Sázkař měsíce - kenpachi

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
kenpachi
Na další úroveň postoupíte na 316. příspěvku.
Poděkoval: 2 krát
Počet poděkování: 5 krát

Re: Sázkař měsíce - kenpachi

Příspěvek od kenpachi » sob 21. říj 2017 1:47:17

1.k. :svaly:
2.k. :svaly:
3.k.
Tipsport
Houston-NY Yankees 0:1 21.10.2017 02:00 1 výhra domácich 2.38

https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-6979 ... 3D&popup=1

Poprad musel byť, ako som predpokladal, asi naozaj poriadne unavený, kedže od Nových Zámkov schytal výprask v podobe 0:5. Môj tip 3 strelených gólov zo strany Nových Zámkov bol hotový už v polovici zápasu, takže nič mi teda nebráni k postupu do kola tretieho.

A v ňom opäť nastal čas na MLB a to konkrétne na zápas Houston Astros proti New York Yankees.

Stav série je 2:3 (2:1, 2:1, 1:8, 4:6, 0:5) z pohľadu Houstonu a zatiaľ tu platí, že vždy sa z víťazstva dokázal radovať domáci tím.

Za Yankees dnes na nadhode nastúpi 23-ročný Luis Severino.
- v kariére 22-17, ERA 3.58, WHIP 1.16
- túto sezónu 14-6, ERA 2.98, WHIP 1.04 (vonku ERA 2.24)
- playoff v kariére - X
- playoff túto sezónu 3 štarty a každý bol v niečom zaujímavý
1. proti Twins v súboji divokých kariet, tam nevydržal ani zmenu keď dovolil 4 hity a 3 body
2. proti Indians kde za 7 zmen a 113 nadhodov dovolil 4 hity a 3 body (3 earned), 1 walk, 9 SO - výhra 7:3
3. proti Astros kde za 4 zmeny dovolil 2 hity, 1 bod, 2 walky a 0 SO aby po 62 nadhodoch odišiel z ihriska, keď ho manažér Yankees Joe Girardi odvolal kvôli podozreniu na natiahnutý sval v pravom remene, avšak podľa doktorov je úplne v poriadku, takže to vyzeralo celkom čudne...
ERA 5.56, WHIP 1.24

Za Houston dnes nastúpi Justin Verlander, ktorý po príchode z Detroitu stále nepocítil chuť porážky.
34-ročný Verlander je jedným z najvyváženejších pitcherov novodobej histórie MLB.
Jeho koúpa z Tigers bola pre Astros zrejme kľúčová voľba pred touto post-season a Justin sa toho zatiaľ zodpovedne ujíma.
- v kariére 188-114, ERA 3.46, WHIP 1.18
- túto sezónu 15-8, ERA 3.36, WHIP 1.17 (doma ERA 2.45)
- playoff v kariére 10-5, ERA 3.18, WHIP 1.07
- playoff túto sezónu 3-0 =
6 zmen proti Bostonu, 6 hitov, 2 runy (2 earned), 2 walky, 3 SO
2,2 zmeny ako reliever proti Bostonu, 1 hit, 1 run (1 earned), 2 walky, 0 SO
9 zmen proti Yankees, 5 hitov, 1 run (1 earned), 0 walkov, 13 SO
ERA 2.04, WHIP 0.96

Pokiaľ Verlander predvedie podobný výkon ako v sobotu, tak sa mu Severino, ktorý vo svojom mladom veku zažíva svoju prvú veľkú play-off, nemá príliš veľkú šancu vyrovnať.

Astros v tejto sérii zatiaľ pálka príliš nefungovala, no dnes verím v ofenzívne prebudenie Correy, Altuveho, Springera
a spol., spoločne s kvalitným výkonom skúseného Verlandera, preto som si tu zvolil víťazstvo Houstonu v handicape.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » ned 22. říj 2017 1:28:41

3.k. :svaly:
4.k.

Tipsport
Houston-NY Yankees(7.z) 22.10.2017 02:00 2 výhra hostí 2.35

Vo 4. kole rovno nadviažem na môj včerajší úspešný tip z MLB, keďže sa dnes hraje hneď aj posledný 7. zápas tejto American League Championship Series medzi Houstonom Astros a New Yorkom Yankees.

Včera se podarilo Houstonu konečne zabrať na pálke, keď sa hlavne predviedol len 168 cm vysoký Jose Altuve a svojimi tromi RBI dopomohl Astros k presvedčivej výhre 7:1, ktorí tak vyrovnali stav série na 3:3 (2:1, 2:1, 1:8, 4:6, 0:5, 7:1).
Zápas ale prakticky vyhrala skúsenosť v podaní Justina Verlandera, ktorý rovnako ako v 2. dueli tejto série držal Yankees na minime odpalov.
Dnes nás čaká rozhodujúci zápas o všetko a ten kto sa na jeho konci bude radovať vyzve Dodgers vo Svetovej sérii.

Za Yankees sa na kopci predstaví skúsený 37-ročný Carsten Charles "CC" Sabathia.
- v kariére 237-146, ERA 3.70, WHIP 1.25
- v teto sezóne 14-5, ERA 3.69, WHIP 1.27 (doma ERA 4.20)
- playoff v kariére 9-5, ERA 4.46, WHIP 1.52
- playoff v tejto sezóne 2 štarty proti Clevelandu a 1 proti Houstonu
5,1 zmeny - 3 hity, 4 runy (2 earned), 3 walky, 5 SO - prehra 8:9
4,1 zmeny - 5 hitov, 2 runy (2 earned), 0 walkov, 9 SO - výhra 5:2
6 zmen - 3 hity, 0 runov, 4 walky, 5 SO - výhra 8:1
ERA 2.30, WHIP 1.15

Za Astros dnes na nadhode nastúpi 33-ročný Charlie Morton.
- v kariére 60-78, ERA 4.41, WHIP 1.41
- v tejto sezóne 14-7, ERA 3.62, WHIP 1.19 (doma ERA 3.34)
- playoff v kariére 0-1, iba 1 štart za Pittsburgh v roku 2013 a inak bez skúseností
- playoff v tejto sezóne 1 štart proti Bostonu a 1 proti Yankees
4,1 zmeny - 7 hitov, 2 runy (2 earned), 2 walky, 6 SO - výhra 5:4
3,2 zmeny - 6 hitov, 7 runov (7 earned), 2 walky, 3 SO
ERA 10.13, WHIP 2.13 - hoci obidva zápasy boli vonku, štatistiky sú veľmi biedne

Aj keď sa v tejto sérii zatiaľ vždy z víťazstva tešil domáci tím, tak dnes som sa rozhodol veriť Yankees na čele s ostrieľaným C.C. Sabathiom, v pre mňa naozaj priateľnom kurze.
Yankees vedia, že dnes musia eliminovať nebezpečnú dvojicu Astros Altuve, Correa. A ja verím C.C.mu a spol., že sa im to môže podariť. A pokiaľ sa aj stále ešte neprebudí Josh Reddick, ktorý v tejto sérii nezaznamenal jediný hit, tak sa Yankees môžu pomaly vidieť vo Svetovej sérii.

(len dodám, ak to niekto číta a zaujíma ho čo znamenajú pojmy ERA a WHIP, tak že ERA znamená earned run average = priemer umožnených dobehov za zápas a WHIP znamená walks and hits per inning pitched = počet darovaných mét a hitov za jednu zmenu)

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » pon 23. říj 2017 18:49:15

1.k.
Tipsport
Slovan-D.Moskva(V) 23.10.2017 19:00 2 výhra hostí 1.64

Môj posledný tip z MLB úspešný nebol.
Vo všeobecnosti je rozhodujúci 7. zápas každej série dosť nevyspytateľný, a tak tomu bolo aj v tomto prípade.
Yankees šance, ktoré mali nedokázali využiť, zato Astros tie svoje áno, a tak sa oni teraz môžu tešiť na Svetovú sériu proti Dodgers.

Dnes si zahrám Kontinentálnu hokejovú ligu a bude to zápas Slovan Bratislava - Dinamo Moskva.

Výsledky Slovana sa nezlepšujú. Na predchádzajúcom tripe nezískal v štyroch zápasoch po sebe ani bod, čo sa mu stalo prvýkrát v sezóne. Postupne prehral v Jekaterinburgu 3:6, Čeľabinsku 1:2, Magnitogorsku 1:4 a napokon aj u tabuľkovo posledného mužstva Východu Togliatti 1:5.
V 24 dueloch nazbieral 22 bodov, za iba šesť víťazstiev (jedno po nájazdoch) a osemnásť prehier (päť po predĺžení alebo nájazdoch).
Belasí inkasovali druhý najväčší počet gólov (80) spomedzi všetkých celkov ligy, zároveň ich aj málo strieľajú.
Dnes odštartujú viac ako náročnú domácu sériu, keď sa postupne stretnú s Din.Moskva, Jaroslavlom a St.Peterburgom.

Dinamo Moskva má po 25 súbojoch na konte 38 bodov, keď si pripísalo štrnásť výhier (štyri po nájazdoch) a jedenásť prehier v riadnom hracom čase a drží sa v zóne postupu do play-off.
Na prekvapenie sa im darí výrazne lepšie vonku ako doma, veď z desiatich zápasov na ľadoch súperov (všetky v riadnom hracom čase) až osem vyhralo a len v dvoch ťahalo za kratší koniec.
Z posledných piatich stretnutí Dinamo dosiahlo tri víťazstvá (dve po nájazdoch) a dve prehry po 60-tich minútach.
Naposledy si to odniesol Viťaz, keď doma prehral 1:5.
Strelecky sa začalo dariť najmä Varnakovovi, ktorý si urobil chuť hetrikom a v 12-ich zápasoch strelil 7 gólov.

Slovan sa na svojom ľade v histórii KHL stretol s Dinamom Moskva sedemkrát a ani v jednom prípade nebodoval a ja verím, aj vzhľadom k situácii v akej sa momentálne nachádza, že sa mu to nepodarí ani dnes.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » úte 24. říj 2017 20:50:24

1.k.
Fortuna
Futbal - 1.Taliansko - Inter Milano - Sampdoria Počet gólov 3.5 - 1.59 24.10. 21:00

https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=MAIN

Slovan si prekvapujúco v domácom zápase vyšliapol na moskovské Dinamo, keď ho dokázal po kvalitnom výkone zdolať 4:2 a aspoň čiastočne tak potešil svojich zarmútených fanúšikov, ktorí v doterajšom priebehu sezóny zatiaľ príliš veľa dôvdov na úsmev rozhodne nemali.
Nič to však nemení na tom, že naďalej si myslím, že hrať na svojich tiketoch proti Slovanu sa aj v ďalšom priebehu sezóny bude vyplácať. :)

Do konca mesiaca už príliš veľa času neostáva a ja som zatiaľ so svojimi tipmi príliš veľkú dieru so sveta neurobil, takže je už najvyšší čas zabrať... :)

Dnes som si vybral zápas talianskej Serie A medzi Interom Miláno a Sampdoriou.

V predohrávke 10. kola sa na Štadióne Giuseppeho Meazzu predstaví Sampdoria.
Tieto dve mužstvá patria k príjemným prekvapeniam sezóny. Interu patrí druhé miesto tabuľky, o dva body zaostáva za lídrom z Neapola, s ktorým v sobotu v kvalitnom dueli remizoval 0:0.
Stopérska dvojica Škriniar – Miranda drží defenzívne opraty pevne v rukách, čoho dôkazom je iba päť inkasovaných gólov a žiadna prehra v deviatich dueloch.
"Nerazzurri" dokážu zvýšiť obrátky vždy, keď sa to od nich očakáva, veď viac než polovicu svojich gólov strelili až po 75. min zápasov.

Sampdoria Janov v ôsmich dueloch nebodovala iba raz, keď prehrala v Udine 0:4, ale aj napriek tomu je so 17 bodmi na šiestej priečke.

Za domácich nenastúpia Brožovič a Vanheusden. Štart hosťujúcich Doda a Viviana je otázny.

Spalettiho zverenci nedostali na San Sire gól v troch zo štyroch zápasov a ja neočakávam veľa gólov ani v dnešnom zápase. Vybral som si tu stávku na to, že padnú menej ako 4 góly, k čomu mi dopomohol aj fakt, že obe mužstvá v tejto sezóne dostávajú naozaj málo gólov, konkrétne 5 a 9 v 9 resp. 8 zápasoch.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » stř 25. říj 2017 17:48:30

1.k.
Fortuna
Hokej - KHL - Slovan - Jaroslavl 2.tím dosiahne gólov 2.5 + 1.67 25.10. 19:00

V zápase Interu so Sampdoriou sa na prekvapenie, a povedal by som, že asi určite nie len moje, s gólmi takpovediac roztrhlo vrece, keď ich spolu padlo až 5, takže môj tip úspešný nebol.
Otvárací gól stretnutia strelil svojmu bývalému tímu po rohovom kope vo skvelej forme hrajúci Milan Škriniar, na ktorého sa hrnú slová chvály zo všetkých strán, a podľa trénera Interu Luciana Spallettiho, s ním majú len jeden problém, a to, že ho po sezóne budú chcieť všetky veľkokluby. :)
Ináč, keď sa spätne pozerám na moju analýzu, tak neviem prečo som bol v tom, že zápas začína 21:00, keď výkop stretnutia bol 20:45, tak ale to už je teraz aj tak jedno, keďže môj tip nevyšiel...

Môj dnešný tip bude z Kontinentálnej hokejovej ligy, kde dám šancu Slovanu aby "odčinil" svoje minulokolové neočakávané víťazstvo proti moskovskému Dinamu, ktoré mi zároveň prinieslo neúspešný tip... :D
Slovan Bratislava sa dnes predstaví pred domácim publikom proti Lokomotivu Jaroslavľ.

Slovan prerušil sériu štyroch zápasov bez bodového zisku, keď v domácom prostredí zdolal po dobrom výkone dvojnásobného víťaza Gagarinovho pohára Dinamo Moskva 4:2.
Streleckú mizériu vôbec prvými dvoma gólmi v sezóne prekonal Lukáš Kašpar, ktorý najprv zvyšoval na 3:1 a neskôr spečatil stav na konečných 4:2 gólom do prázdnej brány. Strelecký účet v drese Slovana si otvorila aj nedávna posila so skúsenosťami z NHL Zach Boychuk.
Bolo to len siedme víťazstvo (šieste v riadnom hracom čase) belasých v ročníku.
Pre zdravotné problémy im v tomto stretnutí chýbali obranca Cam Barker a najproduktívnejší útočník Radek Smoleňák.
K mužstvu by sa už mal pripojiť Michal Sersen, ale keďže v utorok ešte absolvoval zápas v drese Banskej Bystrice, tak jeho štart v KHL zrejme príde v piatok proti Petrohradu. V kádri sa už nepočíta s českým krídelníkom Buchtelem, ktorý bol zaradený na listinu nechránených hráčov a podobne to má nahnuté aj obranca Kozák.

Jaroslavľ v doterajších 25 dueloch nazbieral o 17 bodov viac ako Slovan.
Z predchádzajúcich šiestich súbojov až päť vyhral (dva po predĺžení alebo nájazdoch), pričom v posledných dvoch dokázal uspieť na ľade top mužstiev ligy CSKA Moskva 3:2 po predĺžení a Jokeritu 4:3.
Lokomotiv herne ožil po výmene trénera a momentálne absolvuje zatiaľ úspešný trip. Tréner Kvartalnov tak ukázal, že je kvalitným lodivodom a Jaroslavl mieni pokračovať v dobrých výkonoch aj naďalej.
Lídrom tímu je ofenzívny švédsky obranca Staffan Kronwall, ktorý je najproduktívnejším hráčom tímu a strach ide aj z dua Kontiola - Kozun.
Lokomotiv už v tejto sezóne stihol zdolať Slovan na domácom ľade 5:1.

Pre Slovan by mohol byť triumf nad Dinamom hernou i psychickou vzpruhou, avšak kvalita, postavenie v tabuľke i forma hovoria predsa len v prospech Jaroslavľu.
Vybral som si tu stávku na to, že Lokomotiv, povzbudený víťazstvami nad CSKA a Jokeritom, zaťaží bránku Slovana aspoň 3-krát, k čomu mi dopomohol aj fakt, že Slovan v tejto sezóne KHL inkasoval v 25 stretnutiach už 82 gólov a horšia v tomto smere je už len Jugra z 83 inkasovanými gólmi.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » čtv 26. říj 2017 1:47:30

2.k.
Fortuna
Hokej - NHL - Columbus - Buffalo 1 1.73 26.10. 02:05

Slovan tentokrát "nesklamal", keď v domácom zápase po vcelku vyrovnanom priebehu podľahol Jaroslavľu, ale čo bolo pre mňa hlavne dôležité, že Mazanec lovil puk zo svojej siete celkovo 3-krát, čiže môj tip na počet strelených gólov Lokomotivu vyšiel a nič mi teda nebráni aby som sa prehupol do druhého kola.

V ňom si zahrám kanadsko-americkú NHL a konkrétne súboj medzi Columbusom Blue Jackets a Buffalom Sabres.

Buffalo sa po nevydarenom úvode sezóny psychicky aj výsledkovo zdvihlo. Odštartovalo šnúrou piatich prehier, potom prišlo víťazstvo 3:1 v Anaheime a naposledy dve výhry - nad Bostonom aj včera nad Detroitom.
Vďaka tomu sa Sabres dostali z dna tabuľky Východnej konferencie, naďalej ich však trápi rozsiahla maródka.
K dispozícii nie sú obrancovia Bogosian, Falk, Gorges a tiež útočníci Josefson, Rodrigues a otázne sú štarty Girgensonsa a Beaulieua.

Columbus je na tom v tomto smere o niečo lepšie. Na dlhšiu dobu je zranený len český útočník Sedlák, ktorý absentuje pre zranenie členka.
"Modrokabátnici" májú ambíciu ísť do play off a naznačujú to od úvodu sezóny. Aktuálne sú siedmi na východe s bilanciou 5-3.
Z pohľadu Blue Jackets to pred týždňom bolo ešte podstatne ružovejšie, posledné dva zápasy (oba odohrali doma) však nevyšli podľa predstáv - Columbus prehral s Tampou Bay i Los Angeles. Boli to však skutočne kvalitní súperi.

Blue Jackets zatiaľ domáca séria zápasov nevychádza podľa predstáv a dnes to budú proti "Šabliam"rozhodne chcieť zmeniť.
Sabres budú mať v nohách ťažký zápas s Detroitom a "back-to-back" zápasy sú veľmi náročné, navyše sa pri takých zápasoch musia prejaviť aj absencie, ktorých je na strane Buffala naozaj veľa.
Aj preto si myslím, že sa Columbusu podarí svojho zraneniami zdecimovaného, navyše aj papierovo slabšieho súperova zdolať a to v riadnom hracom čase. Minulú sezónu sa im to v obidvoch domácich stretnutiach podarilo, a ja verím, že sa im to podarí aj dnes.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » pát 27. říj 2017 1:04:18

3.k.
Fortuna
Hokej - NHL - Tampa Bay - Detroit 1.tím dosiahne gólov 3.5 + 2.12 27.10. 01:35

"Unavené" a zraneniami zdecimované Buffalo, tak ako som predpokladal, príliš veľký odpor nekládlo, keď ho Blue Jackets dokázali pred domácim publikom poraziť hladko 5:1.
"Modrokabátnici" zápas definitívne zlomili ku koncu 2. tretiny, keď sa im v priebehu 2 min a 59 s podarilo bránku "Šablí" zaťažiť celkovo 3-krát. V poslednej tretine už potom padlo len po 1 góle na oboch stranách a Colombus sa tak mohol tešiť z presvedčivého a zaslúženého víťazstva. Dôvod na radosť som mal a ja, keď mi aj vďaka tomuto ich víťazstvu vyšiel aj takýto tiket :) ---
https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-6979 ... 0A&popup=1

Dnes sa svoju sériu pokúsim predĺžiť už na 3 úspešné tipy v rade a mať tak ešte ku koncu mesiaca nejakú šancu zamiešať kartami v celkom poradí našej obľúbenej súťaže. :)

Do 3. kola som si vybral tak ako aj včera zápas kanadsko-americkej NHL a bude to opäť súboj z Východnej konferencie a to konkrétne Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings.

Vynikajúco hrajúca Tampa sa momentálne nachádza na čele celej NHL.
"Blesky" v desiatich súbojoch zaznamenali osem výhier (jednu po predĺžení) a dve prehry (jednu po nájazdoch).
V domácom prostredí ešte neokúsili trpkosť prehry, keď boli úspešný vo všetkých piatich dueloch.
Hráči Tampy strelili celkovo až 41 gólov (priemer 4,10 presného zásahu na zápas).
Postrachom súperov je najmä útočné duo Steven Stamkos a Nikita Kučerov. Stamkos zatiaľ bodoval v každom zápase sezóny a len v troch stretnutiach ostalo pri jednom bode. Tento ináč vychýrený strelec sa zatiaľ netradične presadzuje takmer výlučne presnými prihrávkami. Celkovo má na konte 20 kanadských bodov (3+17).
V strieľaní gólov ho však vynikajúcim spôsobom zastupuje Kučerov, ktorý skóroval až v deviatich z doterajších desiatich súbojov ročníka a na konte má 17 bodov (11+6).

Do slnečnej Floridy dnes zavítajú "Červené krídla" z Detroitu.
Detroit, od ktorého sa toho v tejto sezóne príliš veľa neočakáva, začal celkom sľubne.
Z prvých piatich duelov štyri vyhral (jeden po nájazdoch), no odvtedy ťahá sériu piatich prehier (jedna po predĺžení).
Strelecky sa zatiaľ príliš nedarí Tomášovi Tatárovi, od ktorého sa v tejto sezóne očakával značný gólový prínos, a celkovo aj celý Detroit momentálne rozhodne nehrá tak ako by si to predstavoval.

V posledných ôsmich vzájomných zápasoch vyhrala vždy Tampa Bay, z toho až sedemkrát v riadnom hracom čase.
Je jasné, kto je v tomto súboji favoritom...
Ja som si tu ale vzhľadom na potrebnú kurzovú hranicu v 3. kole vybral odvodenú stávku na to, že sa ofenzívne ladeným "Bleskom" podarí skórovať minimálne 4-krát v zaujímavom kurze. Verím, že sa im dnes pred domácim publikom proti nie ideálne hrajúcemu Detroitu podarí naplniť svoj tohtosezónny gólový priemer a mňa tak posunú do kola štvrtého.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » stř 01. lis 2017 20:44:00

Tak je tu nový mesiac a s ním aj nové kolo našej obľúbenej súťaže Sázkař měsíce. Moje počínanie počas septembra nestojí príliš za reč, keď moja najdlhšia séria činila len 3 úspešné tipy, takže snáď bude november pre mňa úspešnejším mesiacom.

1.k.
Fortuna
Futbal - Liga Majstrov - Dortmund - APOEL 1 1.10 1.11. 20:45
Futbal - Liga Majstrov - Tottenham - Real Madrid Oba tímy dajú gól Ano 1.41 1.11. 20:45

Dnes si zahrám 2 súboje Ligy majstrov...

Tottenham pred dvoma týždňami v prvom vzájomnom zápase týchto tímov potvrdil na San Bernabeu svoju silu prostredníctvom cennej remízy 1:1.
Vo výbornom svetle sa predviedol útočník Spurs Harry Kane, ktorý mal najväčší podiel na vlastnom góle Varana a ktorý zároveň ukázal, prečo ho práve „biely balet“ chce získať do vlastných radov a je zaňho dokonca ochotný pustiť do Londýna trojicu Benzema, Bale, Modrič...

Víkendové ligové duely nevyšli ani jednému, viac sa však červenali Madridčania. Zidanovi zverenci „padli“ u nováčika La Ligy v Girone (1:2), zatiaľ čo Tottenham bez Kana neuspel proti jednému z favoritov na anglický titul Manchestru United (0:1). Kanov štart v stredajšom dueli je otázny, tréner Pochettino však verí, že jeho klenot bude môcť nastúpiť. Okrem neho je mimo už len Wanyama. Hostia nastúpia bez Daniho Carvajala a Bala, otáznik visí nad štartom spomenutého Varana. Ktorýkoľvek tím v stredu vyhrá, posunie sa do osemfinále. Tento fakt bude oboch hnať do útoku, výsledok by však mohol byť znovu remízový.
Predpokladám minimálne po 1 strelenom góle na oboch stranách počet strelených gólov ako v Madride.

Dortmund v bundeslige nevyhral už tri zápasy, inkasoval v nich deväť gólov a stratil vedúcu priečku. Cez víkend v Hannoveri pustil všetky body so staronovým účastníkom najvyššej súťaže (2:4). „Zápas ovplyvnila jedenástka a po zmene strán aj vylúčenie. Nezahrali sme podľa predstáv, urobili sme chyby a musíme sa z toho poučiť,“ povedal po poslednom vystúpení holandský tréner Peter Bosz, ktorý v lete prišiel z Ajaxu. V Lige majstrov je Dortmund bez víťazstva, prvé dve priečky sú vzdialené o šesť bodov a postup má vážne trhliny. Navyše musí tuho bojovať, aby vôbec skončil na mieste, ktoré znamená posun do vyraďovacích súbojov v EL, s cyperským súperom má po bode. Kolektív dvakrát prehral (Tottenham 1:3 v, Real 1:3 d), v Nikózii remizoval (1:1). Zranení sú Piszczek, Reus, Durm a Rode.

APOEL získal päť posledných titulov, teraz stráca na vedúcu priečku jedenásť bodov, ale odohral o tri kolá menej ako vedúci AEL Larnaka. Skupinovú fázu LM naposledy okúsil v sezóne 2011/12. Postupoval z prvej priečky, keď vonku zakaždým remizoval (Šachtar Doneck 1:1, Porto 1:1, Zenit 0:0). Na súperových trávnikoch sa v prestížnej súťaži v posledných zápasoch ofenzívne poriadne nepresadzuje. Chýbajú Ebecilio, Oar, Bertoglio, Lago a Milanov.
Všetky body zostanú v Dortmunde.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » stř 01. lis 2017 21:00:36

Samozrejme som mal na mysli počínanie počas októbra... :)

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » pát 03. lis 2017 20:42:34

1.k.
Fortuna
Futbal - 1.Francúzsko - Rennes - Bordeaux 10 1.64 3.11. 20:45

Najväčšia "tutovka" stredajšej porcie Ligy majstrov samozrejme nevyšla. :)
Dortmund doma s Apoelom len remizoval 1:1, keď celozápasovú prevahu (71% držanie lopty, 30 striel a z toho 9 na bránu) nedokázal pretaviť do viac ako 1 gólu.

Dnes si zahrám 12. kolo francúzskej Ligue 1 a bude to konkrétne zápas medzi Rennes a Bordeaux.

Futbalisti Stade Rennes sú aktuálne v lepšej forme než hráči Girondins Bordeaux.
Domáci v ostatných dvoch dueloch bodovali naplno, hostia naopak v rovnakom období nezískali ani bod.
Rennes inkasuje priveľa gólov v druhých polčasoch (až 12 z 15), na druhej strane má dobrý štart do zápasu, veď dal viac než tretinu presných zásahov v prvých 15-minútovkách (5 z 13).
V minulej sezóne ich vzájomné súboje nemali víťaza, oba sa skončili totožnými výsledkami 1:1.
Za domácich (3-3-5) s istotou nenastúpi senegalský útočník Ismaila Sarr, avšak pod hrozbou absencie sú aj Amalfitano, K. Erasmus, Gourcuff a Ribelin.
Hosťom (4-4-3) budú chýbať Kounde a Laborde. Bordeaux je miernym favoritom duelu, v 11 kolách nazbieralo o štyri body viac než Rennes.
Napriek tomu si myslím, že domáci neprehrajú.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » sob 04. lis 2017 18:24:14

2.k.
Fortuna
Futbal - 1.Anglicko - West Ham - Liverpool 2.polčas 2 1.83 4.11. 18:30

Zápas Rennes s Bordeaux postrádal hernú kvalitu, čoho dôkazom boli aj len 2 strely na bránu počas celého zápasu o ktoré sa postaralo len Rennes. Jediný gól stretnutia v Roazhon Parku padol po vlastencovi Toulalana do siete Bordeaux, čiže moja predikcia neprehry Stade bola úspešná a dnes tak môžem pokračovať druhým kolom.

Vybral som si Premier League a súboj West Hamu United s Liverpoolom.
ObrázekObrázek

Neočakávalo sa, že "kladivári" budú po odohratí 10 kôl na 16. priečke so ziskom 9 bodov.
V doterajšom priebehu zaznamenali len dve výhry (Swansea, Huddersfield) a doplácajú najmä na slabú obranu, takmer dva inkasované góly na zápas.
V ostatných dvoch zápoleniach sa mužstvo mohlo výsledkovo chytiť, do cesty mu prišli hrateľné celky, no doma s Brightonom West Ham úplne vybuchol (0:3) a naposledy na pôde posledného Crystal Palace ukoristil len bod za remízu 2:2. Otázna je účasť Collinsa a Sakha.

Výkonnosť Liverpoolu je značne premenlivá.
Tím je aktuálne na 6. priečke a mrzia ho najmä dva výsledkové kolapsy proti papierovo silným, boli to prehry s Manchesterom City 0:5 a nedávno vo Wembley s Tottenhamom 1:4.
V ostatnom ligovom zápase sa podarilo "The Reds" jasne prevýšiť nováčika z Huddersfieldu, ktorého zdolal pomerom 3:0. Vedenie klubu môže byť spokojné s počínaním mužstva v Lige majstrov, Liverpool je po odohratí štyroch zápasov na prvej priečke skupiny E, v stredu zdolal doma Maribor 3:0.
Do hry dnes nezasiahnu Clyne, Lallana, Mane, neistí sú Coutinho a Lovren.

Defenzívy obidvoch celkov sú veľmi priepustné, mohli by teda padnúť aspoň tri góly. Výsledkovo sa prikláňam na stranu hostí, ktorí proti slabším celkom väčšinou bodujú naplno.
Zvolil som si tu ale stávku na to, že zverenci Jürgena Kloppa postupom času potvrdia svoju kvalitu a ovládnu druhý polčas.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » ned 05. lis 2017 17:28:53

3.k.
Tipsport
Chelsea-Manchester U. 05.11.2017 17:30 každý tím dá gól-áno 1.97

https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-6980 ... 3D&popup=1

Liverpool na Olympic Stadium dokázal ovládnuť ako prvý, tak aj druhý polčas.
Celkovo nad trápiacimi sa "kladivármi" zvíťazil rozdielom triedy 4:1 a potvrdil tak svoju kvalitu tak ako sa predpokladalo.
Zverenci Slavena Biliča môžu byť radi, že v zápase neinkasovali aj viackrát. "The Reds" kontrolovali celý zápas a predviedli presvedčivý výkon, ktorý mohli okoreniť ešte aj viac ako len 4 presnými zásahmi.
Dnes sa teda pozriem už do kola tretieho...

Opäť som si vybral anglickú Premier League a to šláger medzi Chelsea F.C. a Manchesterom United F.C..

Súboje Chelsea s United majú vždy špecifickú príchuť.
V poslednom období je znásobená pôsobením José Mourinha na lavičke hostí. Na Stamford Bridge viedol United proti "svojej" Chelsea už dvakrát, no jeho zverenci tu vyšli bodovo naprázdno.
Tohtosezónna forma hostí je ale predzvesťou, že túto negatívnu sériu by minimálne strelením gólu mohli ukončiť. Mourinho sa drží svojej povesti a z defenzívy diablov vybudoval nedobytnú pevnosť (v 10 zápasoch inkasovala iba štyrikrát). Lenže nebezpeční sú aj vpredu, kde je lídrom úderný Lukaku.
Stále však chýba Pogba, zranení sú Rojo, Carrick či Fellaini.

Ani Chelsea nie je kompletná, chýba Moses a otázny bol Kanté.
"The Blues" sú síce na 5. priečke, no doma v piatich dueloch už dvakrát prehrali, keď jedným z tímov, ktorý si odviezol tri body, bol aj iný manchesterský klub City.
Aktuálna forma je ale predzvesťou, že "Červení diabli" by naprázdno z Londýna odísť nemuseli. Strelecky by sa proti svojmu bývalému klubu mohol presadiť motivovaný Lukaku.
Predpokladám, že dnes by sa minimálne raz mohli presadiť oba celky v slušnom kurzovom ohodnotení a potvrdiť tak svoje tohtosezónne gólové priemery --- Ch = 1.8, MU = 2.3.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » pon 06. lis 2017 19:59:15

1.k.
Fortuna
Futbal - 2.Nemecko - Nürnberg - Ingolstadt Zápas 10 1.57 6.11. 20:30

Manchester sa žiaľ na Stamford Bridge strelecky nedokázal presadiť. Za domácich otváral skóre v 55. minúte perfektnou hlavičkou Morata. Pri záverečnom tlaku "Červených diablov" sa neujala ani sľubne vyzerajúca strela Rashforda, ktorá mierila asi pol metra vedľa pravej žrde brány, a keď potom nevyužil ani dobrú šancu striedajúci Fellaini po skvelom zákroku Courtoisa, na ukazovateli skóre svietila na strane hostí po záverečnom hvizde rozhodcu 0.
Chelsea predviedla kvalitný výkon, bola viditeľne lepším tímom a zaslúžene zvíťazila.

Dnes som si do 1. kola vybral zápas 2. Bundesligy medzi 1. FC Nürnberg a FC Ingolstadt 04.

ObrázekObrázek

1FCN sa momentálne nachádza na 4. mieste v tabuľke so ziskom 22 bodov a stratou 3 bodov na 3. Union Berlín, ale s dnešným zápasom k dobru.
Počas jari prebral Norimberg tréner Michael Köllner, mužstvo pred pár dňami zvládlo pohárovú prekážku (Osnabrück 3:2 v) a v decembri v domácom prostredí privíta Wolfsburg.
V druhej lige sa ukazuje, že zrejme bude miešať postupovými kartami.
Vstúpilo do nej výhrami na nulu (Kaiserslautern 3:0 d, Regensburg 1:0 v), ale následne sa na niekoľko kôl zaseklo, nebodovalo naplno. Potom však v zápasoch strieľalo viac gólov, no v poslednom Heidenheime prehralo a premiérovo v sezóne v koncovke mlčalo.
„Čaká nás náročný zápas s kvalitným súperom,“ povedal pred dohrávkou 13. kola lodivod 1 FCN M.Köllner.
Dlhodobo sú zranení Zreľák, Lippert, Kerk a Alushi, otázny je Margreitter.

FCI 04 okupuje 9. miesto tabuľky so ziskom 17 bodov.
Ingolstadt prichádza s 5-zápasovou šnúrou v lige a pohári bez prehry.
Na jeseň vonku zaznamenal dve prehry (Sandhausen 0:1, Bochum 0:2).
V kolektíve je najdrahší hráč v lige Dario Lazcano, Kittel strelil už sedem gólov a Matip odohral všetky zápasy v lige a pohári, zranenia hráčov obchádzajú, no Gaus má trest.
V druhej lige súperi odohrali štyri vzájomné zápasy, priaznivejšia bilancia je na strane Norimbergu (1:0 d, 3:0 v, 1:1 v, 2:1 d).

Predpokladám, že góly budú na oboch stranách, no zvolil som si tu radšej neprehru domácich. Verím, že dnes budú chcieť pred vlastným publikom odčiniť zaváhanie z posledného kola a minimálne bod si odnesú.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » úte 07. lis 2017 20:44:26

1.k.
Fortuna
Hádzaná - SEHA liga - Gorenje Velenje - PPD Zagreb Zápas 10 1.60 7.11. 20:45

Norimberg po vcelku vyrovnanom zápase na body nakoniec nesiahol. Ingolstadt dokázal v Max-Morlock-Stadion zvíťaziť 2:1, keď druhý gól vsietil Lezcano z penalty v 81. minúte.

Dnes som si vybral hádzanársku SEHA ligu a zápas medzi slovinským Gorenje Velenje a chorvátskym PPD Zagreb.

SEHA liga (South East Handball Association League) je medzinárodná súťaž, kde hrajú tie najlepšie tímy z Bieloruska, Chorvátska, Macedónska, Srbska, Slovenska a Slovinska, ktoré vo svojich ligách nemajú príliš veľkú konkurenciu.
V posledných rokoch jej dominujú predovšetkým Veszprem a Vardar.
Velenje patrilo skúr k podpriemerným tímom tejto ligy, ale tohto roku je to už trochu lepšie.
Dosť ťažia predovšetkým z domáceho prostredia, kde tohto roku stratili len jeden zápas, keď v prvom kole prehrali s Celje. Od vtedy však už domáce zápasy zvládli a to ako v SEHA lige tak aj v Lige majstrov!
Vyhrali napríklad nad španielskym Ademarom, Dinamom Bukurešť či Skjernom.
Posledný vzájomný duel, ktorý sa odohral pred rokom vo Velenje vyhrali domáci 27:26.
Verím, že sa im to podarí aj dnes.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » pát 10. lis 2017 22:59:02

1.k.
Fortuna
Futbal - Kvalifikácia MS-baráž - Honduras - Austrália 2.tím dá gól   Ano 1.52 10.11. 23:00

Hádzanársky tip zo SEHA ligy úspešný nebol, keď Velenje neudržalo vedenie z 1. polčasu (14:12) a nezvládlo koncovku zápasu (2.pol. 9:13).

Dnes si zahrám kvalifikáciu na MS...

Honduras obsadil v tabuľke skupiny zóny CONCACAF 4. priečku a hoci dosiahol rovnako 13 bodov ako tretia Panama, dosiahol horšie skóre a mal s ňou horšiu vzájomnú bilanciu.
Austrálčania držali svojich fanúšikov počas celej kvalifikácie v riadnom napätí.
Tretie miesto v skupine im zabezpečilo účasť v lokálnej baráži ázijskej zóny, lenže v Sýrii remizovali 1:1 a po rovnakom výsledku sa muselo v odvete s týmto súperom predlžovať. Po uplynutí riadnej hracej doby Sýrčania prišli o vylúčeného Al Mawasa, čo v 109. min využil na víťazný gól austrálsky veterán Tim Cahill.
Protinožci si tak vydýchli, ale ich výsledky napovedajú, že v tomto dvojzápase rozhodne nebudú favoritmi.
Veď Honduras na záver „kvaldy“ zdolal doma suverénne Mexiko (3:2), navyše posledných päť súťažných duelov neprehral (dokonca ani so silnými súpermi rangu USA a Kostarika).
Vybral som si tu možnosť, že Austrália sa aspoň raz gólovo presadí.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » čtv 16. lis 2017 3:06:50

1.k.
Tipsport
Peru-N.Zéland(2.p) 16.11.2017 03:15 1 výhra domácich 1.55

https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-6981 ... 3D&popup=1

Prvý barážový kvalifikačný zápas MS medzi Hondurasom a Austráliou priniesol bezgólovú remízu, čiže na mňa čaká opäť 1. kolo...

V ňom si zahrám opäť baráž MS a tentoraz to bude odvetný zápas medzi Peru a Novým Zélandom.
Obrázek

Favorit tohto odvetného interkontinentálneho barážového zápasu o postup na MS 2018 je viac ako jasný.
Peruánska reprezentácia figuruje v rebríčku FIFA najvyššie vo svojej histórii - na 10. mieste, Nový Zéland je až na 122. priečke. Asi aj preto, že v tomto kalendárnom roku zdolal iba Fidži a Šalamúnove ostrovy...
Navyše, Peruánci sú doma silní, z posledných piatich zápasov štyri vyhrali a v tom zvyšnom remizovali s Kolumbiou.
V prvom stretnutí vo Wellingtone sa zrodila bezgólová remíza. Favorizované Peru však malo vo Wellingtone hernú prevahu, najmä v prvom polčase výrazne dominovalo. Novozélandský brankár Stefan Marinovic však podržal svoj tím skvelými zákrokmi počas celého zápasu.

V Lime sa dá očakávať, že domáci aspoň raz rozvlnia sieť a po 36 rokoch čakania postúpia na svetový šampionát. Domácim síce citeľne bude chýbať reprezentačný rekordér v počte gólov Paolo Guerrero, odpykávajúci si mesačný dištanc, ktorý dostal za pozitívny dopingový nález, no na trávniku by sa mala prejaviť väčšia kvalita ich hráčov.
Lídrom peruánskeho útoku by mal byť Jefferson Farfan, ktorý sa v tejto sezóne dostal do výbornej formy v Lokomotive Moskva.

Tridsaťšesťročný anglický kouč hostí Anthony Hudson bude na domácich dobre pripravený, keďže hovorí aj po španielsky, no ani to podľa mňa nebude Novému Zélandu nič platné, očakávam tu výhru La Blanquirroja v druhom polčase, kedy si myslím, že sa už naplno prejaví ich väčšia kvalita a svoje určite zohrá aj mohutné povzbudzovanie vypredaného 50-tisícového Estadio Nacional (Lima).

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » pát 17. lis 2017 3:45:46

2.k.
Fortuna
Hokej - NHL - Vancouver - Las Vegas 1 2.11 17.11. 04:05

Kvalifikačný reparát mi vyšiel, keď Peru zvíťazilo v obidvoch polčasoch, dominovalo počas celého zápasu a Nový Zéland prakticky k ničomu nepustilo o čom svedčí aj 0 streleckých pokusov na bránu La Blanquirroja.
Za zmienku stojí ešte aj fakt, že prvý gól strelil spomínaný Jefferson Farfan.
Nič mi teda nebráni na postup do kola druhého...

Do neho som si vybral zápas kanadsko-americkej NHL medzi Vancouverom Canucks a nováčikom súťaže Vegas Golden Knights.
Obrázek Obrázek

Očakávalo sa, že Vancouver bude v tejto sezóne patriť medzi najslabšie celky NHL, avšak „kosatky“ si zatiaľ počínajú celkom dobre.
V 18 dueloch dosiahli deväť výhier v riadnom hracom čase a deväť prehier (dve po predĺžení alebo nájazdoch).
Po dvoch jasných prehrách v Anaheime (1:4) a San Jose (0:5) triumfovali na ľade silného Los Angeles (3:2).

Vegas má na konte o jeden bod viac ako jeho súper, ale i o jeden odohraný zápas menej.
Po vydarenom vstupe do sezóny, keď z prvých deviatich súbojov až osem vyhral, prišiel v jeho výsledkoch radikálny zlom. Z ďalších ôsmich duelov už totiž „zlatí rytieri“ zaznamenali iba dve víťazstvá a šesť prehier (jednu po nájazdoch).
Môže za to aj fakt, že sa im zranili až traja brankári – Marc-André Fleury, Malcolm Subban i Oscar Dansk – a jednotkou sa stal Maxime Lagacé, ktorý začínal ročník až ako gólmanska štvorka. Lagacé má katastrofálnu úspešnosť zákrokov - 86%.
Golden Knights naposledy utrpeli v Edmontone debakel 2:8.
Očakávam preto, že Vancouver túto konfrontáciu pri výhode domáceho prostredia zvládne a zraneniami poznačené Vegas zdolá v riadnom hracom čase.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » sob 18. lis 2017 14:36:57

Pred mojím ďalším tipom sa ešte v krátkosti vrátim k barážovému zápasu Peru s Novým Zélandom... :lol:
Peruánci zjavne nechceli nechať nič na náhodu... :evil: --- https://sport.aktuality.sk/c/305886/vid ... li-supera/
:lol: :lol: :lol:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.k.
Fortuna
Futbal - 1.Česko - Liberec - Ostrava 1 1.60 18.11. 16:00

"Kosatky" svoj zápas nezvládli, keď im nevyšla hlavne 3. tretina, do ktorej sa prichádzalo za stavu 2:2. V nej sa gólovo nedokázali presadiť a naopak od Vegas inkasovali až 3-krát, a tak si plný bodový zisk z Vancouveru odviezli Golden Knights, čo pre mňa znamená, že si dnes zopakujem 1. kolo...

Vybral som si zápas z 1. HET Ligy medzi Slovanom Liberec a Baníkom Ostrava.

Obrázek Obrázek

Liberec boduje doma i vonku a po suverénnej Plzni má druhú najúdernejšiu ofenzívu.
Momentálne sa po 13 odohratých zápasoch nachádza na 5. mieste v tabuľke so ziskom 23 bodov a skóre 21:15.
Na domácom Štadióne U Nisy po počiatočných chudobných výsledkoch zabral a dosiahol výraznejšie bodové zápisy (Dukla 3:0, Jablonec 4:1).
Športový riaditeľ Jan Nezman odchádza do majstrovskej Slavie, ponuku zo zahraničia má tréner Jindřich Trpišovský.
Po treste sa vracia Beite, v poslednom zápase bol vylúčený Potočný, zranený je Malinský.

Ostrava sa výkonnostne trápi.
V tabuľke jej patrí s 8 bodmi 14. priečka so skóre 17:27.
Po návrate medzi elitu zvládla derby v Brne (3:1), ale odvtedy už štvrtý mesiac nevyhrala a v tabuľke padá do najnižších poschodí. Zo zvyšných súperových trávnikoch sa už vracala s prázdnymi rukami, keď neraz pomerne rýchlo inkasovala. Prehrala vonku šesť zápasov za sebou (Slovácko 2:5, Plzeň 0:3, Dukla 0:2, Jihlava 1:2, Bohemians 1905 1:2, Sparta 2:3). Na začiatku novembra skončil skúsený brankár Vašek, ktorý sa mal dostať do ostrej výmeny názorov so športovým manažérom Vrťom a po vzájomnej dohode zmluvu predčasne rozviazali.
O pár dni neskôr podal Radim Kučera demisiu, vedenie ju neprijalo a tréner (prišiel v lete a v najvyššej súťaže má premiéru) má dôveru a minimálne do konca jesene k zmene v realizačnom tíme nepríde.
Zranený je Jakub Šašinka.

Liberec naposledy s Baníkom prehral na svojom trávniku na jar 2010 (0:1) a dnes sa to podľa mňa meniť nebude.
Verím, že súboj s prehľadom zvládne a pripíše si tri body.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » ned 19. lis 2017 14:51:42

2.k.
Tipsport
Schalke-Hamburg 19.11.2017 15:30 1 výhra domácich 1.70

Predchádzajúci tip bol úspešný, keď Liberec dokázal doma Ostravu zdolať 2:1.
Po nerozhodnom prvom polčase (1:1) sa v 71. minúte dokázal presadiť domáci útočník Radek Voltr a zabezpečil tak Libercu plný bodový zisk. Slovan bol lepším tímom, vypracoval si viac gólových príležitostí a Baník zaslúžene zdolal.

V druhom kole si zahrám zápas 12. kola Bundesligy medzi FC Schalke 04 a Hamburger SV.

Obrázek Obrázek

Schalke po neúspešnej sezóne prebral Domenico Tedesco.
Momentálne sa nachádza na 6. mieste v tabuľke, keď v doterajšom priebehu sezóny dokázalo nazbierať v 11 stretnutiach solídnych 20 bodov so skóre 14:10. V prípade dnešného víťazstva by sa mohlo dokonca dostať až na 2. priečku o skóre pred Lipsko.
S majstrovským Bayernom (0:3) zaznamenalo doma najvyššiu prehru za posledné dva roky, inak sa vo zvyšných vystúpeniach presadilo v koncovke, bodovalo, minimálne inkasovalo a strelilo otvárací gól, zakaždým v prvom polčase. S Leverkusenom a Wolfsburgom náskok neudržalo a prišli nerozhodné výsledky (1:1), nad ostatnými súpermi vyhralo (Lipsko 2:0, Stuttgart 3:1, Mainz 2:0).
Najlepším strelcom tímu je Leon Goretzka (štyri góly), ale ten už mesiac laboruje so zranením lýtka a zostáva otázny.
Okrem reprezentanta absentujú Insua a Bentaleb, ale do zostavy sa vracia uzdravený Nastasič.

Hamburg momentálne okupuje 15. priečku v ligovej tabuľke so ziskom 10 bodov a dosiahnutým skóre 10:18.
Rýchlo skončil v pohári, nestačil na 3-ligový Osnabrück (2:3).
V lige síce vyhral s Augsburgom (1:0) a v Kolíne (3:1), ale potom sa výsledkovo zasekol.
Až osem kôl nezvíťazil, v ktorých získal bod za bezgólovú remízu s Brémami.
Nepriaznivú sériu preťal pred reprezentačnou prestávkou so staronovým účastníkom Stuttgartom (3:1).
Vonku dokázal v tomto roku vyhrať len dva zápasy a aktuálne štyrikrát za sebou prehral.
Zranení sú Ekdal, Thoelke a N. Müller. Vracia sa 17-ročný Arp, ktorý strelil dva góly v troch dueloch.

Bilancia vzájomných súbojov je vyrovnaná (37-24-37), Schalke cez šesť rokov na svojom štadióne Veltins-Arena so svojim dnešným súperom neprehralo (3:1, 4:1, 3:3, 0:0, 3:2, 1:1).

Predpokladám tu, že domáci potvrdia lepšiu formu, a že všetky body dnes zostanú v Gelsenkirchene.
"Baníkov" bude za víťazstvom určite hnať aj vidina možného 2. priebežného miesta v tabuľke hneď za Bayernom.

kenpachi

Příspěvek od kenpachi » úte 21. lis 2017 1:03:25

3.k.

Tipsport
Toronto-Arizona 0:1 21.11.2017 01:05 1 výhra domácich 2.10

Schalke predviedlo kvalitný, zodpovedný výkon. Kontrolovalo priebeh zápasu a po zhodnom výsledku 1:0 z obidvoch polčasov zaslúžene Hamburg zdolalo a pred derby s Dortmundom sa tak posunulo na 2. priečku v ligovej tabuľke hneď za Bayern. Za zmienku stojí dobrý výkon, ktorý predviedol Evgen Konoplyanka, keď vypracoval penaltu, z ktorej padol úvodný gól a potom ešte nahrával aj na ten druhý.

V treťom kole si zahrám NHL a zápas medzi Torontom Maple Leafs a Arizonou Coyotes.

ObrázekObrázek

Z výbornej formy sa momentálne tešia hráči Toronta, ktorí vyhrali šesť zápasov v rade (tri po predĺžení alebo nájazdoch). Zažívajú tak svoje najúspešnejšie obdobie v aktuálnom ročníku.
Naposledy triumfovali vysoko 6:0 na ľade Montrealu.

Arizona je s jedenástimi bodmi stále najhorším mužstvom celej NHL, ale ako to už býva po jednej výhre po nevydarenom období nasleduje veľakrát ďalšia a „kojoti“ vyhrali predchádzajúce dve stretnutia.
V Montreale 5:4, čo bolo vôbec ich prvé víťazstvo v riadnom hracom čase v sezóne, a v Ottawe 3:2 po predĺžení.

Aj napriek tomu je však pre mňa favoritom ofenzívne ladený tím „javorových listov“.

Odpovědět