BBOOTS

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
 #13353  od kenpachi
 úte 24. dub 2018 17:59:39
1.k.
Fortuna
Hokej - 1.Slovensko - Trenčín - B.Bystrica Víťaz do rozhodnutia 1 1.76 24.4. 18:00

https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=MAIN

V súboji Juventusu s Neapolom sa presadili iba hostia, keď zápas rozhodol v 90. minúte presnou hlavičkou senegalský obranca Kalidou Koulibaly.
Neapol tak potvrdil prevahu v zápase, zaslúžene zvíťazil a poriadne tak ešte zdramatizoval súboj o titul.

Dnes som si vybral rozhodujúci siedmy finálový súboj zo slovenskej Tipsport ligy medzi Trenčínom a Banskou Bystricou.

Obrázek

Banská Bystrica viedla vo finálovej sérii slovenskej hokejovej ligy už 3:0 na zápasy, keď najprv vyhrala oba zápasy v Trenčíne 4:3 po predĺžení a 4:3 po nájazdoch a následne doma presvedčivo 6:1.
Vtedy sa zdalo, že séria bude mať rýchly priebeh.
Avšak Trenčín následne dokázal v Bystrici uspieť 4:2, doma súpera „zmietol“ vysoko 6:0 a zvládol aj šiesty duel pod Urpínom 3:2.
Posledný zápas v Banskej Bystrici mal navyše neprístojnú dohru zo strany domácich fanúšikov.
„Barani“, v ktorých kádri sa nachádza množstvo legionárov zo Severnej Ameriky, majú fyzicky veľmi silný tím.
Trenčania, ktorých ťahúňmi sú predovšetkým vekovo starší a skúsení slovenskí hráči, už v minulosti dvakrát dokázali otočiť vo víťazstvo sériu, v ktorej prehrávali 0:3 na zápasy.
Ak by sa im to podarilo aj tretíkrát, bol by to absolútny svetový unikát.
Banská Bystrica je vo finále slovenskej súťaže už štvrtýkrát v rade a vlani to dotiahla k zisku titulu.
Trenčania čakajú na majstrovskú trofej od roku 2004.
Rozchytal sa gólman Hiadlovský a aj jeho zásluhou sa séria stala vyrovnanou.
Spolu so spoluhráčmi budú chcieť využiť psychologickú výhodu nečakaného obratu.
V siedmom rozhodujúcom zápase určite ani jedno z mužstiev nebude chcieť urobiť chybu a je možné, že veľa gólov nepadne.
V takomto nevyspytateľnom zápase podľa mňa rozhodne domáce prostredie.
Trenčín naposledy na svojom štadióne svojho súpera deklasovali 6:0, a aj keď to sa tentoraz sotva stane opäť, verím že zápas zvládne a získa majstrovský titul.

Obrázek
 #13359  od kenpachi
 stř 25. dub 2018 19:35:32
1.k.
Fortuna
Snooker - World Championship - McGill A.(-1.5) - Day R. Handicap 2 1.80 25.4. 20:00

https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/ ... &kind=MAIN

Trenčín posledný krok k vytúženému majstrovskému titulu nedokázal spraviť, keď pred domácim publikom v záverečnom siedmom zápase finálovej série podľahol Banskej Bystrici 1:5.

Dnes si "zahrám" snooker, keď som si do vybral súboj z 1. kola 2018 Betfred World Snooker Championship medzi Anthony McGillom a Ryanom Dayom.

Obrázek
Obrázek

Po roku nám do Crucible Theatre v Sheffielde opäť zavítala svetová snookrová smotánka aby sa pobila v najprestížnejšom snookrovom podujatí roka o podiel z opäť navýšenej celkovej dotácie £1,968,000, ale hlavne o slávu a prestíž, ktorú so sebou titul svetového snookrového šampióna z Crucibleu prináša.
Mark Selby už svoj minuloročný triumf nezopakuje (vypadol s Perrym 4:10) a cesta k vrcholu sa tak otvorila napríklad aj pre dvoch dnešných protagonistov.
Škót McGill figuruje na šampionáte v pozícii nasadeného hráča, konkrétne ako štrnástka podujatia.
Day, 17. hráč sveta, ktorý musel absolvovať aj neľahkú 3-kolovú kvalifikáciu je však aj napriek tomu v tomto súboji z 1. kola miernym favoritom.
Vďačí za to hlavne svojej vynikajúcej forme z posledného obdobia.
Skúsenejší a o 11 rokov starší Walesan hrá už dvanásty raz v hlavnej súťaži na MS, jeho maximom je štvrťfinále, kam sa prepracoval trikrát a naposledy v roku 2012.
Až o tri roky neskôr bol prvý raz v Divadle Crucible v Sheffielde medzi 32-kou najlepších aj škótsky hráč a tiež to vtedy dotiahol do štvrťfinále, potom bol najďalej vo 4. kole.
Na majstrovstvách sveta sa zatiaľ táto dvojica nikdy nestretla.
Bilancia vzájomných duelov je vzácne vyrovnaná (6:6).
V tomto súboji viac verím walesskému hráčovi, ktorý sa rozohral v kvalifikácii, v ktorej sa predviedol naozaj vo skvelom svetle, keď porazil postupne Figueireda (Bra) 10 : 2, Manna (Eng) 10 : 1 a Ebdona (Eng) 10 : 6, a verím mu hlavne aj kvôli aktuálnej forme oboch dnešných protagonistov (viď tabuľka dole).
Day dokázal vyhrať Riga Masters, Gibraltar Masters i Romanian Open a vo 1 Year Ranking List sa aktuálne nachádza na 12. priečke (£174,500), zatiaľ čo jeho škótsky náprotivok je až na 16. mieste (£137,000).
Zvolil som si tu tip s handicapom, kde je na Daya ešte vyšší kurz ako na jeho normálne víťazstvo, a na ktorý vo fóre upozornil mikeska27, za čo sa mu chcem aj touto cestou poďakovať.
(Ináč Fortuna si stále ešte túto chybu neuvedomila... :) )

Obrázek
 #13389  od kenpachi
 úte 01. kvě 2018 2:17:45
Tak a je tu koniec mesiaca, takže nastal čas na menšie zhrnutie môjho aprílového počínania.

V prvom rade by som sa chcel týmto poďakovať Betarene, že pre nás vôbec pripravila a stále pripravuje takúto skvelú súťaž akou je Sázkař měsíce. :poklona:

A teraz už k mojim výsledkom.
V apríli činila moja najdlhšia séria 4 úspešné kolá, čo sa mi podarilo hneď zo začiatku mesiaca, s výsledným súčtom kurzom z posledných 3 kôl - 5,77.

1. Hokej - 1.Slovensko - B.Bystrica - Nitra Zápas / semifinále / stav série 3:0 1 1.63 3.4. 18:00
2. Hokej - NHL - N.Jersey - NY Rangers Zápas 1 1.75 4.4. 01:05
3. Hokej - NHL - Florida - Boston 1.gól 1 1.92 6.4. 01:35
4. Basketbal - NBA - LA Clippers - Denver Zápas 2 2.10 7.4. 21:30

Tak uvidíme na aké umiestnenie to bude stačiť...

Všetkým chcem ešte zaželať veľa zdaru do prípadných ďalších bojov :svaly: , no a to už je nateraz asi tak všetko... :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10