BBOOTS

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
 #13206  od Marek53
 úte 10. dub 2018 19:41:36
Těžko se mi dnes hledal vhodný kurz do druhého kola. Jelikož jsem stále relativně na začátku, zkusím zariskova jít proti proudu... AS Řím má rozhodně co napravovat, nepovedené výsledky v posledních dnech moc nenapovídají tomu,že by dnes Barcu potrápili na cestě za postupem. Já jim ale věřím. Ne snad, že by byl v ohrožení samotný postup katalánců, ale AS má kvalitu na to, aby odehrálo s favoritem vyrovnaný duel. Tím spíše, že je poženou vlastní fanoušci. V úúvodním zápase si vybrali římáné svoji porci smůly poměrně vrchovatě. Bude to dnes jiná písnička? :evil:

Tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #13223  od Marek53
 stř 11. dub 2018 20:31:30
Juventus by měl být dnes aktivnějším týmem, chce-li pomyšlet na zdramatizování postupu podobně jako včera AS, které bezmocnou Barcelonu doslova přejelo :evil: :evil: :evil:
Ale zpět k dnešnímu matchi. Podobnou zápletku jako včera popravdě neočekávám. Juventusu bude chybět Dybala, kerý se mi v úvodním zápase neskutečně zprotivil simulováním a obecně amaterismem, který bych u tohoto hráče rozhodně nečekal. Juventus má ale další kvalitní hráče, kteří by měli být schopni Realu zle zatápět. (Costa, Cuadrado).
Kurz na :club: 5 :club: rohových kopů Juve se mi líbí a pro třetí kolo "Sázkaře" ho posílám do boje...

Tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #13232  od Marek53
 čtv 12. dub 2018 15:19:04
zpět na začátek...
Bitva o postup mezi Olympicem Marseille a Lipskem bude otevřenou záležitostí. Lepší výchozí pozici má německý klub, pro francouze ovšem zase mluví domácí prostředí právě v dnešním odvetném utkání. Jednobrankový náskok z prvního zápasu napovídá, že by domácí hned nemuseli bezhlavě otevírat hru. Sečteno podtrženo, remíza v poločase či na konci se mi jeví jako nejpravděpodobnejší. Lipsko je v mých očích navíc velmi vyzrálým taktickým mužstvem.


Tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #13246  od Marek53
 pát 13. dub 2018 10:43:08
Wolfsburg sice v minulém kole vyhrál na hřišti Freiburgu, před domácími fanoušky se ale „vlkům“ v letošní sezóně nedaří. Naopak Augsburg hraje na cizích stadionech velice slušně a tipuji, že dnes znovu neprohraje. Bod by eventuelně brali i domácí, každý bod v boji o záchranu se totiž počítá.

Tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #13262  od Marek53
 sob 14. dub 2018 16:52:19
Bayern už má domácí titul a naopak semifinále s Realem Madrid před sebou. Do hry tak dnes zasáhnou hráči, kteří tolik prostoru nedostávají, což ale stále značí velkou kvalitu. Borussie má s bavorským gigantem překvapivě pozitivní bilanci a dnes zahrát, že s mistrem bundesligy neprohraje rozdílem třídy, respektive max. o jednu branku.

Tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #13270  od Marek53
 ned 15. dub 2018 15:43:38
V otevřeném zapase zkusím neprohru Sparty. Letenský tým je v této sezoně hodně nevyzpytatelný, ale dnešní úspěch by přece jen mohl potěšit fanoušky v jinak velmi nepovedené sezoně. Plzeň je z formy a do ideální situace v klubu má rovněž daleko. I když jsem výkony a výsledky Sparty těžce za očekáváním, na jaře zatím neprohrála a tuto sérii prodlouží na půdě vedoucího celku HET Ligy.

Tiket:
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/ ... /jjcdJXWbM
 #13281  od Marek53
 pon 16. dub 2018 17:38:55
Dnes je nabídka dosti osekaná, přesto jedeme dále. V Anglické PL na sebe narazí West Ham a Stoke. Dlouho jsem přemýšlel jaký kurz vybrat a nakonec volím, že domácí vstřelí 2+ branek. Vede mě k tomu hned několik věcí.
Pokud chce Stoke pomýšlet na záchranu v soutěži, musí dnešní utkání bezpodmínečně vyhrát. Jenže to bude problém, protože na cizích hřištích to „hrnčířům“ v této sezóně vůbec nejde V průměru inkasují více jak dva góly na zápas. Horší venkovní defenzívu má paradoxně pouze West Ham. Dnes očekávám otevřený zápas. Výsledky jako 2:2, 3:3, 3:2, 2:3 atd. by pro mě překvapením nebyly. West Ham má přeci jen kvalitnější kádr a sestupové boje ještě také úplně zažehnány nejsou. Když k tomu přičtu zmíněnou nelichotivou bilanci Stoke „venku“ a celkově mizerné výsledky z poslední doby – je tento kurz solidní.


TIket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #13303  od Marek53
 čtv 19. dub 2018 15:37:45
Burnley je rozjeté a kurz na vstřelenou branku z formy hrající defenzívě Chelsea příliš lákavý na to, abych ho nezahrál. Při současné křivce výsledků domácích, mohou fotbalisté Burnley pomýšlet na poháry. No kdo by to jen před sezónou řekl? :bandit:

Tiket:
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/ ... nF/lTrWCc=
&kind=MAIN
 #13315  od Marek53
 pát 20. dub 2018 14:43:19
Zápas mezi Spartou a Jabloncem je pro mě z mnoha pohledu remízový a zahraju ho i ve druhém kole Sázkaře.
Remíza je na jaře zejména pro Spartu standardním bodovým počinem, pouze bod bral v posledních dvou utkáních rovněž Jablonec. Remíza v dnešním utkání zároveň neodstřihne ani jeden tým od pohárů. Pak tu máme také faktor trenéra Rady, který to na Letné velice dobře zná a své hráče dokáže (nejen) na tento zajímavý duel dobře připravit.

Tiket:
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN