Sázkař měsíce říjen - voki8

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
voki8
Na další úroveň postoupíte na 186. příspěvku.
Poděkoval: 4 krát
Počet poděkování: 3 krát

Sázkař měsíce říjen - voki8

Příspěvek od voki8 » ned 01. říj 2017 19:42:34

Se začátkem nového měsíce pokračuje také soutěž "Sázkař měsíce", ve které budu chtít minimálně zopakovat sérií 6. tipů, která se povedla předchozí měsíc.

1. kolo, kurz 1.5

Šipky - muži - World Grand Prix
Thornton - Huybrechts: 2 - Výhra hostů (1.50)
Začátek: 01.10.2017 21:30

Na úvod jsem vybral netradičně duel z šipek. Jedná se o velmi prestižní turnaj World Grand Prix s prizepoolem 400.000 liber. Thornton je hráčem, který v roce 2015 Grand Prix vyhrál, ale v poslední dvou letech to jde s jeho formou jen dolů. Často prohrává i proti hráčům, kteří nepatří do úplné světové špičky a jsou o úroveň horší než Thorntonův dnešní soupeř Huybrechts. Celkově toho Thornton letos moc neodehrál, účastní se málo turnajů, takže jeho forma ani dnes nebude nikterak dobrá. Thornton už zkrátka šipkám nedává maximum a to se projevuje na jeho výsledcích. Huybrechts oproti Thorntonoví vypadá docela ve formě. Na turnaji minulý víkend zvládl několik těžkých zápasů a prošel až do finále. Pokud dnes zopakuje výkon, jaký předvedl na posledním turnaji, nebude mít problém Thorntona porazit.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7537 ... 3D&popup=1

voki8

Re: Sázkař měsíce říjen - voki8

Příspěvek od voki8 » pon 02. říj 2017 10:04:42

Předchozí tip - KO

Nakonec se trochu překvapivě jednalo o vyrovnaný zápas. První "set" (nevím jak se to nazývá v šipkách) bez problémů vyhrál Huybrechts 3:0, druhý zase Thornton 3:1 a rozhodnout se muselo v poslední části zápasu. Zde se Thornton dostal do vedení 2:0 a na livesázkách, kde kurzy rychle skákaly byl na Thorntona najednou kurz okolo 1.3. Huybrechts se ještě dokázal vrátit do zápasu a vyrovnal na 2:2, v tu chvíli zase kurz Na Huybrechtse klesl až na 1.3. V rozhodující hře pak zase měl dlouho navrch Thornton (v jednu chvíli kurz na něj 1.02), ale Huybrechts znovu zabral a vytáhl kurz na Thortonovu výhru dokonce až na 1,65. Nevím co to znamená v šipkách, ale pár vteřin poté zápas stejně skončil a vítězství si připsal Thornton :D

Dnes si zopakuji kurz 1.5. Ve fotbale teď nastala repre pauza, což je pro sázkaře nudné období a musím vybírat tipy s jiných sportovních odětví.

1. kolo, kurz 1.5

Tenis ženy - čtyřhra - Peking - tvrdý povrch
Cirstea/Ostape-SW.Hsieh/Nicule: 2 - Výhra hostů (1.51)
Začátek: 02.10.2017 11:00

Sázka je především na to, že Cirstea s Ostapenkovou prohrají, než že bych věřil jejich soupeřkám. Cirstea totiž čtyřhry vůbec nehraje, letos se na čtyřhře objevila jen v grandslamech a ve Fed Cupu. Ostapenko v deblu není úplně špatná, ale měla náročný program a její prioritou bude dvouhra, na kterou se bude určitě trochu šetřit. Hsieh a Niceluscu jsou zkušené deblistky, letos spolu taky nehrály často, ale uhrály titul v Bielu, finále v Cincinnati a osmifinále na US open.
Také klesání kurzu na hosty je důkazem, že sázkaři více věří dvojici Hsieh/Nicule a malou indicií, že by měla zápas vyhrál právě tato dvojice.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7537 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pon 02. říj 2017 10:07:15

*tipy z jiných odvětví (bez koho čeho, 2. pád). Jsem fakt negramot :angry:

voki8

Příspěvek od voki8 » úte 03. říj 2017 0:03:29

Předchozí tip - OK

Tohle se mi bude psát lépe, než předchozí tip. Hodnotit zápas na základě statistik z livesportu je snazší, než hodnotit jej jen na základě pohybu kurzů na live sázkách během zápasu. Ať žije objektivita :D Dvojice Hsieh/Niculescu nevstoupila do zápasu dobře, ve 3. gamu nevyužila dva breaky a v následujícím breaku naopak favorizované hráčky nabídly dva breaky svým soupeřkám. Ty už nabídnutou šanci zužitkovaly a dostaly se do vedení 3:1. Hsieh/Niculescu naštěstí ještě zvládly první set obrátit, když získaly následující čtyři gamy otočily stav z 3:1 na 3:5 a první set si pohlídaly. Začátek druhého setu už Hsieh/Niculescu zvládly dobře, rychle získané vedení udržely až do konce setu a nakonec si připsaly vítězství po setech 4:6 a 3:6. Celkově se jedná zasloužený postup, protože hráčky Hsieh s Niculescu byly lepší ve všech ohledech. Byly úspěšnější jak při podání, tak na returnu a za celý zápas při svém podání nabídly soupeřkám pouze 3 breakbally.

Statistiky zápasu
PRIME_BBCODE_SPOILER_SHOW PRIME_BBCODE_SPOILER:
qwe.png
1. kolo - OK
2. kolo, kurz 1.70

Postupuji do druhého kola, kde je třeba vsadit tiket s minimálním kurzem 1.7. To je pořád docela zvládnutelná meta i v období bez velké fotbalové nabídky.

Lední hokej - muži - Liga mistrů
München-Brynäs (V): 1 - Výhra domácích (1.80)
Začátek: 03.10.2017 18:00

V hokejové lize mistrů se utkají dvě mužstva, která už mají jistý postup do další fáze soutěže. Podobné zápasy, kde nezáleží na výsledku a musí se odehrát jen z povinnosti jsou z pohledu sázkaře komplikované, protože někdy týmy šetří své opory, nebo hráči mívají problém s motivací. Píši záměrně komplikované, protože komplikované neznamená nehratelné. Někdy se samozřejmě tyto zápasy nemusí vyplatit sázet, protože jejich průběh je dost nevyzpytatelný a dochází k překvapením. Řekl bych, že to nejvíc platí u favoritů, na které bývají nízké kurzy, které pak neodpovídají realitě, když favorit nejde do zápasu naplno. Existují ovšem zápasy, kde může dávat smysl zkusit předzápasové podmínky využít v náš prospěch a myslím si, že zrovna zápas mezi Mnichovem a Brynäs do této kategorie patří.

Oba týmy v Lize mistrů vyhrály všechny své zápasy proti Krakowu a Helsinkám a v jejich prvním vzájemném měření se podle kurzů očekává vyrovnaný průběh. Je zde však několik důvodů proč si myslet, že Mnichov zápas bude brát vážněji než Švédi. Prvním z důvodu je situace v domácích ligách. Mnichov vede domácí soutěž o dva body před druhým Norimberkem, který má ovšem zápas k dobru. V pátek se tyto týmy utkají proti sobě na ledě Norimberku v přímém souboji o první místo. Dva dny je v hokeji dostatečně dlouhá doba na odpočinek a trenér Mnichova uvedl, že zápas ligy mistrů bude brát jako kvalitní přípravu na pátek a bude chtít, aby hráči nevypadli z tempa a proto Mnichov k zápasu přistoupí zodpovědně. Brynäs je v daleko horší pozici, nachází se na předposledním místě se skore 9:17 a po pěti odehraných kolech získal pouze čtyři body. Tým čeká náročný program, musí cestovat až do Mnichova a hned ve čtvrtek je čeká zápas s Karlskronou, kterou nutně musí porazit, aby se vyhrabali ze dna tabulky. V kádru Brynäsu najdeme několik opor ze zámoří, ale není jisté, zda do utkání ligy mistrů vůbec nastoupí. Na stránkách Švédského celku se můžeme dočíst, že do Mnichova pojedou s několika mladíky a juniory, takže je jasné, že prioritou Brynäsu bude liga a dá se očekávat, že ligu mistrů vypustí.

Na závěr je dobré zmínit, že vlastníkem Mnichova je společnost Red Bull, která do týmu nasypala nemalé finanční prostředky a očekává od týmu co nejlepší výsledky. Je mi jasné, že hokejová liga mistrů zdaleka nedosahuje věhlasu fotbalové ligy mistrů, ale určitou prestiž určitě má, takže pro Red Bull je úspěch v lize mistrů další příležitost, jak zviditelnit svou značku.

Na základě výše uvedených informací zde vidím jako favorita Mnichov, který hraje doma, nečeká jej tak náročný týden jako Brynäs a měl by nastoupit v plné sestavě na rozdíl od Brynäsu.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7538 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » úte 03. říj 2017 0:07:52

Odesláno pon 02. říj 2017 23:03:29? :D

BetArena má o hodinu posunutý čas? V ČR je už o půlnoci.

Jinak jsem asi udělal něco špatně u přidávání obrázku v předchozím příspěvku.
Zde přidávám pro úplnost chybějící screen ze statistik předchozího tiketu, když už to tam mám napsané.
PRIME_BBCODE_SPOILER_SHOW PRIME_BBCODE_SPOILER:
qwe.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Soliwarrior
Na další úroveň postoupíte na 316. příspěvku.
Na další úroveň postoupíte na 316. příspěvku.
Počet poděkování: 14 krát

Příspěvek od Soliwarrior » úte 03. říj 2017 0:46:17

voki8 píše:Odesláno pon 02. říj 2017 23:03:29? :D

BetArena má o hodinu posunutý čas? V ČR je už o půlnoci.
Pozri sa, aké časové pásmo máš nastavené na Bet-Arene.
cas.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

voki8

Příspěvek od voki8 » úte 03. říj 2017 13:32:35

Díky, bylo to tím. To mě nenapadlo. Už čas vidím správně.

voki8

Příspěvek od voki8 » stř 04. říj 2017 17:06:54

Předchozí tip - KO

Tip se úplně nepovedl, nevím kde se stala chyba. U tipu jsem si byl dost jistý a sám jsem jej vsadil i vyšším vkladem. Čekal jsem teda převahu Mnichova, ale byl to nakonec vyrovnaný zápas. Buď Brynas nastoupil v silné sestavě a nebo náhradníci zahráli dobře. V sestavě Brynasu se nacházelo několik hráčů ze zámoří, tak pravděpodobně nastoupili v plné síle. Ale i za těchto okolností se jednalo o vyrovnaný zápas, kterému by více slušela remíza a porážka Mnichova 2:3 je pro mne zklamáním. Možná stojí za zvážení, zda příští zápas Brynasu nevsadit proti nim, protože kurzy budou povzbuzené vítězstvím v Mnichově a hráči musí být unaveni, protože mají jen den na odpočinek a ještě musí absolvovat cestu z Německa zpátky do Švédska. Uvidím podle kurzů. Podobné spekulace jsou vždycky takové hádání, rozhodne se nakonec na ledě, ale není na škodu se někdy zamyslet nad situací více podrobně.

1. kolo - OK
2. kolo - KO

Nedá se nic dělat, musím se vrátit ke kurzu 1.5. Hodilo by se mi mít před fotbalovou kvalifikací na MS sérií alespoň dvou úspěšných tipů, abych zrovna přes kvalifikaci mohl hrát vyšší kurzy, ale nevadí. Kvalifikace je stejně rozložená na více dnů, takže můžu teď v klidu začít od 1. kola.

1.kolo - kurz 1.5

Lední Hokej - muži - 1. česká liga
Přerov - Benátky: 1 - Výhra domácích (1.52)
Začátek: 04.10.2017 18:00

Dnes vůbec netuším co vybrat :( Z nabídky se mi docela zamlouvá zápas v hokeji mezi průběžně druhým Přerovem a osmými Benátkami. Benátky měly slušný vstup do sezony, ale prohrály tři z posledních čtyř zápasů a navíc v nich inkasovaly hodně branek. V Karlových Varech Benátky vyfasovaly dokonce osmičku a ani prohry 5:3 s Kladnem a Kadaní nejsou známkou dobré obrany. Přerov od začátku sezony má dobré výsledky a společně s Karlovými Vary je jeho útok nejlepším v lize. V konfrontaci s třetí nejhorší obranou soutěže, kterou mají Benátky, by Přerov neměl mít problém se prosadit. Myslím si, že si Přerov dnes připíše jasnou výhru, která mu pomůže v boji na vyrovnaném čele soutěže a výhra domácích se mi zdá jako rozumný tip do soutěže

voki8

Příspěvek od voki8 » stř 04. říj 2017 17:07:31

voki8

Příspěvek od voki8 » čtv 05. říj 2017 10:56:59

Předchozí tip - KO

Přerov nad Benátkama vyhrál až v prodloužení, takže si můžu připsat čtvrtý promrhaný den. Přišlo mi poněkud zvláštní, že ještě v 50. minutě byly live kurzy na výhru Přerova a remízu vyrovnané. Deset minut před koncem hrací doby by kurz na remízu měl být znatelně nižší než na výhru některého z týmů. Jestliže tomu tak není, může to znamenat jen jediné - pořádně je melou :D Když jsem viděl ty kurzy, pořád jsem byl v klidu a nepochyboval jsem o tom, že Přerov zápas ve třetí třetině rozhodne. Nestalo se a zápas dospěl až k samostatným nájezdům, kde byl nakonec šťastnější Přerov. Pro mě samozřejmě zápas skončil hned po skončení třetí třetiny a jak dopadne zbývající část zápasu mi už mohlo být jedno. Hned po zápase jsem šel hledat statistiku střel na branku a když jsem ji našel, hned mi bylo jasné, kde se vzaly nelogické kurzy z 50. minuty. Střely na branku 61:15 a stejně to stačilo jen na jeden vstřelený gol. Brankář Benátek asi zrovna měl životní zápas. Když už zvládl pochytat 60 střel, je trochu smutné, že Benátky zápas nedotáhly v nájezdech a odvezly si jen jeden bod. I tak se ale musel stát hrdinou večera.

Začátek soutěže nic moc :( Mám aspoň jednu dobrou zprávu. Dnes v noci konečně začíná NHL a navíc se rozjede očekáváná kvalifikace na MS, takže o nabídku zápasů je zase postaráno :) Zopakuji si ještě jednou kurz 1.5 a doufám, že teď už se posunu někam dál.

1.kolo - kurz 1.5

Fotbal - muži - Kvalifikace MS 2018 - Evropa
Ázerbajdžán - Česko: Česko pg-1.5 (1.6)
Začátek: 05.10.2017 18:00

V naší kvalifikační skupině je dvě kola před koncem rozhodnuto o prvních dvou místech a už se vlastně jen dohrává. Pro náš nároďák kvalifikace dopadla velmi tragicky a je docela reálné, že skončíme až na předposledním místě před San Marinem. Doby, kdy naši hráči byli oporami v předních evropských klubech už jsou dávno pryč a dnešní reprezentanti nedosahují kvalit potřebných pro velké turnaje. A najednou máme problém porážet i týmy jako Ázerbajdžán. Když vynechám zápas ze San Marinem, vstřelili jsme v sedmi utkáních pouze čtyři branky a dnes to vidím podobně. Máme problémy jak s vytvářením, tak s proměňováním šancí a podle mě ani dnes nevstřelíme více než jednu branku. Vlastně se vůbec nebudu divit, pokud vyjdeme střelecky úplně naprázdno.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7538 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pát 06. říj 2017 18:30:04

Předchozí tip - KO

Tip zase KO. Moc se mi teď v soutěži nedaří. Ázerbajdžán byl velmi slabým soupeřem a jediné co se jim povedlo bylo nafilmování penalty. Naši vyprodukovali snad více střel, než za celou kvalifikaci a utkání mohlo skončit i větším rozdílem. Nechápu, že jsme se stejným soupeřem doma jen remizovali 0:0 a zbytečně ztratili body.Kvalifikace na EURO se nám dařily pravidelně i s 16 účastníky, ale na MS se ne a ne dostat. Počet postupujících týmů na MS je sice vždy menší než na EURO, ale v naší skupině musí být baráž i tak povinností a cokoliv jiného považuji za velké selhání.

1.kolo - kurz 1.5

Rakousko - Srbsko(2.p): 10 - Neprohra domácích (1.51)
Začátek: 06.10.2017 20:45

Skupina D na začátku neměla jasného favorita a o postup měly svést souboj týmy Rakouska, Srbska, Irska a Walesu. Po 8 odehraných kolech a klíčové výhře Srbů v Irsku je však jasné, že Srbsko směřuje za prvním místem a o druhém místě se rozhodne mezi ostrovními celky. Rakousko zaostává za prvními pozicemi a už nemá šanci ani na baráž. Mezi Rakouskem a Srbskem je rozdíl devítí bodů, to po 8 kolech můžeme brát jako velký rozdíl, ale úplně mi nepřijde, že je výrazný rozdíl v kvalitě obou týmů. Většina zápasů této skupiny byla vyrovnaná a skončila buď nerozhodně a nebo výhrou některého z týmu o jednu branku. Hlavní rozdíl byl v tom, že Srbsko dokázala urvat těžké zápasy v Irsku a doma s Rakouskem a ve zbylých zápasech se silnými celky uhrálo remízy. Rakousku naopak zápasy o čelo skupiny nevyšly a těsně prohrálo v Srbsku, na Walesu a také doma s Irskem. Proto je takový rozdíl v postavení obou celků. Vzhledem k dosavadním výsledkům ve skupině je favorizován celek Srbska. Já tady ale vidím šance obou týmů vyrovnaně a očekávám vyrovnaný zápas, který budou rozhodovat detaily a s trochou štěstí Rakušané klidně mohou uspět. Hratelné je tady podle mě cokoliv na domácí - Neprohra, Výhra, neprohry v poločasech i vstřelení branky. Na můj tiket potřebuji minimální kurz 1.5 a nepotřebuji dávat zbytečně vysoký. Proto zde vybírám mezi třemi možnostmi - neprohra domácích v 1. nebo 2. poločase a tip, že domácí vstřelí gol. Neprohra v 1. poločase má kurz těsně pod 1.5, takže to dávat nebudu, ať nemusím dávat na tiket dva tipy a zvolím tip, že Rakousko neprohraje druhý poločas. Můžu hrát i Rakousko dá gol, nedovedu určit, který z tipu je lepší, ale jejich value bude dost podobná. Zkusím tedy neprohru domácích v 2. poločase.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7539 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pát 06. říj 2017 18:30:54

Trochu jsem popletl barvy, já nikdy neumím napsat příspěvek napoprvé :D

voki8

Příspěvek od voki8 » sob 07. říj 2017 1:04:16

Předchozí tip - OK

Konečně jsem dobře odhadnul průběh. U tipu jsem ještě zapomněl dodat, že Srbsko ani nepotřebuje nutně vyhrát a stačí mu zvládnout domácí zápas s Gruzií v posledním kole. Když nad tipem teď více přemýšlím, tak docházím k závěru, že bod z tohoto zápasu mohl být pro Srby velmi dobrý a pokud bude ve druhém poločase nerozhodný stav, Srbsko by takticky mělo pouze bránit remízu a nikam se hnát. Bod Srbům totiž dává velmi dobré možnosti do posledního utkání, k tomu se ještě dostanu. O to víc dávál smysl tip na neprohru Rakousku v druhém poločase, protože zde bylo hodně scénářů, ve kterých bude Srbsko hrát na konci zápasu jen na remízu. Během zápasu se potvrdilo, co jsem si myslel. Srbové se sice rychle dostali do vedení, ale dlouho jej neudrželi a rozhodně nebyli týmem, který by tlačil svého soupeře. Spíše naopak. Rakousko vyrovnalo na 1:1 a po zbytek utkání hráli hlavně domácí a snažili se jít za výhrou, zatímco Srbsku logicky vyhovovala i remíza. Stav 1:1 vydržel převážnou část druhé půle, závěr byl však docela divoký. Na gol Arnautoviče na 2:1 ještě rychle dokázal zareagovat Matič, ale v 89. minutě znovu vrátil vedení na stranu Rakouska Schaub a rozhodl tím zápas. Konečný výsledek tedy byl 3:2. Rakousko bylo celkově dokonce lepším týmem a řekl bych, že vyhrálo zaslouženě. Pro Srby byl konec zápasu trochu krutý, protože přisli o velmi cennou remízu. Jsou stále ve vedení před Walesem i Irskem a mají super pozici, ale pokud Wales porazí Irsko, Srbsko potřebuje také vyhrát. Hrají sice s Gruzií, ale budou muset útočit do plných a budou pod velkým tlakem, pokud se jim nepodaří včas dostat do vedení.
Přitom Srbům stačilo přivést z Rakouska bod, který byl velmi blízko a mohla jim v posledním kole stačit i remíza. Ale zpět k včerejšímu zápasu a tipu. Vyšly by nakonec všechny možnosti, které jsem doporučoval (výhra Rakouska, neprohry v poločasech i vstřelení branky) a potvrdilo se, že předzápasové kurzy správně měly být vyrovnanější. Po oznámení základní sestav jsem také využil sázku na střelce. Burgstaller byl jediným hrotovým útočníkem Rakouska (Arnautovič hrál více z křídla) a dalo se čekat, že když už se Rakousko v zápase prosadí, střelcem bude právě jejich hroťák.

https://www.chance.cz/tiket?idu=-753970 ... 3D&popup=1

1. kolo - kurz 1.51 - OK
2. kolo - kurz 1.7

Kypr - Řecko: AH domácí +1.0 (1.79)
Začátek: 07.10.2017 20:45

U dalšího tiketu vím, že chci dát proti Řecku, jen zase mám více možností, mezi kterými se rozhoduji. Můžu dát "řecko vstřelí 0-1 golů", nebo neprohru domácích v handicapu a nebo "ah domácí +1.0" (při výhře řecka o gol se vrátí vklad). Nejlepší je samozřejmě neprohra domácích v handicapu, ale k tomu musím přidat ještě jeden tip s kurzem 1.2. Nevím, jak moc můžu věřit třeba Francii v Bulharsku, nebo Švýcarům doma s Maďarskem. Lepší bude asi dát na tiket jen 1 tip, takže se musím rozhodnout mezi "řecko vstřelí 0-1 golů" a "ah domácí +1.0".

První možnost oproti druhé pokrývá výsledek 0:1, ale pak už vlastně nic dalšího. Druhá možnost se zdá lepší, protože pokryje 2:2, nebo 3:2 a při výsledcích 0:1, 1:2, 2:3 alespoň vrátí vklad. 2:2 a 3:2 atd jsou dost nepravděpodobné výsledky, ale míč je kulatý a víte jak to ve fotbale chodí. Jediné, co mluví ve prospěch první možnosti je tedy výsledek 0:1. U 0-1g Řecka projdu přes 2.kolo, zatímco u tipu AH domácí u druhého kola zůstanu. A když hraje Řecko, výsledek 1:0 je vždy dost pravděpodobný. Jinak je ale vždy lepší sázka na AH domácí +1.0 a přijde mi špatné upřednostnit sázku na 0-1g Řecka jen kvůli jednoho výsledku ze všech možných. Jo - sázka na ah domácí +1.0 bude nejlepší.

Ještě vlastně můžu počkat, zda nevypíšou sázky na počet střel na branku, kde se může objevit skrytá value. V zápasech Řecka se tak nějak celosvětově předpokládá, že se moc střílet nebude a tomu budou odpovídat i kurzy, které budou mít hranici dost nízko. Proto mě napadlo, zda nezkusit jít proti očekávání a dát naopak over na počet střel na branku. Kurzy se ještě mohou uměle pohnout, protože lidi budou mít tendenci psát analýzy a dávat tipy na under. Je to ale vedlejší tip, které tipéři nezkoumají až tak podrobně a navíc střely na branku ani nemusí být vypsány. Není tedy na co čekat.

Jedinou slabinou tipu je ta, že Řecku nestačí remíza, na kterou obvykle hrají a ať se jim to líbí, nebo ne, na Kypru musí předvést i něco dopředu. To ale platilo i v domácím zápase s Estonskem, kde Řecko bylo stejně marné a zápas skončil bez branek. Asi ani tak nezáleží na tom, co Řecko potřebuje, nebo nepotřebuje. Klíčové je, že Řekové nehrají v ofenzivě dobře, protože na to nemají a vlastně bych ani neřekl, že jsou v utkání výrazným favoritem. Není to tak dávno, co skončila kvalifikace na ME 2016, ve které Řecko skončilo poslední až za Finskem a Faerskými Ostrovy a nemyslím si, že by od té doby kvalita Řecka šla nějak nahoru. V této kvalifikaci Řecko nějaké výhry už posbíralo, ale je to dáno tím, že jejich skupina je opravdu slabá. Kypr taky asi nebude extra silným týmem, už dokázal prohrát dokonce v Estonsku, ale zase doma porazil 3:2 silnou Bosnu a věřím, že se v domácím prostředí dokážou motivovat a zmaří Řecké naděje na baráž. Nevěřím, že Řekové na Kypru vůbec vyhrají, natož o dvě branky. Včerejší výsledky jasně ukázaly, že kurzy na favority jsou strašně podhodnocené a více se vyplatí dávat proti favoritům.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7539 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » ned 08. říj 2017 16:21:38

Předchozí tip - Storno

Zápas jsem neviděl, ale Řecko dosáhlo svého, přestože výkon asi nebyl z nejpovedenějších. Nebo nevím, když se Kypr dostal do vedení, měl tip už jasně vyjít, ale Řecko dokázalo otočit na 2:1 a pak udržet výsledek. Kypr byl lepší v kombinaci a kontrole míče, Řecko si zase vytvořilo více střel na branku. Nevím jestli Řecký výkon hodnotit jako špatný a nebo prostě vyplynul ze situace. Spíše bych řekl, že Řekové hráli to, co potřebovali a nakonec jim to i vyšlo. To znamená, že tiket je stornován a zůstávám ve druhém kole u kurzu 1.7. Jsem ale rád, že jsem nevsadil na počet golů řecka, protože tip by nevyšel a takto si můžu zopakovat druhé kolo vlastně i při nepříznivém výsledku.

1. kolo - kurz 1.51 - OK
2. kolo - kurz 1.79 - Storno

2. kolo - kurz 1.7

Stále zůstávám u druhého kola, protože jsem využil sázku v handicapu, která to v případě storna umožňuje. Na dnešní kvalifikaci mám zase docela rozumný tip.

Polsko - Černá Hora: Padne 0-3 golů (1.62)
Začátek: 08.10.2017 18:00

Basketbal - muži - Jadranská Loiga
Cedevita Z.-Aleksandrovac: 10 - Neprohra domácích (1.05)
Začátek: 08.10.2017 19:00

Nestihám, takže jen krátce. Wtf, vůbec nerozumím vypsaným kurzům, 4 goly je docela dost a nevidím důvod, proč by zrovna v tomto zápase měla být nějaká velká přestřelka. Na tip, že padnou 0-3 goly obykle bývají mnohem nižší kurzy. Například u zápasu Dánsko - Rumunsko je sázka na 0-3 golů vypsaná jen v kurzu 1.35. To je obrovský rozdíl oproti kurzu 1.62. Černá Hora teoreticky ještě může pomýšlet na baráž, ale to by muselo Dánsko prohrát doma s Rumunskem, což je dost nepravděpodobné.A pokud už Dánsko prohraje, Černé Hoře může v klidu stačit i výhra 2:0 nebo 2:1, takže se zase nebudou někam honit kvůli skore. Ale když se na zápas podívám trochu realisticky, domácí prohra Dánska z Rumuskem není moc pravděpodobná, takže z mého pohledu Černá Hora vlastně o nic moc nehraje, i když určitě musí zkusit hrát na výhru, nemají co ztratit. Z pohledu Polska se zase jedná o zápas, kde nebudou chtít nějak moc divočit a hrát otevřený zápas s nejistým výsledek. To je podle mě docela důležitý argument. V případě Dánské výhry a Polské prohry by Polsko přišlo o první místo a šlo by jen do baráže místo přímého postupu. To znamená, že Poláci budou hrát spíše opatrně, budou kouskovat hru a hlavně si hlídat výsledek. Taková úvaha by zase měla srazit kurz dolů, ale to se zde evidentně nestalo .Je to zápas jako každý jiný a nechápu, kde bookmakeři přišli na kurz 1,62 na 0-3 golů. Kurz je podle mě příliš ovlivněn tím, že Černá Hora musí hrát na výhru. Takový tip prostě musím zkusit. Ať zápas dopadne jakkoliv, kurz má pro mě obrovskou value a klidně bych se nebál doporučit tip vsadit i za větší vklad, což jsem taky udělal. Value zde podle mě má i sázka na 0-1 a 0-2 golů v solidních kurzech. K tipu ještě doplňuji litevský basket s kurzem 1.05, abych měl celkově kurz 1.7. O Litevském basketu nic nevím, je to náhodně vybraný zápas, který má potřebný kurz.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7540 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pon 09. říj 2017 18:42:15

Předchozí tip - KO

Střely na branku 4:3, výsledek 4:2. To se málokdy vidí. Stojím si za tím, že tip na málo golů byl dobrý, i když nakonec nevyšel. Třeba v zápase Norska byl stejný počet střel na branku s výsledkem 1:0. Bohužel zde byly oba týmy dost efektivní a proměnily všechny své příležitosti. Přitom ještě v 75. minutě za stavu 2:0 pro Polsko tiket vypadal velmi nadějně a neočkával bych, že během poslední patnáctiminutovky uvidíme ještě další čtyři goly.

Jsem zase na začátku.

1. kolo - kurz 1.5

Ukrajina - Chorvatsko: 10 - Neprohra domácích (1.62)
Začátek: 08.10.2017 20:45

Skupina byla dlouho hodně zamotaná a postup bojovaly dokonce čtyři týmy. Největším favoritem na postup bylo v těžké konkurenci Chorvatsko, ale v předchozích kole velmi překvapivě nedokázalo zdolat v domácím prostředím Finy a výrazně si zkomplikovalo postup na MS. Výsledky ze souběžně hraných zápasu ve skupině taky velmi nepomohly. Výhra Ukrajiny v Kosovu se tak nějak předpokládala, byť nebyla vůbec jednoznačná. Hlavní komplikací je ale výhra Islandu 3:0 nad Tureckem, protože Chorvati prakticky přišli o možnost přímého postupu. Na druhou stranu jim výsledek zase trochu usnadnil cestu alespoň do baráže, protože nyní je Turecko mimo hru. O tom, kdo nakonec postoupí do baráže se rozhodne v přímém souboji mezi Ukrajinou a právě Chorvatskem. Chorvati jsou díky lepšímu skore na druhém místě, ale tato pozice pro ně nic neznamená, protože v případě remízy na tom budou špatně v tabulce druhých míst. Oba týmy musí hrát na výhru, protože remíza nahraje Slovákům, kteří mají lepší skore než Chorvati. Očekávám velmi vypjatý zápas, který rozhodnou detaily. Podle kurzů jsou zde mírni favorité Chorvati, já však vidím šance obou týmů vyrovnaně.

Je pravda, že Chorvati mají papírově silnější tým. U Chorvatů hlavně v záložní řadě najdeme fotbalisty top úrovně. Za jaké kluby hrají Modrič a Kovačič asi není třeba připomínat, ale nesmím opomenout ani ofenzivní hráče Perišiče a Mandžukiče. V Ukrajině mezi největší hvězdy patří křídelníci Yarmolenko a Konoplyanka, ale celkově v kádru Chorvatska najdeme zvučnější jména. To ale nemusí být nutně výhoda, fotbal je týmový sport, který rozhoduje taky psychika. A ta v Chorvatské kabině po remíze s Finskem a odvolání trenéra asi nebude úplně nejlepší. Chorvati budou pod větším tlakem, protože se od nich očekával jasný postup a to jim může v tuto chvíli uškodit. Navíc Ukrajina bude moci využít domácího prostředí a tím se podle mě šance vyrovnávají, možná se dá Ukrajina považovat i za mírného favorita.

Proto vidím value v kurzu na neprohru domácích, který je o něco vyšší než kurz na neprohru hostů. Už první vzájemný zápas byl vyrovnaný a pro vývoj utkání bude klíčové, kdo se jako první dostane do vedení. Díky tomu, že oba týmy musí hrát na výhru bude dobrá i sázka na over na goly. Sázky na 2 a více golů (1.34) a 3 a více golů (2.05) jsou taky dost lákavé.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7540 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » úte 10. říj 2017 22:46:45

Předchozí tip - KO

Podle sestřihu měla Ukrajina v 1. poločase více momentů před brankou soupeře, ale bez efektu a nakonec první, komu se podařilo dostat do vedení bylo Chorvatsko. Škoda, že se neujala některá z několika dalekonosných střel Ukrajina, které byly pro Subašiče dost nebezpečné. Po golu Chorvatska už měla Ukrajina složitou úlohu a místo vyrovnání a závěrečného tlaku Chorvaté ještě přidali pojišťující gol a nakonec zaslouženě vyhráli. Bylo to o prvním golu, který Ukrajina nedala a proto přišla o šanci postoupit na MS.

Asi si vybírám i pro první kola moc složité zápasy. Měl bych se asi více zaměřit na favority a nedávat podobné nevyzpytatelné tipy.
Dneska už nezbývá do konce dne mnoho času, tak mám omezenou nabídku. Jinak jsem měl v plánu dát na Portugalce, ale bohužel jsem nestihl tip vsadit před začátkem utkání :(

1. kolo - kurz 1.5

Baseball - muži - MLB
Chicago Cubs - Washington (4.z): 1 - Výhra domácích (1.57)
Začátek: 10.10.2017 23:30

Přiznám se, že baseballu moc nerozumím. Hrál jsem jej kdysi na videohrách, tak přibližně znám pravidla, ale jinak o tomto sportu nic moc nevím. Chicago tady vede 2:1 na zápasy v sérii hrané na tři vítězství a dneska může rozhodnout o postupu. Měli by tento zápas vyhrát, protože v případě prohry pojedou na rozhodující utkání do Washingtonu a to podle mě úplně nechtějí. Na zápas je dokonce napsaná analýza na výhru domácích, ve které se píše, že Chicago šetřilo svého nejlepšího nadhazovače pro tento zápas a to zní docela důležitě. Jinak ale nemám nějaké konkrétnější informace, tak si tady ani nebudu nic vymýšlet a napíši dnes trochu kratší slohovou práci.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7541 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » čtv 12. říj 2017 19:25:18

Předchozí tip - KO

Ukázková lost-lost situace. Zápas, který měl uzávěrku 10.10 večer se odehrál až 11.10. To by nebyl až takový problém, protože jsem mohl stále tip na 11.10 přidat po skončení zápasu a den bych neztratil. Jenomže baseballový zápas trvá asi půl dne, takže skončil až někdy ráno 12.10. Nevím, jestli je to tím, že po každém úspěšném odpalu, nebo striku beztak následuje 10 minutová reklama a nebo fakt je nutné zápas hrát tak dlouho. Navíc tip ani nevyšel a dost jednoznačně, takže tuto sázku můžu označit jako značně skandální.

Dosavadní průběh října je velká blamáž :D Například takto chytře jsem investoval výhru za blogera

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7540 ... 3D&popup=1.

Lepší bylo vsadit nety na kurz 1.01, vybrat na pobočce a koupit flašku koňaku. Naštěstí už pomalu končí fotbalová reprezentační pauza a začínají zase normální klubové soutěže a přes týden konečně LM a EL. Rozkaz pro příští dny zní jasně - načít dobrou sérii tipů, tak abych na ni u LM mohl navázat. Průběžné výsledky sázkařské soutěže mi stále dávají naději něco zkoušet, takže jdeme na to.

1. kolo - kurz 1.5

Basketbal - muži - Euroliga
Malaga - Fenerbahce(V): 2 - Výhra hostů (1.54)
Začátek: 12.10.2017 21:00

Basketbalu rozumím o něco více než baseballu, ale zase ne o moc. Na střední jsem jej nerad hrál, protože pod košem se to moc mele a ještě ten podkošový hráč musí hodně běhat a ve zbývající části hřiště je zase všechno faul. Takže na hřišti vlastně neexistuje dobrý post. A zároveň to, že se v tělocviku hraje basket znamená, že se nehraje fotbal a to je taky velice špatné. Naštěstí jsme basket moc často nehráli, a když už, pořád je to lepší náplň hodiny, než schovávat se někde za rotopedem při gymnastice. Ale to teď není důležité. Měl bych se raději věnovat tiketu. :D Vybraný zápas je 1. kolo Euroligy, kterou prý Fenerbahce obhajuje stejně jako domácí soutěž. A protože má Fenerbahce výborný vstup i do letošní sezony, mělo by v tomto zápase prodloužit svou vítěznou šňůru. Jejich soupeř Malaga si už letos připsala několik porážet a to ještě nenarazila na žádného ze silných soupeřů. Kvalita je na straně hostů a Malaga není tak silná, aby dokázala vyhrát.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7542 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pát 13. říj 2017 15:16:39

Předchozí tip - KO

Malaga - Fenerbahce 68:67, oni prohrajou o bod :( Fenerbahce bylo na konci třetí čtvrtiny ve vedení o 7 bodů a pak došlo k nepochopitelnému výpadku, kdy Malaga udělala 17 bodů v řadě. 17 bodů v řadě proti obhájci, výborně. No taaak, to přecen není zápas Nymburk - Talpy, jak je možné že udělají 17 bodů v řadě? Fenerbahce se pak ještě dokázalo vrátit do utkání a ve finiši parádně dotahovalo. Bohužel ten poslední krok neudělalo, když dvoubodová střela v poslední vteřině těsně neskončila v koši.

Zatím mám úspěšnost tipů asi 20% při avg kurzu přibližně 1.55. Ještě, že to dávám jen za 10 kč.

1. kolo - kurz 1.5

Lední Hokej - Muži - Tipsport Extraliga
Chomutov - Zlín (V): 1 - Výhra domácích (1.49)
Začátek: 13.10.2017 17:20

Volejbal - Muži - Ruský Pohár
Kazaň - Machačkala: 1 - Výhra domácích (1.01)
Začátek: 13.10.2017 17:30

Zlín sbírá body hlavně doma a venku se mu moc nedaří. Stejně tak tomu bylo i minulou sezonu a proto věřím, že Zlín si nepřipíše výhru ani v Chomutově. Trochu znepokojivá je forma týmů z posledních zápasů (Z posledních 6 utkání Zlín vyhrál 5 a Chomutov pouze 2) a taky letošní bilance Chomutova doma (6 bodů za 5 zápasů), takže si úplně nejsem jistý svým tipem. Vycházím hlavně z minulé sezony, kdy se Zlínu moc nedařilo a neprošel do Play-Off a Chomutov to dotáhal až do semifinále, kde padl z Libercem. Ať měl Růžička skandály jaké měl, nelze popřít, že v Chomutově odvádí kvalitní práci a postup do Play-Off je pro Chomutov povinností. Věřím, že Chomutov se v tomto zápase dokáže odrazit a má kvalitu na to, aby Zlín porazil. Volejbal je tam kvůli navýšení celkového kurzu na 1.5. Machačkala by neměla mít šanci Kazaňi konkurovat. Kazaň bez porážky vede 1. ligu a tým z nižší soutěže pro Kazaň nemůže být překážkou.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7542 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » ned 15. říj 2017 14:54:16

Předchozí tip - KO

Zase nic, Chomutov byl první 2 třetiny úplně marný, zaslouženě prohrál a prodloužil svou krizi. V poslední třetině chomutov přestřílel Zlín dokonce 18:3, ale místo, aby Chomutov snížil, Zlín ještě přidal gol do prázdné branky při powerplay. V hokeji jsou výsledky docela nevyzpytalné a může se stát opravdu cokoliv. Že Zlín vyhraje 4:1 by mě vůbec nenapadlo.

Včera jsem den vynechal díky vlastni lenosti, nechtělo se mi žádný tip přidávat a psát k němu komentář. Pravděpodobně bych ale vsadil na Juventus, nebo Dortmund, takže mě vynechaný den ani nemusí mrzet. Jediné nad čím jsem ještě uvažoval byla sázka na 0-6 žlutých karet v zápase Atletico - Barcelona, která by vyšla, ale nevím jestli bych zrovna tuto sázku použil do soutěže. Ale je to jedno, protože jsem nevsadil nic. Dnes už je na čase tip přidat.

1. kolo - kurz 1.5

Fotbal - Muži - 1. Italská Liga
Inter Milan - AC Milan: 0-6 žluté karty (1.65)
Začátek: 15.10.2017 20:45

Myslím si, že je hranice na žluté karty nastavena příliš vysoko. Je to ovlivněno tím, že se jedná o derby, ale 7 žlutých karet v jednom zápase je opravdu hodně. Ne každé derby musí být vyhrocené. Nevím, na základě čeho sázkovky tvoří tyto kurzy, ale 7 a více žlutých je hodně vysoko.

Třeba v zápase Liverpool - Manchester padly jen 2 žluté karty, v zápase Atletico - Barcelona nakonec 5 žlutých, ale to je pořád 2 žluté pod hranicím, přitom Atletico jsou pořádní řezníci. Dále řím - neapol 4 žluté, Juve - Lazio 3 žluté. Do 7 žlutých je to pořád velmi daleko a ani Inter - AC snad nebude nějak divoké utkání. V posledních pěti vzájemných zápasech mezi Interem a AC nikdy nepadlo 7 a více žlutých (padlo 3,5,4,6,5). Rozhodčí, který bude pískat má průměr jen 3.65 žlutých na zápas.

Všechny vedlejší indicíe napovídají, že žlutých karet bude spíše méně než 7 a já zde nevidím důvod, proč si myslet něco jiného. Jsme pořád na začátku sezony, jedná se o důležité utkání, ale ne o nějakou rozhodující bitvu o titul. Kurz 1.65 považuji za super nabídku, kterou rád využiji.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7543 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pon 16. říj 2017 21:53:47

Předchozí tip - KO

V 89. minutě bylo stále pouze 5 žlutých a oba týmy měly ještě po jednom střídání za stavu 2:2. Tak si říkám, nikdo nemusí nikam spěchat, využije se střídání a v klidu se odpíská konec zápasu. Ale najednou penalta pro domácí, žlutá za faul, Icardi penaltu proměňuje a dostává sedmou žlutou za oslavu branky. Díky hoši, parádní závěr. Musím už vsadit další tip, tak už to nebudu víc komentovat, mám v tipech prostě smůlu.

Není moc času, nabídka je špatná, takže esporty jedou.

1. kolo - kurz 1.5

Counter Strike - ECS
Virtus.pro - G2 Esports (hra 2): 2 - výhra hostů
Začátek: 16.10.2017 22:00

Tohle není nějaký promyšlený tip. Potřebuji prostě dneska něco dát a za chvíli se vše uzavírá. V žádném tipu z nabídky se nevyznám, takže sám nedovedu najít hodnotný kurz. Proto je logické vsadit na nejnižší potřebný kurz, abych maximalizoval šanci, že tip vyjde. Tento zápas v Counter Strike tuto podmínku splňuje. Zároveň chci dávat zápas, kde jsou pouze dvě možnosti - výhra, nebo prohra a žádné vymýšlení jako například v tenise, kde můžou odložit zápas na zítra, může dojít ke skreči apod. Je to sázka až na druhý zápas, takže už proběhlo nebo probíhá první kolo. Podle esportlivescore vedou Virtus.Pro 14:8, to je asi špatně, když vede tým proti kterému zrovna sázím. Ale třeba se jedná o mapu, kde je ve výhodě bránící, nebo útočící tým a když se pozice prohodí, zase budou mít navrch G2 Esports. Těžko říct, úplně nevím, jak to v CS funguje, tak vsadím a budu doufat. Povedlo se mi rádoby rozumně okomentovat sázku o které vůbec netuším která bije, tak bych si zasloužil úspěšný tip aspoň tohle :D Potřebuji aby to vyšlo, protože sázet při LM kurz pouze 1.5 je fakt velké plýtvání dnem soutěže.

Odpovědět