se poprvé od roku 2017 vrací do sousedního Polska. Podívejte se na program, přehled nejlepších posádek a výsledky Rally Poland 2024.

 

Kurzy Tipsportu na finále MS v hokeji 2024: Česko vs. Švýcarsko

Češi se po 14 letech dostali do finále hokejového MS! A v zápase proti Švýcarům je národní tým favoritem. Vsaďte si u sázkové kanceláře Tipsport.

 

MS hokej 2024, o 3. místo: Švédsko vs. Kanada dnes stream

Švédsko i Kanada měli ambice na zlato, jeden z těchto dvou týmů ale nakonec skončí bez medaile. Utkání o 3. místo na MS v hokeji začíná dnes od 15:20.

 

Švýcarsko na MS v hokeji 2024 - soupiska, program, výsledky

Dvakrát po sobě vyhráli Švýcaři na šampionátu základní skupinu, pokaždé ale skončili ve čtvrtfinále. Jak se bude dařit Švýcarsku na MS v hokeji 2024?

 

Kurzy Tipsportu na semifinále MS v hokeji 2024 Česko vs. Švédsko

Češi na domácím MS v hokeji 2024 postoupili do semifinále, kde na ně čekají Švédové. Na svého favorita si vsaďte u sázkové kanceláře Tipsport.

 

Kurzy na čtvrtfinále MS v hokeji 2024 Česko vs. USA u Tipsportu

Jak vypadá kurzová nabídka u sázkové kanceláře Tipsport pro zápas Česko vs. USA ve čtvrtfinále na MS v hokeji? To se dozvíte v našem článku.

 

MS hokej 2024 živě: Lotyšsko vs. USA dnes livestream

Lotyši bojují o přežití, ani tříbodová výhra ale nezaručuje postup do play off. To Američani mají čtvrtfinále jisté. Duel začíná dnes v 16:00.

 

MS hokej 2024 živě: Slovensko vs. Francie dnes livestream

Slováci mohou přidat už čtvrtou výhru v řadě. Zápas mezi Slovenskem a Francií na MS v hokeji 2024 začíná dnes v sobotu 18. května od 20:20.

 

MS hokej 2024 živě: Slovensko vs. Polsko dnes livestream

Slováci se začínají dostávat do formy, v příštím utkání vyzvou Polsko. Připíšou si povinné tři body? Zápas začíná dnes ve středu 15. května od 20:20.

 

Nominace na MS v hokeji 2024 - týmy, soupisky, trenéři

Kteří hráči se ukážou letošním šampionátu? Prohlédněte si nominace všech 16 týmu pro Mistrovství světa v hokeji 2024, které se koná v Praze a Ostravě.

 

Česko vs. Švédsko online stream: České hokejové hry dnes živě

Češi ve druhém zápase na Betano Hockey Games 2024 vyzvou Švédsko, které přivezlo do Brna několik posil z NHL. Duel začíná v sobotu 4. 5. od 16:00.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS