BBOOTS

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
 #8995  od ivomarousek
 pát 01. zář 2017 19:46:41
1.kolo

Česko : Německo 2
San Marino - Sev.Irsko 2 (Handicap 1:0)

Komentář:
Aktuální forma naší reprezentace bude těžko stačit na dlouhodobě dobře hrající Němce. Remíza by byla překvapením, ale v naší situaci i další naší ztrátou.
V druhém zápase musí přijít očekáváná výhra Sev.Irska minimálně o dva góly.

Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9103  od ivomarousek
 stř 06. zář 2017 20:59:35
Vyhodnocení předchozího tipu: Výsledkově tipy v pořádku, obraz hry už tomu úplně neodpovídal. Proti Němcům jsme si bod zasloužili a Irové se dlouho trápili.

2.kolo

Dukla Jihlava : Mladá Boleslav počet branek (60 min) pod 6,5
Sparta Praha- Dukla Jihlava 1

Komentář:
Dukla bude pokračovat ve stejném stylu hry jak v baráži, úporný hokej, plno osobních soubojů. Tento způsob hry je jediná šance Dukly, jak se udržet v extralize. V zápasech Dukly nebude padat moc gólů, to bude platit hlavně pro domácí prostředí. Zajímavostí je jihlavská stopa na straně soupeře. Na lavičce stojí duo Patrik Augusta, Viktor Ujčík, pro ně to bude hodně pikantní start do extraligy vzhledem k jihlavské minulosti a navíc oba dva ještě loni v Jihlavě.
V druhém zápase se projeví hráčská kvalita Sparty.

Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9260  od ivomarousek
 čtv 14. zář 2017 18:46:05
Vyhodnocení předchozího tipu: V zápase Dukly s Boleslaví padlo nakonec šest gólů, víc než jsem čekal, ale tip to byl nakonec správný. V druhém tipu vítězství Sparty dle předpokladu, ale bylo to utrápené vítězství, Dukla si snad i bod zasloužila. Sparta zatím za očekáváním.

3.kolo

Žilina - Nitra 02
Ml.Boleslav - Pardubice 10
Chomutov - Jihlava 10

Komentář:
Nitra by měla potvrdit svojí kvalitu a stabilní výsledky, neočekávám, že by domácí v zápase získali více než jeden bod.
Po rozpačitém úvodu Boleslavi (prohry v Jihlavě a doma s Chomutovem) přišla překvapivá výhra v Brně. V zápase s Pardubicemi přijde další bodový zisk.
V posledním mém tipovaném zápase přivítá Chomutov jihlavskou Duklu, i přes sympatické výkony Dukly, neočekávám transport třech bodů na Vysočinu a Chomutov potvrdí skvělý vstup do sezóny.


Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9285  od ivomarousek
 pát 15. zář 2017 21:05:26
Vyhodnocení předchozího tipu: Extraliga dle očekávání, i když Dukla byla blízko třem bodům, ale nakonec nájezdový specialista Růžička poslat zápas do prodloužení. Co se ovšem nepovedlo, tak byl dvojtip na Nitru, naprostý kolaps Nitry ve druhé třetiny, dostat pět gólů za devět minut není u takového týmu úplně normální. Osobně jsem zvědavý na další zápasy Nitry.

1.kolo
Brno - Liberec 02

Zbrojovce se povedl zatím pouze zápas se Spartou, naopak Liberci se nepovedl poslední zápas S Plzní. Očekávám transport minimálně jednoho bodu do Liberce


Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9304  od ivomarousek
 sob 16. zář 2017 21:40:08
Vyhodnocení předchozího tipu: Liberec nakonec odvezl tři body a potvrdil letošní dobré výkony.

2.kolo
Chelsea - Arsenal 10
Plzeň - Sparta 10 (hokej)

Arsenal bude hrát podobnou roli jak v minulém ročníku, těžko bude konkurovat nejlepším. Chelsea po výpadku v prvním kole s Burnley jede na vítězné vlně. Arsenal si víc jak jeden bod neodveze

Výkon Sparty s Jihlavou ve druhém kole extraligy nebyl asi jen náhodou, podobný výkon předvedla Sparta ve Vítkovicích, kde si odvezla prohru 6:1. Plzeň podává velmi vyrovnané výkony, pravidelně boduje a zrovna Spartě nebude body chtít odevzdat.

Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9366  od ivomarousek
 stř 20. zář 2017 21:21:57
Vyhodnocení předchozího tipu: Arsenal si nakonec odvezl bod, tomu jsem moc nevěřil, proto byl dvojtip. V druhém zápase potvrdila Plzeň formu a porazila Spartu.

3.kolo
Omsk - St.Petěrburg (KHL) 02
Třinec - Liberec (Extraliga) 10
Villarreal - Espanyol 10

Petrohrad v KHL dominuje a na ledě Omsku by to měl potvrdit. Liberec zatím venku nebodoval a v Třinci to bude mít těžké, sice vzájemné zápasy na ledě Třince z poslední doby Liberec vyhrál, ale tentokrát věřím Třinci. V posledním zápase tip na neprohru Villarrealu, což by měla být tutovka :-)


Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9391  od ivomarousek
 pát 22. zář 2017 21:09:22
Vyhodnocení předchozího tipu: Petrohrad potvrdil dominanci v KHL i proti Omsku. Ve druhém zápase zlomil Třinec negativní bilanci posledních zápasů s Libercem, definitivně zlomil odpor Liberce až ve třetí třetině, kterou vyhrál 3:0. Dvojtip v zápase Villareal - Espanyol se ukázal jako správný, remíza 0:0

4.kolo
Třinec - Litvínov 1
Jugra - St.Petěrburg 2
Žďár n.S. - Pelhřimov 10

V prvním zápase opět věřím Třinci, Litvínov má v nohách těžký zápas se Zlínem, který navíc prohrál v poslední minutě zápasu. Start do sezony se Lítvínovu úplně nepovedl a do optimální formy má daleko, v Třinci to bude mít těžké získat aspoň bod. Ve druhém zápase opět tipuji vítězství Petrohradu, Jugra by neměla být pro něj překážkou.
V posledním zápase tipuji zápas až ze třetí nejvyšší hokejové soutěže u nás, konkrétně derby Žďár-Pelhřimov. Žďár disponuje lepším kádrem a v bouřlivém domácím prostředí bude bodovat.


Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9409  od ivomarousek
 sob 23. zář 2017 23:08:21
Vyhodnocení předchozího tipu: Jasná výhra Třince 5:1, jasná výhra Petrohradu 9:1 a i Žďáru nad Sázavou 5:2 :-)

5.kolo
Inter Milano - Genoa 1
Kom.Brno - Jihlava 1
Poprad - Detva 1

Inter Milán v minulém zápase na půdě Bologni jen remizoval a další ztrátu už si nemůže dovolit.
V druhém zápase opět extraliga, Dukla to bude mít na ledě Komety hodně těžké, k nějakému bodovému zisku potřebuje nadprůměrný výkon brankaře, což se jí letos nedaří i proto v jejich zápasech padá překvapivě hodně gólů.
Ve třetím zápase slovenská extraliga a zápas Popradu s nováčkem. Detvě se nedaří a na ledě Popradu bude těžko bodovat.

Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9512  od ivomarousek
 čtv 28. zář 2017 20:58:47
Vyhodnocení předchozího tipu: Inter se s Janovem hodně natrápil a o vítězství rozhodl až v samotném závěru. Sympatický výkon na ledě Komety k bodům nevedl, Kometa rozhodla golem při power-play na 4:2. Nováček Detva opět prohrál a vypadá to, že těžko bude konkurovat ostatním týmům.


6.kolo
Jihlava - Vítkovice 02
Detva - B.Bystrica 2
Chomutov - Plzeň 02

V zápase Dukly s Vítkovicemi očekávám vyrovnaný boj a dost možná padne i málo gólů, o maličko více věřím Vítkovicím.
V dalším zápase znovu Detva, někdy asi první výhra přijde, ale těžko proti Bánské Bystrici.
V posledním zápase více věřím Plzni než Chomutovu, půjde také o vyrovnané utkání, ale řekl bych, že Plzeň má momentálně lepší formu.

Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9540  od ivomarousek
 ned 01. říj 2017 12:54:04
Vyhodnocení předchozího tipu: Poslední tip v září bohužel neúspěšný, série skončila v pátém kole. Plzeň v utkání s Chomutovem potvrdila formu a velkou útočnou sílu. Detva ve slovenské extralize opět nebodovala a Banská Bystřice snadno na její půdě zvítězila. Co nevyšlo byl zápas Dukly s Vítkovicemi. Dukla znovu ukázala obrovskou vůli, otočila zápas a tentokrát získala i body. Vítězní gól padl v samotném závěru.

Celkově můžu hodnotit září pozitivně. Vsazeno devět tiketů a jen dva z nich KO.
 #9541  od ivomarousek
 ned 01. říj 2017 13:01:17
1.kolo

Košice - Nové Zámky 1
Plzeň - Jihlava 1

Komentář:
V prvním kole znovu hokej. Košice budou patřit ke špičce slovenské extraligy, v tabulce se pomalu dostávají nahoru, zaváhali zatím pouze dvakrát a to s těmi nejsilnějšími. Nové zámky by pro ně neměl být problém.
V druhém tipu znovu Dukla, Dukla v žádném zápase zatím vyloženě nepropadla a neodnesla si debakl. V Plzni to budou mít hodně těžké, jejich útočná síla je velmi velká a navíc v bráně Svoboda, který zná jihlavské hráče velmi dobře, na jaře jim vychytal baráž.

Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9567  od ivomarousek
 pon 02. říj 2017 21:35:45
Vyhodnocení předchozího tipu: Košice se protrápili k výhře až díky třetí třetině (3:0). V druhém zápase překvapila Dukla, když bodovala na horkém ledě Plzně, bod ale zasloužený, díky tomu tip KO

1.kolo

Sparta - Pardubice 1
Esbjerg - Mannheim 2

Pardubice pokračují ve špatných výkonech z loňské sezony a těžko budou na Spartě bodovat. Sparta nemá také optimální start, ale její výkony jdou nahoru. Ve druhém zápase tipuji výhru Mannheimu v Esbjergu. Esbjerg je mimo postupové pozice a neměl by být pro Mannheim překážkou.

Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9625  od ivomarousek
 čtv 05. říj 2017 20:42:40
Vyhodnocení předchozího tipu: Jasná výhra Mannheimu a prohra Sparty. Překvapivý výkon Pardubic a hlavně jim vyšla sázka na mladého brankaře, který dostal šanci před Kacetlem a Růžičkou.

1.kolo

Detva - Trenčín 2


Znovu vybírám zápas s Detvou. Detva nedokázala porazit ani SR 20. Trenčín potvrdí vedoucí pozici

Vsazený tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9661  od ivomarousek
 ned 08. říj 2017 10:24:35
Vyhodnocení předchozího tipu: Těsná výhra Trenčína, výhru potvrdil až při power-play

2.kolo

Nitra - B.Bystrica 02
Detva - Košice 02

Nitře se letos nedaří, bude to vyrovnané, ale více věřím B.Bystrici. V druhém zápase opět Detva, volím raději dvojtip, někdy už bodovat musí :-)

Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9671  od ivomarousek
 ned 08. říj 2017 21:04:57
Vyhodnocení předchozího tipu: Jasná výhra B.Bystrice a těsná výhra Košic.

3.kolo

Č.Buděj. - K.Vary 2 (zápas bez remízy)

Zápas kola v WSM lize. Č. Budějovicím se herně nedaří. Kádr oproti minulé sezoně spíše slabší a taktikou svázaná hra Stavjani už je přečtená. K.Vary mají kompaktní tým, který zůstal po sestupu převážně celý. Pro mě jsou favoritem, v zápase očekávám i velmi nízký počet branek.

Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9711  od ivomarousek
 stř 11. říj 2017 17:56:33
Vyhodnocení předchozího tipu: Budějovice mě překvapili a vyhráli, takže tip KO

1.kolo

Čerepovec - Sp.Moskva 10
St.Petěrburg - Soči 1

Zápasy z KHL. Sp.Moskva v posledních zápasech toho moc nepředvedl, Čerepovec má aktuální formu lepší, sazím neprohru Čerepovce. V druhém zápase prohra Soči.

Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #9799  od ivomarousek
 úte 17. říj 2017 22:11:45
Vyhodnocení předchozího tipu: Těsná výhra Kladno a dvojtip na K.Vary se vyplatil. U Varů už letos druhý výsledek 0:0 :-)

3.kolo

Jihlava - Sparta 2

Spartu sice nepovažuji za favorita extraligy, ale v tomto zápase favoritem je a kurs půjde pravděpodobně dolů.
Sparta se podařilo vyhrát pár posledních zápasů o gól a to jí pomohlo. Dukla se naopak trápí a jde dolů i herně, navíc bude mít v nohách těžký zápas z Boleslavi.


Vsazený tiket:

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN