Sportovní články

Volby v Rakousku zrušeny! Co bude se sázkami?

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Tak to klobouk dolů před Bet-at-home. Když si vzpomenu, jak se kroutí české sázkovky a člověk se s nimi musí soudit ...
Ještě aby opakovačka dopadla správně ;)

0 hlasů

Mně se třeba toto jejich stanovisko nelíbí. Nesouhlasím s tím, že sázky nechávají v platnosti a myslím, že by měly vrátit vklady zpět. Nejedná se přece o stejné volby, ve stejný datum, se stejnýma předpokladama. Je to naprosto nová situace s novýma okolnostma. Již jsem se na toto u bet-at-home dotazoval a dostal jsem stejné vyjádření jako ty, když jsem jim sdělil, že s tímto nesouhlasím a své důvody, poslali mě slušně někam, že se o tom se mnou nehodlají bavit. Takže z mé strany naopak velký palec dolů.

0 hlasů

Vrácení sázek by bylo možná nejčistším řešením, ale v tomto případě by to bylo hodně sporné. Otázka zněla "Kdo bude novým rakouským prezidentem v roce 2016" a nebylo tam uvedeno žádné datum konání akce (pouze uzávěrka sázek). Spíš bych čekal, že vyhodnotí ty sázky, které byly na druhé kolo (třeba procentuální účast), protože to proběhlo a pozdější zrušení by nemělo mít vliv na výsledek. Pokud ovšem byl vyhlášen oficiálně. Ovšem jak hodnotit sázku "Jak bude rozhodnuta užší volba spolkového prezidentských voleb 2016? (Dlouhodobé)" netuším. Zatím mám u všech sázek stále vyhodnocení jako proherní a předpokládám, že vyčkávají, jak se to vyvrbí.
I tak to bude pro ně problém, protože internetovým sázkařům se nebude chtít platit případný minus a ty, kteří si to podali na pobočce, už nikdy zpětně nezkasírují.

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Trade-Arena.cz Play-Arena.cz Pokerzive.cz Gambling Portal Webmasters Association - approved portal