Kamil Tkadlec

Autor Kamil Tkadlec

Odmalička jsem byl veden ke sportu. Nejprve jsem hrával fotbal za přípravku v Rožnově pod Radhoštěm, kde bydlím. Přibližně ve 2. třídě mě otec vzal na zápas nejvyšší basketbalové ligy mezi Mlékárnou Kunín (Nový Jičín) a Prostějovem. Stačilo mi vidět pár smečí během rozcvičky a ještě před úvodním rozskokem jsem věděl, že se chci věnovat právě basketbalu. No a u basketu jsem zůstal doteď. Kromě aktivního hraní také sleduji NBA, českou Kooperativa NBL a zápasy naší reprezentace.

I když závodně hraji basketbal, více se zajímám o dění v hokeji. Jakožto fanoušek týmu VHK Vsetín bedlivě pozoruji Chance ligu a dívám se také na zápasy Tipsport extraligy. Mám rovněž přehled o zámořském hokeji. Kromě NHL vnímám farmářskou AHL a kanadské juniorské soutěže (OHL, WHL a QMJHL). Dříve jsem působil v redakci serveru NHL.cz.

Kromě hokeje a basketbalu po očku sleduji rally, házenou, florbal, biatlon nebo alpské lyžování. K redakci BetArena.cz jsem se přidal v červnu 2023.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

- Kamil Tkadlec na Twitteru

- Kamil Tkaddlec na nhl.cz

- Kamil Tkadlec na CZ.BASKETBALL

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Extraliga hokej živě dnes: Vítkovice vs. Olomouc livestream

V 7. kole Tipsport ELH na sebe narazí Vítkovice s Olomoucí. Oba týmy se potýkají se slabou formou. Dívejte se na zápas v livestreamu dnes od 16:00.

 

Hokej Chance liga dnes živě: Třebíč vs. Znojmo livestream

Třebíčská KHNP Aréna bude hostit další regionální derby. Horáci dnes přivítají znojemské Orly. Pikantní zápas sledujte v livestreamu od 17:30.

 

Extraliga hokej živě dnes: Kladno vs. Kometa livestream

Souboj posledního s předposledním. Čtrnácté Kladno přivítá na svém ledě třináctou Kometu. Důležitý zápas sledujte živě v live streamu dnes od 18:00.

 

Extraliga hokej živě dnes: Olomouc vs. Třinec livestream

Olomouc dnes přivítá na svém stařičkém stadionu Třinec. Oba týmy mají aktuálně 6 bodů. Zajímavý zápas sledujte živě v live streamu od 18:00.

 

Hokej Chance liga dnes živě: Třebíč vs. Jihlava livestream

Šlágrem 5. kola Chance ligy bude regionální derby o Vysočinu mezi Třebíčí a Jihlavou. Sledujte zajímavý zápas dnes online v live streamu od 17:30.

 

Chance liga hokej dnes živě: Vsetín vs. Slavia Praha livestream

V 2. kole Chance ligy přivítá Vsetín na svém ledě pražskou Slavii. V utkání jsou favoritem Valaši. Sledujte zápas online v live streamu od 17:00.

 

Extraliga hokej dnes živě: Kometa vs. Mountfield HK livestream

Nový ročník Tipsport ELH je tady! 1. kolo nabídne duel mezi Kometou Brno a hradeckým Mountfieldem. Sledujte utkání živě v live streamu!

 

Chance liga hokej dnes živě: Třebíč vs. Vsetín livestream

Čekání je u konce. Dnes je na programu 1. kolo Chance ligy, které nabídne zápas mezi Třebíčí a Vsetínem. Sledujte zápas v livestreamu od 17:30.

 

Hokej liga mistrů dnes živě: Ilves Tampere vs. Třinec livestream

Obhájce extraligového titulu Třinec odehraje další zápas CHL na ledě finského Ilves Tampere. Sledujte utkání živě v livestreamu.

 

Liga mistrů v hokeji dnes živě: Vítkovice vs. Mnichov livestream

Nový ročník Hokejové ligy mistrů je tady! V 1. kole přivítají Vítkovice německý Mnichov. Přečtěte si preview a od 18:30 sledujte zápas živě!

 

MS v basketbalu mužů 2023 živě: live stream a TV přenosy

19. světový šampionát v basketbalu mužů je tady! ✔️ Podívejte se, kde sledovat live streamy a živé TV přenosy z basketbalového MS 2023.

 

Český basketbalový tým v kvalifikaci na LOH 2024

Čeští basketbalisté se pokusí zabojovat o účast na LOH 2024 v Paříži. ✔️ Podívejte se na program a výsledky českého týmu v kvalifikaci na olympiádu.

 

Sázková kancelář Betano je novým partnerem HC Dynamo Pardubice

Sázková společnost Betano bude od sezony 2023/24 sponzorovat hokejový klub HC Dynamo Pardubice. Pro obě strany by se mělo jednat o výhodnou spolupráci.

 

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS