Sportovní články

BA Sázkař měsíce: výsledky za prosinec 2017

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Tak koukam ze prosinec byl pru... pro vetsinu z nas. Tak preju vsem ziskovy leden. (ja uz mam treba ted lednovou snuru co by stacila na 3. misto, a treba mi vyjde i ten paty tip).

Dovolil bych si protestovat proti té Chanci. Vždyť je to přece Tipsport. To pravidlo sázkovek snad má za cíl to, aby nebyly přidávány tipy s vysokými kurzy od nějakých pokoutných sázkovek, což by mohlo ovlivňovat soutěž. Tedy, že nějaká sázkovka z Asie vypíše kurz 1,5 tam, kde ostatní mají 1,3. Chápu, že zejména ti se dvěma tipy se těší ze současné situace, ale je to nesmysl. Podmínku vsazení tiketu jsem splnil, tak co :-(

Bohužel, je nám líto. Ale skutečně je to tak a pravidla v tomto směru hovoří jasně - bylo by to nefér vůči ostatním účastníkům soutěže. Je třeba si ještě uvědomit, že důvodem pro toto pravidlo je především to, že naše partnerské sázkové kanceláře soutěž podporují svými bonusy atd. a nebylo by vůči nim fér, kdyby bylo možné počítat tipy od jiných sázkovek. Díky za pochopení a od ledna už to problém nebude.

Se Sazkou zase třeba spolupracujete, ale tikety přidat nejdou. Nebo alespoň mně ne, protože nelze zkopírovat URL, když žádné nemají...Přitom kurzy na Chanci a Tipsportu jsou ty samé, takže podstata toho zákazu mi uniká. Nebo oni pak vyžadovali k seznamu výherců i doklad, že jsme u nich vsadili v tom měsíci?

Přímo v pravidlech se v sázkaři na měsíc prosinec psalo:

- Tipy je možné brát pouze ze sázkových kanceláří, se kterými Bet-Arena spolupracuje. Najdete je v tabulce heren napravo na jakékoliv stránce Bet-Areny (lze tedy sázet tikety i u SazkaBetu, i když není partnerem soutěže - tam postačí screen vsazeného tiketu, jelikož nejdou posílat odkazy přímo na tiket).

Na Tipsport a Chanci nemáš jeden společný účet a i když je vzhled stránek i kurzy totožné, jsou to prostě 2 rozdílné brandy. V prosinci jsme s nimi holt ještě nespolupracovali.. :/

ZAJÍMAVÉ INFORMACE NEJEN ZE SVĚTA ONLINE SÁZENÍ

PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

PokerArena.cz Casinoarena.cz TradeArena.cz PlayArena.cz Pokerživě GPWA - Approved Portal