Sázkařské aktuality

Bude zablokována sázková kancelář 1xBet?

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Co pinnacle?

0 hlasů

Zatím žádné nové zprávy.. Kdyby s nimi bylo taky něco zahájeno, Ministerstvo financí by se na svém webu jistě pochlubilo

0 hlasů

dobrý den, platí to stále? bude zrušeno? a nebo už je to v pohodě?

0 hlasů

Dobrý den, v pohodě to určitě není, dívám se a 1xBet zcela ministerstvo ignoruje a nadále se mohou registrovat i čeští hráči, což je v rozporu se zákonem. Rozhodně nedoporučuju si tam v současné chvíli zakládat účet.. Licenci stále mají pouze české sázkové kanceláře (Fortuna, Tipsport..)

0 hlasů

On taky 1xBet ignoruje vice veci, nejen nejake ceske ministerstvo. Pribehu jak maji vyhravajici hraci problem vybrat penize je plnej internet.
V podstate cim vice vyhrajes, tim delsi a otravnejsi je overovani identify. S tim ze nekteri stejne penize nedostanou.

0 hlasů

Z vlastní zkušenosti nemohu posoudit, já jsem tam sázel, kurzy měli mnohdy nejvyšší na trhu a nikdy jsem problémy neměl, ale zase je fakt, že jsem nevybíral desetitisíce nebo dokonce ještě vyšší částky no..

Nicméně si myslím, že když jim lidé pošlou opravdu všechno, co požadují (chápu, otravné a chtějí toho zbytečně moc), tak o své peníze nepřijdou.. :)

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Sázková kancelář Fortuna Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Pokerzive Gambling Portal Webmasters Association - approved portal Sázková kancelář Tipsport