Sázkař měsíce říjen - voki8

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
voki8
Na další úroveň postoupíte na 186. příspěvku.
Poděkoval: 4 krát
Počet poděkování: 3 krát

Re: Sázkař měsíce říjen - voki8

Příspěvek od voki8 » pon 16. říj 2017 21:54:04

voki8

Příspěvek od voki8 » úte 17. říj 2017 17:00:57

Předchozí tip - OK

Super, CSko OK. Průběh zápasu byl jednoznačný a celou dobu byli G2 sports ve vysokém vedení, které dotáhli až do konce. Tentokrát nebudu průběh zápasu podrobně komentovat, protože tomu nerozumím a ze statistik taky nic konkrétního nevyčtu. Každopádně po dlouhé době mi taky něco vyšlo a zítra můžu dávat LM s kurzem 1.7. Představoval jsem si 1.9, ale nedá se nic dělat. Když teď udělám 3 tipy ok, tak budu na víkend moct dávat kurz 2.3 a to už zní fajn. Čekal jsem až do dneška až bude cela nabídka a u tipu, že Real dostane 2 a více žlutých karet klesl kurz z 1.85 na 1.4 :( Půjdu ale na jistotu a vsadím 2 tikety na favority.

2. kolo - kurz 1.7

Fotbal - muži - Liga mistrů
Real Madrid - Tottenham: 1 - Výhra domácích (1.46)
17.10.2017 20:45

APOEL Nicosia-Dortmund: 2 - Výhra hostů (1.26)
17.10.2017 20:45

Dortmund v Apoelu je snad jasný, Apoel v této skupině podle mě nezíská žádný bod a Real, Dortmund i Tottenham budou všichni bojovat o postup. O víkendu dortmund prohrál s Lipskem a v LM zatím má 2 porážky. Bude se ale rozhodovat hlavně v zápase Dortmund - Tottenham a Dortmund je i přes 2 porážky stále ve hře, takže si dneska nemůže dovolit zápas vypustit a musí si odvést 3 body.

Ve druhém zápase mezi Realem a Tottenham už to bude těžší, já tady ale hodně věřím Realu. Je to vítěz dvou posledních ročníků LM, a všechny důležité zápasy této sezony zvládl fakt skvěle a předváděl velmi dobrý fotbal. Poradil si v superpohárech s United a Barcelonou a zvládl i zápas venku s Dortmundem. Od Tottenhamu jsou tady docela velká očekávání a já osobně bych moc Tottenhamu přál, aby uspěl, ale obávám se, že Real bude nad jejich síly. Tottenhamu moc nebude vyhovovat bránění a hra bez míče, protože jsou zvyklí z PL ovládat hru a tým ještě nemá moc velké zkušenosti s podobnými zápasy. Podle mě je Real momentálně nejlepším týmem světa a konfrontaci s Tottenhamem zvládne.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7544 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » stř 18. říj 2017 20:43:52

Předchozí tip - KO

Není čas, tak se k včerejšímu tipu nebudu moc vracet. Už mě zklamala i LM :( Tottenham super výkon, příjemné překvapení a Benzema je palič. Stejně by jinak tiket odrovnal Dortmund a hlavně Burki. Jsou to dřeváci, na žádný kraj nemají a proto kopou přebor.

1. kolo - kurz 1.5

Barcelona - Olympiakos: 10 - Neprohra domácích (1.03)
18.10.2017 20:45

Benfica - Manchester United (1.p): 10 - Neprohra domácích (1.46)
18.10.2017 20:45

Nestíhám, Barcelona je snad jasná a je jen na doplnění kurzu. Benfice se poslední dobou nikde moc nedaří, ale MU se mi v posledních zápasech vůbec nelíbil. Na Liverpoolu 1 střela na branku za celý zápas a je znát, že chybí Pogba. Navíc Manchester má nahráno a nemusí nutně nějak zběsile útočit. Klidně si může jet do Portugalska jen pro bod a bude mu to v pohodě stačit k postupu. Myslím, že první poločas bude ze strany MU spíše opatrnější a líbí se mi kurz na neprohru benficy v první půli. Ale nezkoumal jsem moc poslední výsledky a formu benficy, tak je možné že je tento tip hloupost, ale moc tady Manchesteru nevěřím. Doufám, že Victoria tip patří mezi podporované sázkovky do soutěže.

https://www.victoriatip.cz/cs/ticket/de ... f2df82de26

voki8

Příspěvek od voki8 » čtv 19. říj 2017 1:37:28

Předchozí tip - OK

Při přidávání tipu mě dnes potkalo několik bad beatů, sázení je fakt obtížná věc. Samotné vsazení tiketu je mnohem složitější, než jeho vymyšlení. :D

Měl jsem vymyšlený tip a chtěl jsem jej 20:35 vsadit na tipsportu. Najednou byl ale zápas Benfica - Manchester stažen z nabídky jako jediný zápas LM už přibližně 10 minut před začátkem, u všech ostatních šlo vsázet cokoliv snad až někdy do 20:44. Mohl jsem samozřejmě vsadit jiný tip, ale to bych tam musel něco random kliknout, protože nebyl čas přemýšlet, když zbývalo asi 8 minut do uzávěrky. Vzpomněl jsem si, že vlastně mám ještě bonus na Viktoria tipu, tak jsem rychle šel tam a vsadil neprohru benficy v prvním poločase na Victoria tipu. To se povedlo bez problémů, ale tady nastává bad beat 2.

Kurz není 1.51 jako na tipáči, ale jen 1.46. Málem jsem si to neuvědomil a nechal to být. V poslední chvíli jsem si toho naštěstí všiml a na tiket jsem rychle doplnil kurz 1.03 - Neprohra Barcelony, velká tutovka, vyjde ve 100 zápasech ze sta.

Tím se dostávám k bad beatů 3, během zápasu zjišťuji, že sázka nebyla na neprohru domácích, ale na neremízu v zápase. Tím jak se ještě na Vicotiria tipu dokonale nevyznám a jak jsem vše dělal v rychlosti jsem to přehlédl. To je samozřejmě stále v pořádku a není na tom nic divného, zvlášť když je Barcelona ve vedení. Ale tento stav platil jen do 42. minuty, kdy Pique dostal druhou žlutou kartu a Barcelona musela jít do desíti. Mezitím skončil bez branek poločas mezi Benficou a Manchesterem, United za poločas měli pouze jedinou střelu na branku, takže tam se fakt nebylo čeho bát, ale najednou z doplňující tutovky na Barcu není vůbec jistý tip a hrozí, že Pireus proti oslabené Barceloně srovná.
Ve druhém poločase ale Barcelona i v desíti Pireus bez problému přehrávala a pojistila si vedení, takže poločasové obavy byly zbytečné a vše má pro soutěž dobrý konec.

Bad beat číslo 4 už nesouvisí se soutěží, ale taky dost naštve. Chyběly mi na kombiku poslední dva tipy k výhře asi 3600. Pireus nedá gol a Osteresund dá gol (až zítra v EL proti Bilbau). Mohl jsem na zítřek čekat už jen na Osteresund, ale Barcelona si nechá v 90 minutě dát gol z rohu :( Pireus jediná střela za zápas a pokazí mi to dobře rozjetý tiket se slušnou výhrou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokračuji v soutěži přes den EL druhým kolem. Tady se ukazuje, jak je důležité mít přes LM a EL už rozjetou sérii 2 nebo 3 úspěšných tipů. V LM a EL se asi nedají najít úplně super tipy v klasické nabídce 1-0-2, ale dají se podle mě najit dobré tipy ve vedlejších sázkách.

Dneska jsem třeba dával, že Chelsea dostane 1. žlutou kartu v kurzu 2.5 (dokonce klesl z kurzu 3). Kdo dostane žlutou kartu je obvykle hodně blízké situaci 50 na 50 a nelze vypsat kurz 3 pro jeden z týmu, zvlášť v LM. Stačí jedna náhodná akce, tahání za dres při brejku, hádka s rozhodčím, nafilmovaný pád, prostě cokoliv a je hned žlutá. Navíc zrovna u Chelsea, kde hraje například Luiz, Bakayoko, Cahill, Alonso, kteří pro žlutou vůbec nejsou daleko.

Dnes jsem prošel nabídku a našel jsem podle mě fakt jeden z top tipů za poslední týdny. Tohle překonává snad jen kurz myslím kolem 2, který byl vypsaný proti tenistce ve 4. nebo 5. měsící těhotenství. Dovolím si zde zkopírovat analýzu, kterou jsem sám psal na chanci. Tady je fakt škoda, že tip nedávám třeba ve 3, nebo 4. kole soutěže a musím jej "obětovat" teprve pro druhé kolo :(

2. kolo - kurz 1.7

Fotbal - muži - Evropská Liga
Zlín - FC Köbenhavn: Hosté držení míče 0-59%
19.10.2017 21:05

Čekal jsem, jaké hranice se objeví u tipů na držení míče a tak vysokou jsem opravdu nečekal. Nejprve se na tip podívám z pohledu Zlína.

Zlín není v držení míče vůbec špatný, v této sezoně nenajdeme žádný zápas, kdy by měl Zlín držení míče nižší než 43%. A těch 43% měl v zápase venku s Plzní, kde je jasné, že Plzeň bude mít převahu. Ve zbývajících zápasech Zlín dokonce neměl ani jednou nižší držení míče než 47%! a to hrál se Slávií, v Lokomotivu Moskva (kde měl dokonce 52). Většinou jsou zápasy Zlína v držení míče vyrovnané a záleží pak na tom, kdo dá první gol. Většinou tým, který se dostane do vedení se trochu zatáhne a hraje na brejky z obrany. A hned tady máme další argument, proč si myslet že Kodaň nebude mít více než 59%. Kodaň je v zápase favoritem a očekává se, že se někdy v průběhu dostane do vedení. Pokud se tak stane, nastane právě ta chvíle, kdy by se měla Kodaň trochu zatáhnout a nechat hrát Zlín. Z pohledu Zlína tedy tip dává smysl.

Teď ještě z pohledu Kodaně. Kodaň měla v dosavadních zápasech EL držení míče 63% doma s Lokomotivem a 66% proti Tiraspolu. Je jasné, že to bylo dáno průběhem zápasu. V obou utkáních soupeři Kodaně vyhovovala remíza a Kodaň hrála na vítězství, proto měla více ze hry a kontrolovala míč. To se snadno může stát i tady, pokud Kodaň nebude vést a Zlín bude bránit, může mít Kodaň podobnou převahu třeba jako proti Tiraspolu. To zase situaci trochu obrací zpátky. Zkusím se ale ještě podívat na další zápasy, například z dánské ligy a předkol LM.

V Žilině výhra 3:1 a držení kolem 50%, navíc Žilina hrála 30 minut v desíti. V odvetě v Kodani zase kolem 50% (prohra 1:2). Dále na Vardaru pouze 47% (Vardar 1:0) a v odvětě v Kodani taky jen 54% (4:1) - to je dost málo na to, že Kodaň téměř celý zápas otáčela výsledek, nutno však dodat, že posledních 15 minut Kodaň hrála v oslabení. V Karabachu dokonce jen 41% a to Kodaň prohrávala 1:0 od 25. minuty a to je pro hosty dost mizerný výsledek do odvety. V odvetě (Kodaň 2:1) se Kodaň celých 90 musela snažit otočit výsledek, Karabach hlídal postupový stav a přesto držení jen 54% pro Kodaň. Ale ok, Karabach je silný, dejme tomu. V dánské lize držení míče Kodaňe bylo postupně od 1. kola 50,56,55,45,55,60,54,55,54,55,58,59. Hranice byla překonána pouze jednou a to doma proti Sonderyjske, které vedlo 2:1 a Kodaň otočila na 3:2 až v nastaveném čase. A pak dvakrát bylo držení blízko hranice (58,59).

Když to shrnu - Zlín neměl držení míče nižší než 41% v letošní sezoně ani jednou. Kodaň měla drženi míče vyšší než 59% pouze 3 krát z 20 odehraných zápasů. Tady prostě nemůžu jinak, než dávat 0-59% pro Kodaň. Na základě informací z předchozích zápasů tipu velmi věřím a jsem přesvědčen o tom, že vypsaná hranice je nastavena vysoko. Buď jsem blázen já, nebo Bookmakeři. Dozvíme se po utkání :)

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7545 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pát 20. říj 2017 17:15:49

Předchozí tip - OK

Zlín se dostal brzo do vedení a to se nemělo stát. Věděl jsem, že pouze při vedení Zlína může být hranice 59% překonána. Tomu odpovídal i první poločas, Kodaň sice stihla vyrovnat, ale za remízového stavu Zlín převážně bránil a Kodaň kontrolovala míč. Polčasové statistiky 42:58 dost na hraně, ale pořád v potřebných mezích. Ve druhé půli by Kodaň musela mít držení 61%, aby tip byl neúspěšný. Druhá půle se pak vyvíjela podobně jako ta první, protože trval remízový stav, ale tušil jsem, že pokud nebude v závěru nějaký mohutný nápor, tip se tak nějak doklepe těsně pod hranicí a vyjde mi to. Přibližně v 75. minutě došlo k přerušení utkání kvůli mlze. Říkal jsem si, aby zápas ještě neodložili a tiket nebyl stornován, ale po přibližně 20 minutové pauze se zase pokračovalo. Tato pauza nakonec vývoji i pomohla, špatné zápasové podmínky snižují význam kvalitativních rozdílů mezi týmy a to jsem přesně potřeboval. Ke konci zápasu se držení míče ještě vyrovnalo a zastavilo se na 44:56. Podobná čísla měla Kodaň ve většině zápasů této sezony a vypsaná hranice se měla pohybovat někde mezi 55 a 57%. Přijde mi ale trochu nefér, že chance během dne stáhla můj tip z nabídky a získal jsem pouze cca 30 inspirací od tipérů, kteří si analýzu na chanci přečetli v noci, nebo ráno. Pokud by tip zůstal v nabídce až do večera, jsem si jistý, že by se počet inspirací zdvojánosbil a je dost možné, že bych se mohl dostat až někde ke 150 inspiracím a získat větší odměnu.

Vida, po 20 dnech se konečně dostávám ke 3. kolu. Liga mistrů se už v říjnu ani nebude hrát, protože zase přijde velice užitečná a smysluplná reprezentační pauza, takže se mi docela snížily šance na úspěšnou sérii. 3. kolo vychází zrovna na hloupý pátek, kde se hraje jen pár předehrávek a pak hokej. Mohl jsem na noc dát NHL, ale to jsem si naštěstí rozmyslel a dobře jsem udělal. Chicago, Ottawa, Columbus i Rangers prohráli, takže pro mě jen dobře, že jsem si tip nechal až na večer a můžu si v klidu rozmyslet, jaké tipy do soutěže vybrat.

3. kolo - kurz 1.9

Counter Strike - ECS
Fnatic - Heroic (hra 2): 1 - Výhra domácích
Začátek: 20.10.2017 22:00

Basketbal - muži - Euroliga
Chimki M. - Ž.Kaunas: 1 - Výhra domácích (1.19)
Začátek: 20.10.2017 19:00

Hlavní tip je na esporty, kde zrovna jede nějaký turnaj/liga v Counter Strike. Budu vycházet z analýzy napsané jedním z uživatelů tipsportu. Uživatelé, kteří píši analýzy k esportům se obvykle v daných hrách dobře vyznají a myslím si, že mají o konkrétním zápase více informací než bookmakeři. Nejedná se o klasické analýzy jako u fotbalu, hokeje, nebo tenisu, kde uživatel s kladným ziskem píše analýzy na favority, protože jsou favorité a jde mu především o počet inspirací a co nejvyšší profit. Myslím si, že analýzy na esporty jsou docela důvěryhodné a snažím se tyto analýzy vyhledávat a případně se inspirovat. Podobně to může fungovat i u nižších hokejových a fotbalových soutěží, kde se v analýzách sem tam objeví informace, o které bookmakeři nevěděli.

Fnatic je vedoucí tým soutěže a to, že znám jméno jejich týmu musí znamenat, že se jedná o kvalitní tým. O CSku vím jen to, že hrají teroristi proti counter-teroristům a že se často někde musí plantnout bomba. Jednou jsem se do turnaje v CS ze srandy přihlásil na nějaké LAN party a protože nás bylo málo, přidali se k nám dva náhodní gambleři, kteří zrovna neměli tým. Chvíli se snažili, ale poté co jsem na pokyn "Rush Rampa" nereagoval s tím, že nevím co je Rush a nevím kde je rampa, usoudili, že nemá smysl v turnaji dál pokračovat a náš tým byl následně rozpuštěn. Tolik k mé znalosti CS.

Ale zpátky k našemu tipu. Heroic má nevyrovnané výsledky a vypadá jako dost nevyzpytatelný tým. Hra 2 se zrovna bude hrát na mapě "Cache", na které se Fnaticu daří a Heroic ji naopak obvykle ji banuje, protože patří k jeho nejslabším. Tento argument považuji za dostatečně silný pro důvod k sázke. Fnatic je favoritem hry a i na neutrálních mapách by dávalo smysl na něj vsadit a pokud se navíc bude hrát na dobré mapě pro Fnatic je jasné, že tip má value navíc.

Druhý zápas doplňujicí kurz je Euroliga v basketu. Minule mi tip na basket nevyšel o jediný bod, doufám, že dnes budu mít více štěstí. Mezi oběma týmy je velký rozdíl v kvalitě. 98% sázek podaných na Chimki (tipl bych že zbývající 2% jsou random kombiky složené z remíz v basketu), analýzy na handicapy, klesající kurzy na domácí a výhra Chimki o 31 bodů v posledním vzájemném zápase jednoznačně ukazují, že Chimki by zápas mělo bez problému vyhrát.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7546 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » sob 21. říj 2017 11:08:26

Předchozí tip - OK

Basket v pohodě, Chimki se dostalo do vedení o 10 košů a náskok si celou dobu hlídalo. Hosté se lehce dotáhli až v závěru, ale náskok Chimki byl pořád komfortní. V CS to ale nevypadalo moc dobře. Fnatic vyhráli suverénně první zápas, který jsem zrovna neměl vsazen, jenomže ve druhém byla hra daleko vyrovnanější a Heroic vedli v jednu chvíli dokonce 5:1. Poprvé se Fnatic stihli dotáhnout až někdy za stavu 12:12 a pak už rozhodovaly detaily. Zápas dokonce dospěl až do stavu 14:14 a pak Fnatic vyhrál rozhodující předposlední hru a konečně se dostal do vedení. V posledním kole Heroic nemohli nakoupit dobré zbraně, a Fnatic si už situaci pohlídal.Ani nevím co by se stalo, pokud by zápas skončil 15:15, asi by nastalo nějaké prodloužení, protože pokud vím, remíza v CS neexistuje.

Nevím teď jak vypadá pořadí soutěže, ale vím, že budu potřebovat aspoň 5 úspěšných tipů v řadě. Co jsem rychle proletěl pár blogů, tak spíše 6. Pokud teď svou sérii ztratím už těžko budu mít šanci s pořadím něco udělat. Dnes velká nabídka a složité vybírání.

4. kolo - kurz 2.1

Fotbal - Muži - 1. česká liga
Jablonec - Sparta Praha (1.p): 0 - remíza (2.06)
Začátek: 21.10.2017 18:15

Basketbal - muži - Řecká liga
AEK Athens - Rethymno: 10 - neprohra domácích (1.02)
Začátek: 21.10.2017 16:00

Basket jen kvůli navýšení kurzu, vybral jsem si ještě takový zápas, který jsem pojistil i možnou remízou. Hlavně žádné překvapení. Hlavním tipem je remíza Sparty v 1. poločase v Jablonci. Sparta proti Plzni předvedla dobrý výkon, byla lepším týmem a měla si odvést alespoň bod. Vypadá to, že se Sparta herně zvedá, ale v Jablonci je čeká další těžká zkouška. Už si neodvážím dávat under na střely jako v předchozích zápasech Sparty, ale zkusím to trochu jinak. Sparta má zatím skore 9:7 a Jablonec taky moc branek nedostává. Ani jeden z týmů nedostává moc branek, Sparta má stále problémy v ofenzivě a dnešní chladné a deštivé počasi nějakému kombinačnímu fotbalu taky moc nepomáhá. Šance obou týmů vidím přibližně vyrovnané a čekám spíše bojovný zápas s opatrnějším ůvodem. Věřím zde v plichtu 0:0 v poločase, která se mi jeví jako nejpravděpodobnější poločasový výsledek. Ale samozřejmě mi vyhovuje i jakákoliv jiná remíza.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7546 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » ned 22. říj 2017 21:59:12

Předchozí tip - KO

Tak nic, Sparta si v prvním poločase zajistila dokonce dvoubrankové vedení. Musím se zase podívat na pár zápasů, nebo aspoň na sestřihy, nebo dohráno ať mám trochu větší přehled o tom, jak jednotlivé týmy hrají. Vypadá to, že v soutěži už v říjnu můžu zapomenout na velkou sérii, i když stále je teoretická šance. Nemám co ztratit, tak ještě jednou zkusím začít od prvního kola.

1. kolo - kurz 1.5

Americký fotbal - Muži - NFL
Pittsburgh - Cincinnati: 1 - Výhra domácích
Začátek: 22.10.2017 22:25

Nějak se odrazit od 1. kola musím, tak dnešní slohovku jen rychle odbudu. Vlastně se mi tento zápas ani extra nelíbí, ale nemám moc co ztratit.
Pittsburgh je sice vedoucí tým divize, ale nevím zda této informaci můžu dávat velký význam teprve po šesti odehraných zápasech. V NFL letos došlo už k několika překvapením a nebude to úplně soutěž, na kterou bude výhodné sázet, obzvlášť když vůbec nevím, jak na tom jednotlivé týmy jsou. Zjednodušeně můžu říct, že na Pittsburgh sázím, protože má nízký kurz, takže je v zápase favoritem a svou roli snad potvrdí.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7547 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » pon 23. říj 2017 20:47:27

Předchozí tip - OK

Fajn, Pittsburgh s přehledem. Jdeme pro výhru v soutěži.

2. kolo - kurz 1.7

Tenis muži - dvouhra - Lima - antuka
Carbal.Baena - Olivo: Počet gamů: 22 a víc (1.72)
Začátek: 23.10.2017 21:30

Hlavní důvod proč tip dávám je ten, že tento kurz je z nabídky nejbližší minimálnímu kurzu 1.7, který musím vsadit. Jsou tady jen zápasy, o kterých nic nevím a bez dalších informací předpokládám, že čím nižší kurz, tím vyšší šance, že tip bude úspěšný. Ideálně kdyby se hrálo na 3 sety, ale i něco jako 7:6 a 6:3 je ok. Ale jeden rozumný argument přeci jen najdu. Když se tito dva hráči utkáli naposledy v roce 2015, zápas byl třísetový :D

voki8

Příspěvek od voki8 » úte 24. říj 2017 9:54:30

Předchozí tip - KO

Nevyšlo, ale bylo to těsné. Jen o 7 gamů :D Olivo 5 ztracených podání ze 7 servisů, dobrý jezdec.
Zbývá 8 dní, pořád je šance.

1. kolo - kurz 1.5

Fotbal - Muži - Anglický ligový pohár
Swansea - Manchester U.: 2 - Výhra hostů (1.51)
Začátek: 24.10.2017 20:45

Manchester poslední dobou nepředvádí venku dobré výkony a měl bych spíš sázet proti nim, dokud jsou vysoké kurzy na jejich soupeře. Navíc v "poháru mickeyho mouse" jak jen nazval myslím někdo z Arsenalu top kluby obvykle dávají prostor širšímu kádru a mladíkům a nechávají odpočívat své největší hvězdy, protože týmy mají nabitý program. Něco podobného, ale může udělat i Swansea, která v lize bojuje o záchranu a to je pro ni určitě důležitější než Ligový pohár. Na druhou stranu Mourinho počítá trofeje a nebude chtít určitě vypadnout, podle mě to poskládá tak nějak půl na půl. Osu týmu postaví zkušenou a k tomu doplní pár náhradníky. A hlavně lavička Manchesteru by si se Swansea měla poraditi sama.

voki8

Příspěvek od voki8 » stř 25. říj 2017 19:17:41

Předchozí tip - OK

Manchester k zápasu přistoupil, jak jsem očekával. Zahráli si hráči širšího kádru, ale zároveń byly všechny řady dostatečně kvalitní a zajištěné zkušeným hráčem (Smalling, Herrera). Manchester po brance Lingarda zápas kontroloval a ve druhém poločase ještě pojistil vedení, ať není v závěru žádné drama. Dobře zvládnutý zápas a zasloužená výhra.

2. kolo - kurz 1.7

Fotbal - Muži - Anglický ligový pohár
Chelsea - Everton: Domácí a padne 2 a více gólů (1.71)
Začátek: 25.10.2017 20:45

Everton je v současné době ve velké krizi. V premier league bojuje o záchranu, byl odvolán trenér Koeman a mužstvo dočasně povede trenér rezervy. Chelsea taky není v nejlepším možném rozpoložení, ale tento zápas by měla zvládnout. Pravděpodobně dostanou příležitost hráči z lavičky, ale to platí na obou stranách, takže kvalita pořád bude na straně Chelsea. K tipu přidávám podmínku, že padne 2 a více golů. V zápasech Evertonu sice moc branek nepadá, ale u Chelsea zase většinou ano. Myslím si, že Chelsea minimálně 2 branky vstřelí a zápas postoupí do čtvrtfinále. Kurz na domácí výhru Chelsea bych viděl mnohem níž, někde u hranice 1.35.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7548 ... 3D&popup=1

voki8

Příspěvek od voki8 » stř 25. říj 2017 23:30:09

Předchozí tip - OK

První poločas od Chelsea perfektní, byla aktivní, Everton se k ničemu nedostal a měl plno práce před vlastní brankou. Ne že by Chelsea měla velké příležitosti, ale hrálo se na jednu branku a jak už to Chelsea umí, pomohla si golem z rohového kopu. Poločasové vedení 1:0 ale můžu označit jako zasloužené. Druhý poločas přesně opačný, Chelsea polevila, Everton začal hrát a najednou to byla Chelsea, která vypadla ze hry a Everton měl několik šancí srovnat výsledek. Nebýt Caballera, Evertonu by se snad i podařilo otočit zápas. Caballero předvedl několik skvělých zákroků a podržel svůj tým. Moc to ale nevypadalo, že by Chelsea měla přidat druhý gol. Everton měl ke konci otevřenou obranu, ale všechny brejky Chelsea končily někde na půlce a nebo byli útočníci vytlačeni do strany a akce zbržděna.

Když v 92. minutě Chelsea vybojovala rohový kop, byl jsem si jistý, že budou chtít jen dohrát zápas u praporku a ani jsem nevěřil, že se ještě něco semele. Nastala ale docela nelogická situace, Cahill šel do vápna snad na hlavičku, Morata šel k praporku podržet s Willianem balon a Willian se rozhodl vyběhnout z rohu, dal si pěknou narážečku s Fabregasem a z těžkého úhlu dokonale umistěnou střelou přidal druhý gol. Hráči by se měli lépe dohodnout, co chtějí dělat. Buď měl být Cahill vzadu a Morata držet míč, nebo měli být Cahill i Morata ve vápně :D Nakonec pro mě z docela absurdní situace padl gol na 2:0. Gol pěkný, ale řekněme náhodný. Everton ještě stihl korigovat stav, ale na vyrovnání bylo už příliš pozdě. Drama se šťastným koncem.

Udělal jsem ale chybu při výběru tipu. Kurz na Chelsea se zvedal ještě před oznámením sestav a po oznámení sestav se určitě musel zvedat ještě více. Já vsázel při kurzu na Chelsea 1.51 a poté se zvedl až na 1.6 a stále byla půlhodina do začátku utkání. Nevím jestli kurz ještě stoupl, ale kdybych počkal až do úplně poslední chvíle nemusel jsem přidávat k tipu podmínku 2+ golů, protože by mi buď vystačil samotný kurz na výhru domácích, případně jsem mohl dát Chelsea + random věc s kurzem někde mezi 1.01 a 1.06. Je povinností sázkaře umět odhadnout, zda bude kurz klesat, nebo stoupat a podle toho se zařídit a já jsem tento tah úplně ignoroval.

3. kolo - kurz 1.9

Baseball - Muži - MLB
LA Dodgers - Houston(2.z): 2 - Výhra hostů
Začátek: 26.10.2017 02:00

Zkusím zariskovat a inspirovat se jednou z analýz. Podle kurzů čistý coinflip. Mírným favoritem byli LA Dodgers, ale kurz na Houston lehce klesl a teď je mírným favoritem zase Houston. 56% sázek je na LA, ale na Houston byly zase napsány 2 analýzy, což je o dvě analýzy více, než bylo napsáno na LA. Prý má za Houston hrát nějaký dobrý hráč, který předtím nehrál a když hraje, často se vyhraje. Vypadá to v Baseballu důležitě, tak to zkusím. A taky je dobré si všimnout současných kurzů. 1.98 - 1.92, to jsou skoro fér kurzy. Většinou bývá u vyrovnaných tipů 1.85 - 1.85, případně 1.9 - 1.9. Kurzy stále asi nebudou pro tipéra výhodné, ale ani na nich tipéři nemůžou prohrát hodně. Myšleno z pohledu EV tipů samozřejmě.

voki8

Příspěvek od voki8 » pát 27. říj 2017 0:06:05

Předchozí tip - OK

Flip jsem vytočil. Vyrovnaný zápas, který se hrál dokonce na 2 extra směny a Hoston nakonec vyhrál 7:6. Paráda, následuje 4. kolo (čti flip č.2).

4. kolo - kurz 2.1

Fotbal - Muži - 1. Česká liga
Karviná - Plzeň (1.p): 2 - Výhra hostů (2.14)
Začátek: 27.10.2017 20:15

Plzeň má zatím 11 výher v řadě a každý si už musí říkat, kdy Plzeňská série skončí. Je jasné, že jednou skončit musí, ale zítra to podle mě ještě nebude. Karviná je týmem, jehož hlavním cílem je záchrana a kvalitou se Plzni těžko mohou rovnat. Plzeň sice měla už na Spartě namále a v EL dokonce prohrála v Luganu, ale v posledním ligovém kole si Plzeňští zase spravili chuť výhrou 3:0 nad Brnem. Ligové zápasy jsou vždycky jiné, než pohárové a v naší lize zatím je Plzeň bezkonkurenční. Náskok 11 bodů po 11 kolech mluví za vše. Liga je pro Plzeň velmi důležitá, protože mistr bude v příštím ročníku z nejvyšší pravděpodobností nasazen rovnou do základní skupiny Ligy Mistrů a proto hráči mají o motivaci postaráno. Plzeň bude chtít využít dobré formy a zajistit si co nejvyšší náskok před zimní přestávkou a Karviná je soupeřem se kterým si Plzeň musí poradit. Čistá výhra Plzně mi pro 4. kolo samozřejmě stačit nebude, to by se bookmaker musel přepsat v desetinné čárce nebo něco podobného. Proto volím komplikovanější tip na výhru Plzně v 1. poločase. S 1. poločasy Plzně je to letos různé. Někdy rozhodne až ve druhém poločase, ale taky se Plzni často povedlo dostat se do rychlého vedení i proti silnějším soupeřům. Zvládla to v Jablonci, Boleslavi, Liberci i na Spartě, takže proč ne proti Karviné. Karviná příliš často neinkasuje, ale to ani již zmínění soupeři (až na Boleslav). Plzeň má na české poměry kvalitní tým a každé zaváhání soupeře může být snadno potrestáno. Tip je samozřejmě z těch riskantnějších, ale při kurzu 2.1 už musím snížit požadavky na výběr utkání a musím hrát i tipy, které nejsou úplné tutovky. Sázku na výhru Plzně v 1. poločase zkrátka považuji za přijatelnou pro 4. kolo soutěže.

voki8

Příspěvek od voki8 » ned 29. říj 2017 20:36:27

Předchozí tip - OK

První poločas asi nebyl bohatý na šance, ale Plzni k vedení 2:0 stačilo i málo a zajistila si tak slušný náskok.

Blíží se konec měsíce, takže je nejvyšší čas taktizovat. Nebudu vše rozepisovat, ale po prozkoumání ostatních blogů, jsem vyhodnotil situaci tak, že nejlepší možností bude vyčkávací taktika. Skoro už bych věděl úplně na čem jsem a podle mých úvah mi na výhru stačilo poskládat jediný tiket pro 5. kolo s kurzem 3.46 a vyšším, nebo projít 6.kolo (celk kurz 5.75). První možnost je samozřejmě lehčí, takže jsem mohl v klidu počkat na LM, nebo dát nějaký tiket přes více dní.
Situace se však před chvíli změnila, bomber se dostane přes 6. kolo a to znamená, že musím hrát dál a dneska vytvořit další tiket.

5. kolo - kurz 2.3

Counter Strike - ECS
FaZe Clan - Fnatic(hra 1): 1 - Výhra domácích (1.37)
Začátek: 29.10.2017 21:00[/b]

Lední Hokej - Muži - NHL
Winnipeg - Pittsburgh (1.tř.): Padne 1-2 gólů (1.68)
Začátek: 29.10.2017 23:59

Začnu tutovkou z esportů. Na tento zápas byla dokonce napsána analýza, takže FaZe Clan by měl zápas vyhrát. A má se hrát na mapě, která vyhovuje domácím. I podle kurzů a 99% tiketů vsazených na domácí je to tutovka, ale nikdy nevíte. Druhý zápas je tip na NHL. Nenacházím v nabídce žádný tip, který by se mi líbil, nebo bych něco věděl, takže opět vybírám jen potřebný kurz a je mi vlastně jedno, jaký to bude zápas. Kurz odpovídá 60% šanci, že tip na NHL vyjde + ještě musí vyhrát FaZe Clan. To není nic moc, ale co mi zbývá. Potřebuji dnes i třeba se štěstím projít přes 5.kolo a pak už si snad budu moct počkat na LM.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7550 ... 3D&popup=1

Odpovědět