Sázkařské aktuality

Bet at home 2017: konec online sázení v ČR

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Se mi to nezdá, se přece sami voberou o peníze na daních ne?

0 hlasů

No logika věci to moc nebere, taky nechápu proč, když ta firma zažádá o licenci a tudíž bude čekat "pouze" na vyjádření a schválení úředníků, by nemohla dál normálně v ČR podnikat. Pochybuji o tom, že ty firmy které budou žádat o licenci, tak že jí z nějakého důvodu nedostanou. Dle mého bude vyhověno 99% žádostí, protože cílem není herny a sázkové kanceláře odradit, ale naopak dostat je na náš trh a tím zvýšit i výběry na daních. To je vlastně hlavní cíl celé novely, ty řeči o nějaké boji proti hráčství a prevence gemberství jsou jenom pro dobrou image u voleb...

0 hlasů

Nevíte někdo jak se dostat ke svým penězům na BET-AT-HOME? Stránky nefungují a společnost nereaguje na jakoukoliv výzvu. Ani nedali dopředu vědět. Přijde mi to, že BET-AT-HOME udělala velký podvod na lidi v ČR.

0 hlasů

Napiš na support a peníze Ti pošlou. Aktuální kontakty: service.pl@bet-at-home.com nebo service.en@bet-at-home.com

0 hlasů

Taky jsem mel problém a napsal jsem na ten kontakt a neslo to . Takže jsem si změnil IP na jiný stát a nebyl problém pak všechno domluvit přes live poradnu co tam mají . Peníze mám na učte .

0 hlasů

Z bet-at-home mi v pohodě odepsali, ale z expektu vůbec. Je na expektu českej nebo slovenskej support nebo ne?

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI BET-ARENA.CZ

Sázková kancelář Fortuna Sázková kancelář Tipsport Poker-Arena.cz Casino-Arena.cz Pokerzive Gambling Portal Webmasters Association - approved portal