BBOOTS

Fórum pro různé soutěže a tipovačky portálu Bet-Arena.cz
 #10029  od bomber1315
 pát 03. lis 2017 11:33:39
Dimitrov bohužel nedokázal ve třetím setu nejdříve za stavu 5-2 využít matchball při podání soupeře a poté za stavu 5-3 nedokázal ani dopodávat. A to do té doby měl Isner jen jeden braekball hned v prvním setu. Pak už jsem tušil, že je to špatné. Mé obavy se bohužel potvrdily a Isner nakonec vyhrál v disciplíně, kterou má nejradši - v tiebraeku.

1. kolo - kurz 1.5

ATP Paříž - 03.11. - 14.00
Isner - Del Potro - 1.set - počet gamů : 11 a víc, kurz 1,60 ( Tipsport )

Tohle je tip hlavně kvůli Isnerovi, který zatím podává výborně, ale na returnu už je to slabší. Z jeho 6 setů, které tady zatím odehrál, padl tento over hned pětkrát. V obou jeho zápasech se hrál v prvním setu dokonce tiebraek.
Na druhé straně Del Potro má také skvělý servis, takže by s jeho udržením neměl mít problém. V prvním zápase zničil Sousu 6-2, 6-2, ale v druhém zápase už proti Hassemu také padl over v prvním setu, když skončil 7-5 pro Argentince.
I v jejich jediném letošním vzájemném zápase v srpnu na turnaji v Montrealu padlo v prvním setu 11 a více gamů, když Del Potro vyhrál 7-5. Věřím, že tento over padne i dnes.
Tento příspěvek se líbí: Chiko
 #10042  od bomber1315
 pát 03. lis 2017 23:04:16
Del Potro si samozřejmě neudržel servis za stavu 4-5, proti do té doby na returnu bezmocnému Isnerovi. Ve 4 předešlých gamech setu při podání Del Potra uhrál dohromady jen tři fifteeny :angry: . Ale to je tenis no :roll: Tip je tedy KO.

1. kolo - kurz 1.5

Rugby League World Cup - 04.11. - 07.30
Samoa (+8) - Tonga - 2, kurz 1,55 ( Tipsport )

Zkusím dnes v prvním kole výhru Tongy proti Samoe o 9 a více bodů.

Tonga pro toto mistrovství světa poskládala dost možná nejsilnější mužstvo ve své historii. Odbornící je před turnajem pasovali mezi 4 nejlepší a někteří dokonce spekulovali, že by mohli ohrozit postavení Austrálie, Anglie a Nového Zélandu. Před turnajem se jim povedlo přetáhnout do svého týmu dva dost možná nejlepší hráče Nového Zélandu ? Fifitu a Taumalola. Očekávání ještě vzrostla po prvním zápase, ve kterém zničili Skotsko 50-4.
Samoa má také samozřejmě kvalitní tým a stejně jako Tonga ho má plný hráčů hrajících NRL. Kvalitativně je ale přeci jen níže než jejich dnešních soupeřů. Hned v prvním zápase zůstali dost za očekáváním, když prohráli s Novým Zélandem vysoko 38-8.

Samozřejmě, je to derby, jeden z nejočekávanějších zápasů turnaje a tak se může stát všechno, ale posílená Tonga má v tuhle chvíli nejsilnější tým z Pacifických ostrovů a věřím, že to zítra bude na hřišti vidět. Navíc pokud chtějí hrát se Zélandem příští týden o první místo ve skupině, tak dnes musí bezpodmínečně vyhrát. Myslím, že to zvládnou a to i o alespoň 9 bodů.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7552 ... 3D&popup=1
 #10083  od bomber1315
 pon 06. lis 2017 15:49:19
Tonga to zvládla, tip je tedy OK

2. kolo - kurz 1.7

Challenger Mouilleron Le Captif - 06.11. - 18.30
De Schepper - Gojowczyk - Hosté a počet gamů : 18 a více, kurz 1,71 ( Tipsport )

Dnes se mi toho z nabídky moc nelíbí, ale i tak zkusím tento zápas dvou halařů.

De Schepper (157.) to má v hale úplně nejradši, když to na ní má celkově 157/108 a letos 20/12. Na ostatních površích nedosahuje v podstatě žádných úspěchů. Teď ale nehraje v nijak oslnivé formě. Od září v ní odehrál pět turnajů s bilancí 7/6 a za lepší výsledek se dá považovat asi jen ČF v Métách, kde mu ale stačilo vyhrát jen nad Mahutem v druhém kole. Pak už z lepších hráčů porazil asi jen Berankise na italském challengru. Naopak prohrál s dobrými hráči jako Benneteau, M. Zverev nebo Tsonga. Připsal si ale i prohry s Herbertem, Pospisilem nebo Millotem.

Soupeřem mu bude německý hráč Gojowczyk (60.), který se svými letošními výkony dostal na své žebříčkové maximum. Letos to má v hale 17/6, když na konci září vyhrál turnaj v Métách se ztrátou jediného setu. Porazil tam Simona, Copila, M. Zvereva a ve finále Paireho. Na dalším halovém turnaji v Antwerpách vypadl překvapivě v prvním kole s Bemelmansem, ten se tam ale dostal až do SF. Následně prošel kvalifikací v Basileji a poté vypadl s Goffinem a na Masters v Paříži porazil nejdříve v hale dobře hrajícího Harrisona, aby následně po třísetovém boji vypadl s Thiemem.

Oba hráči se spolehájí na svůj dobrý servis, ale v mezihře by měl mít navrch německý tenista. Je navíc i v lepší formě a obhajuje tu SF z minulého roku. De Schepper je ale také dobrý halař a tak by neměl dostat nějaký nářez a alespoň 18 gamů by padnout mělo.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7553 ... 3D&popup=1
 #10102  od bomber1315
 úte 07. lis 2017 14:41:48
Včerejší tip OK

3. kolo - kurz 1.9

Challenger Bratislava - 07.11. - 16.30
Lacko - Kovalík - 1, kurz 1,39 ( Tipsport )

V tomto zápase jdu jasně do hardaře a halaře Lacka (126.). Na hardu má letos bilanci 16/9 a v hale, kde se hraje 9/6. Od začátku října hraje v hale s bilancí 5/3, když nejprve uhrál ČF na challengru v Kaohsiungu, poté prošel kvalifikací na turnaj ATP ve Stockholmu, kde vypadl v prvním kole se Zoppem a poté vypadl ve druhém kole kvalifikace ATP Vídeň. Neporazil sice nikoho vyloženě lepšího, ale všichni ti hráči jsou na tom s výkony v hale o dost lépe než jeho dnešní soupeř.

Kovalík (162.) je totiž ryzí antukář, který si s halou vůbec nerozumí a tento turnaj hraje jen proto, že se odehrává na Slovensku. Letos má v hale bilanci 1/2 a celkově za kariéru 9/23 a naposledy v ní hrál na začátku února. Tady v Bratislavě se ještě ani jednou nedostal přes první kolo.

Lacko je lepší hráč a na jeho oblíbeném povrchu si poradí s krajanem Kovalíkem, který to v hale vůbec neumí a ani v ní v podstatě nehraje.


Challenger Knoxville - 07.11. - 17.30
Opelka - Hiltzik (+4 gamy) - 02-Neprohra hostů, kurz 1,37 ( Tipsport )

Opelku (222.) jistě všichni čtenáři tohoto webu dobře znají. Je to hráč, který se spoléhá především na svůj servis a v jeho utkáních není nouze o tiebreaky. Skoro v každém zápase hraje alespoň jeden. Je to dáno tím, že servis má sice výborný, ale na returnu už to tak slavné není. Navíc jeho forma v letošní sezoně není nijak velká. Na hardu to má 9/12 a v hale, kde se dnes bude hrát 3/4. Posledních 10 zápasů to má navíc 3/7 a ani v jednom z vyhraných zápasů nevyhrál o více než 4 gamy.

Dnes bude hrát s Hiltzikem, který má také dobré podání a bilanci jak na hardu (25/16), tak v hale (5/2) slušnou. Navíc i formu nemá špatnou, když z posledních 8 zápasů 6 vyhrál. Je tedy pravda, že 4 vítězství má z kvalifikací, ale za to jsou ty výhry docela pohodové. Na posledním turnaji prohrál ve druhém kole s Broadym, který je na tom o dost lépe než Opelka, po třech hodně vyrovnaných setech.

Tito dva hráči se dokonce utkali před necelým měsícem na hardovém turnaji v Las Vegas, kde byl k vidění jen jeden jediný breakball a ten Opelka dokázal využít a vyhrál tak 7-6, 6-4, což by tento handicap splnilo. V tuhle chvíli navíc Opelka nehraje v nějaké velké formě a tak by mohl Hiltzik třeba i vyhrát.

Celkový kurz - 1.9

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7554 ... 3D&popup=1
 #10139  od bomber1315
 čtv 09. lis 2017 22:51:07
Tipy opět OK

4. kolo - kurz 2.1

Rugby league world cup - 10.11. - 09.45
Fiji (-22) - Itálie - 1, kurz 1,95 ( Tipsport )

Po týdnu se vrací Rugby league world cup a s ním souboj o první místo ve skupině D mezi Fiji a Itálií. A i přes dobrý výsledek Italů v posledním zápase jsou hráči Fiji velkými favority.

Fiji je s Tongou zřejmě nejsilnější tým z Pacifických ostrovů, což zatím dokazují i v zápasech, když nejdříve porazili USA 56-12 a následně rozdrtili Wales 72-6. A to si myslím, že to v zápase s USA mohlo být klidně víc, ale vzhledem k tomu, že už ve 46. minutě vedli 42-6, tak zvolnili a v klidu dohráli zápas. Každopádně, proti Walesu už ukázali, jak to vypadá, když jedou naplno celý zápas. Drtivá většina hráčů hraje v NRL, nejlepší lize na světě. Za všechny budu jmenovat dva, a těmi jsou Koroisau a nejlepší pokladač posledního ročníku NRL, křídelník Vunivalu (za dva roky v lize si připsal ve 47 zápasech 46 položení).

Itálie zatím ještě nepotkala tým z Jižní polokoule, takže se nedá úplně snadno odhadnout jak vekou sílu vlastně má. V prvním zápase s USA totiž vyhráli také s přehledem 46-0. Druhý zápas s Irskem, který prohráli 36-12, už ale může být určitým ukazatelem. Irové totiž minulý týden podlehli Papue-Nové Guinei 14-6 no a Papua porazila Wales 50-6. Fiji ale vyhrálo nad Walesem ještě více (už zmíněných 72-6). Z tohohle je docela dobře vidět, že je Fiji přeci jen trochu jinde než Itálie a i než zbylé zmíněné týmy. Třetina týmu také nastupuje v NRL, ale rozhodně nejsou takovými oporami svých týmů, jako je to v případě jejich dnešních soupeřů.

Evropané se zkrátka na tomto turnaji zatím moc nechytají (kromě tradičně silné Anglie) a myslím, že ani tento zápas nebude výjimkou. Fijané mají navrch jak rychlostně, tak silově a určitě si budou chtít zajistit první místo ve skupině. Věřím, že neponechají nic náhodě a připíšou si třetí vysokou výhru.


Challenger Montevideo - 10.11. - 18.00
Kicker - Arevalo - domácí vyhrají alespoň 1 set, kurz 1,14 ( Tipsport )

Na doplnění dávám, že Kicker (97.) vyhraje alespoň set. Argentinský tenista je teď ve výborné formě. Na antuce to má letos 31/18 a z posledních tří turnajů si připsal vítězství, SF a ČF. Porazil například Zeballose, Eliase (2x), Coriu, Munara nebo Dominguese. Prohrál jen s Melzerem a Bagnisem. Tady na turnaji nedal šanci Linzerovi ani Clezarovi. Oběma dovolil shodně 4 gamy.

Jeho soupeř Arevalo (209.) zdaleka nemá takovou kvalitu jako Kicker. Navíc toho má za karieru dokonce nahráno více na hardu. Letošní antukovou bilanci má 15/13. Nedávno ho porazili i futures hráči Kuzmanov nebo minulý týden ve dvou setech Dellien. Tady porazil ve třech setech Brazilce Sousu ( není to ten lepší Sousa z Portugalska) a pak překvapivě také ve třech Carballese Baenu. Myslím, že rozjetý Kicker už bude nad jeho síly. Pro potřeby soutěže ale dávám jen jeden uhraný set Argentince.

Celkový kurz - 2.22

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7554 ... 3D&popup=1
 #10154  od bomber1315
 pát 10. lis 2017 23:34:16
Tipy opět OK

5. kolo - kurz 2.3

Rugby league world cup - 11.11. - 05.00
Nový Zéland (-5) - Tonga - 1, kurz 1,55 ( Tipsport )

Je tady utkání o první místo ve skupině B mezi Novým Zélandem a Tongou.

Nový Zéland se před Mistrovstvím světa potýkal s hodně problémy, jako byla suspendace nebo odchody hráčů k jiným národním týmům. Jejich dva dost možná nejlepší hráči Taumalolo a Fifita se nakonec rozhodli obléknout na tomto šampionátu dres jejich dnešních soupeřů. I proto se moc nevědělo co od nich čekat. Oni ale ukázali, že mají obrovskou sílu i bez těchto hráčů. V prvním zápase porazili Samou 38-8 a v druhém rozdrtili Skotsko 74-6.

Tonga byla před turnajem označována za černého koně. Za tým, který by mohl ohrozit postavení Austrálie, Anglie a Nového Zélandu. A v prvním zápase ukázali, že mají silné mužstvo, když porazili Skoty vysoko 50-4. Ve druhém zápase se Samoou, které vyhráli 32-18, už se ale ukázaly i jejich nedostatky. Jejich rychlá hra jim sice přinášela dost metrů a velký zisk území, problém ale většinou nastal 10 m od brankové čáry, když už obrana nemusela stát 10m od nich, ale bránila přímo na čáře. Tonge se nedařilo přečíslovat hráče Samoy a pro body se tak dostávali především silou a prorážením. To ale proti Zélandu asi nebude úplně fungovat. No a druhým problémem byla jejich vlastní obrana. Samoa se sice kvůli chybám nedostávala příliš na útočnou polovinu, ale když už tam byli, tak se jim povedlo položit, a nebo z toho byl obrovský závar, který nakonec většinou bohužel končil chybou.

Pro mě je Nový Zéland i přes všechny problémy favoritem a věřím, že vyhraje. 5 bodů navíc není v podstatě nic. Je to jedno položení s prokopem.


Rugby league world cup - 11.11. - 08.00
Samoa (-30) - Skotsko - 1, kurz 1,45 ( Tipsport )

V druhém utkání skupiny B si to o třetí místo rozdají Samoa a Skotsko.

Rovnou napíšu, že Samoa tento zápas vyhraje. Jde jen o to, o kolik to bude. Skotové jsou zatím totiž spolu s Walesem a USA nejslabším týmem turnaje. V prvním zápase podlehli Tonge 50-6 a v druhém Novému Zélandu 74-6. Jejich mladý tým, kterému chybí několik zkušených hráčů se týmům z Jižní polokoule nedokázal vyrovnat v síle ani v rychlosti.

A dnes to nebude jinak. Samoa také prohrála oba zápasy. S Novým Zélandem 38-8 a s Tongou 32-18. Už z těchto výsledků je vidět, že byli svým soupeřům o dost vyrovnanějším protivníkem než Skotové. Samoa má výborně poskládaný útok, který v určitých fázích zápasu zle zatápěl i Tonge. Navíc si myslím, že si Skotové s jejich obranou prostě nebudou vědět rady.

Tady není o čem. Samoa bude chtít po dvou porážkách vyhrát a potěšit své fanoušky. Nějaké menší vedení je určitě neuspokojí a půjdou si za dalšími a dalšími body. Vyhrát o víc než 30 bodů by měli zvládnout.


Rugby league world cup - 11.11. - 10.00
Austrálie - Libanon - první poločas -1, kurz 1,02 ( Tipsport )

Tady není o čem. Austrálie je nejlepší tým světa. Celkově bude atakovat 50-60 bodů. Prní poločas i zápas vyhraje s přehledem.

NHL - 11.11. - 01.00
Toronto - Boston - Toronto dá gól, kurz 1,01 ( Tipsport )

Toronto střílí plno gólů, Boston jich plno dostává. Navíc je to hokej. Tohle by mělo Toronto zvládnout.

Celkový kurz - 2.32

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7555 ... 3D&popup=1
 #10184  od bomber1315
 pon 13. lis 2017 14:57:38
Páté kolo už bohužel nevyšlo, takže znovu od začátku.

1. kolo - kurz 1.5

Turnaj mistrů Londýn - 13.11. - 15.10
Dimitrov - Thiem - 1, kurz 1,43 ( Fortuna )

Turnaj mistrů Londýn - 13.11. - 21.10
Nadal - Goffin - 1. hráč vyhraje alespoň jeden set, kurz 1,08 ( Fortuna )

Dnes nemám moc času, a tak se nechám inspirovat tipem z hlavní stránky na Dimitrova, kde je vše napsáno a se kterým naprosto souhlasím.
Kurz už bohužel klesnul pod poždaovanou hranici, takže přidávám ještě alespoň jeden uhraný set od velkého favorita skupiny Nadala. Ten je letos k nezastavení a hraje ve výborné formě.

Celkový kurz - 1.54

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #10193  od bomber1315
 úte 14. lis 2017 15:56:56
Včerejší tipy oba OK

2. kolo - kurz 1.7


Turnaj mistrů Londýn - 14.11. - 21.05
Federer - Zverev - zápas - Zverev více es, kurz 1,75 ( Tipsport )

Chtěl jsem dnes dát výhru Cilice, ale to už jsem bohužel nestihnul a navíc tam stejně nakonec spadl kurz pod 1.7. Přemýšlel jsem ještě nad uhraným setem Zvereva, ale nakonec se nechám inspirovat tipem z hlavní stránky, který mi přijde pravděpodobnější.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7556 ... 3D&popup=1
 #10217  od bomber1315
 stř 15. lis 2017 23:08:06
Včerejší tip OK

3. kolo - kurz 1.9

Turnaj mistrů Londýn - 16.11. - 21.05
Zverev - Sock - počet gamů : 21 a víc, kurz 1,42 ( Tipsport )

V tomto zápase se utkají Zverev a Sock o postup ze skupiny do semifinále. Oba hráči mají nejraději tvrdý povrch a halu. Mají výborná podání a servis ztrácejí jen zřídka (pokud nebudeme počítat třetí set Zvereva s Federerem, kde Alex úplně odešel). Oba hrají letos v hale docela slušně ? Zverev má bilanci 10/6 a Sock dokonce 10/4.
Je klidně možné, že uvidíme 3 sety. Přeci jen jde opravdu o hodně, ale tento limit by splnil i vyrovnaný dvousetový zápas. Třeba i 7-5, 6-3. V posledních 8 zápasech Zvereva byla tato hranice pokořena pokaždé. U Socka z posledních 11 zápasů nepadla jen jednou. Navíc na tomto turnaji se to vyrovnanými zápasy jen hemží, když tato hranice nepadla jen v dnešním zápase Dimitrova s Goffinem.
Tady prostě nevěřím, že by v tak důležitém zápase, hráčů se skvělým servisem, dokázal jeden nebo druhý vyhrát nějak jednoznačně.


Challenger Pune - 16.11. - 08.50
Kavcic - Myneni - 1, kurz 1,35 ( Tipsport )

Kavcic (102.) je slovinský hráč, který se poslední roky přeorientoval z antuky na hard a rozhodně nemusí litovat, hraje na něm totiž parádně. Letos na něm má dokonce parádní bilanci 39/15, když se po celý rok pravidelně dostává na challengerech do SF, finále a má dokonce i dva tituly. Po US Open se přesunul na challengry do Asie, kde na dvou turnajích uhrál dvě SF. Poté už se přesunul sem a zatím si bez ztráty setu poradil s Blancaneauxem 6-4, 6-4 a pak s domácím hráčem Prashanthem 6-3, 6-2.

Teď se mu postaví další domácí hráč Myneni (724.), který kvůli zranění letos vynechal skoro celou sezonu. Na začátku ledna prohrál dva zápasy a pak se ukázal až v půlce července, kde se v Astaně dostal přes kvalifikaci až do druhého kola, pak v srpnu prohrál v prvním kole na turnaji v Číně, no a pak zase až o dva měsíce později prohrál v prvním kole na turnaji ve Vietnamu. Od té doby měl zase pauzu a úkázal se až tady na turnaji, kde si nejdříve ve 3 setech poradil s Brkicem (antukářem, hrajícím na futures úrovni) a poté opět ve 3 setech s dalším futures hráčem Krstinem. Jaho bilance je letos tedy 5/5.

Tady prostě jasně věřím Kavcicovi, který je lepší hráč a hraje ve výborné formě. Navíc Myneni nemá moc herní praxe a už v prvních dvou kolech se trápil s hráči, kteří horší než jeho dnešní soupeř.

Celkový kurz - 1.92

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7557 ... 3D&popup=1
 #10230  od bomber1315
 čtv 16. lis 2017 15:29:01
Takhle rozladěnej po nějakém výsledku už jsem dlouho nebyl. Skoro až bolelo to sledovat, protože to vypadalo jako kdyby Kavcic přes noc zapomněl hrát tenis. Nejhorší bylo, že zabral, dostal se do vedení o break a pak se na to zničehonic vykkašlal a nechal tragického Myneniho otočit.

1. kolo - kurz 1.5

Challenger Pune - 17.11. - 07.35
Ramanathan - Myneni - 1, kurz 1,67 ( Fortuna )

Tohle je tip proti Mynenimu, o kterém jsem psal včera. Viděl jsem dnešní zápas a ještě teď nechápu, jak mohl postoupit. Hrál v podstatě bez zájmu, pohyb nulový. Snažil se dost chodit na síť, kde hrál naprosto tragicky, a kdyby mu to Kavcic neodevzdal, tak už by tady teď nehrál.

V semifinále ho tedy čeká další domácí hráč Ramanathan (150.). Nejraději hraje na hardu, kde má letos bilanci 30/17. Před tímto turnajem sice neměl optimální formu, když prohrál 5 zápasů v řadě, ale tady už se docela rozjel. Ještě v prvním kole musel do 3 setů s Polmansem , ale v dalších dvou kolech už si bez problémů poradil s kvalitními hardaři Kleinem a Milojevicem. Braekballů nabízí minimum a dnes dokonce nenabídl žádný. O podání tady zatím přišel jen třikrát, což je oproti 11 ztraceným servisům jeho soupeře slušný rozdíl.

Ramanathan je zkrátka kvalitnější hráč a pokud se na to nevykašle, tak by měl bez problémů vyhrát. Takový kurz jsem nečekal a rozhodně ho musím využít.

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket ... &kind=MAIN
 #10265  od bomber1315
 sob 18. lis 2017 14:31:17
Jak jsem čekal, Ramanathan Myneniho bez problémů smáznul. Tip tedy OK.

2. kolo - kurz 1.7

Rugby test match - 18.11. - 15.00
Itálie - Argentina - 2, kurz 1,50 ( Tipsport )

V tomto zápase je pro mě jasný favoritem Argentina. Ta sice má z posledních zápasů dost porážek, je to ale tím, že hraje soutěž The rugby championschip, kde se utkává s Novým Zélandem, Austrálií a Jižní Afrikou, tedy ragbyovou špičkou. Zároveň těmi zápasy, ale získává zkušenosti a hráči se stále zlepšují. Navíc argentinský tým hraje i nejlepší ragbyovou soutěž Super rugby a je poskládán výhradně z Argentinců. To znamená, že velká část reprezentace spolu hraje v podstatě celý rok. Celý tým vede a řídí jedna z nejlepších útokových spojek Sanchez, který je i výborný kopáč. Hlavní předností Argentiny je dobrá a tvrdá obrana, což ukázali i minulý týden v zápase se silnou Anglií, který prohráli 21-8.

Itálie je nejslabší tým z velké evropské šestky, která hraje soutěž Six nations. Pro listopadové Test matche navíc sestavili docela mladý a nezkušený tým. Většina základní sestavy má 6 nebo méně reprezentačních startů. Samozřejmě jsou i výjimky jako útokovka Canna nebo vazač a kapitán týmu Parisse. Minulý týden porazili Fiji, ale výsledek 19-10 není nijak přesvědčivý. V poločase to bylo dokonce 10-10.

Argentina má silnější a zkušenější tým a především v útoku je ten rozdíl opravdu velký. Itálie dala v minulém zápase Fiji jen jednu pětku a to rozhodně není nic čím by se měli chlubit. A jelikož se jim teď postaví výrazně kvalitnější mužstvo, které navíc bude chtít odčinit prohru s Anglií, nedávám jim v tomto zápase moc šancí.


1. fotbalová liga - 18.11. - 20.00
Slovácko - Plzeň - 02, kurz 1,13 ( Tipsport )

Na doplnění dávám neprohru Plzně na Slovácku. Plzeň v této sezoně vyhrála všech 13 zápasů a je tak bez problémů a s velkým náskokem na prvním místě. Do konce podzimu budou chtít určitě zůstat stoprocentní a myslím, že Slovácko jim tuto sérii nenaruší. Slovácko je zatím na 13. místě s pouhými 9 body a jen jedno jedinou výhrou nad Ostravou. Plzeň je jasně lepší a myslím si, že v pohodě vyhraje. Mě ale stačí i remíza.

Celkový kurz - 1.7

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7558 ... 3D&popup=1
 #10276  od bomber1315
 ned 19. lis 2017 0:16:36
Tipy OK.

3. kolo - kurz 1.9

Rugby league world cup - 19.11. - 06.00
Anglie - Papua-Nová Guinea - bude 0-50 bodů, kurz 1,30 ( Tipsport )

Základem sázky je, že očekávám celkem vyrovnaný duel. Anglie je právem favorit zápasu, ale Papua na tomto turnaji také ukázala svou kvalitu. Slabé týmy USA a Walesu porazila vysoko 64-0 a 50-6. Se silnějším Irskem pak vyhrála 14-6.
Anglie ve skupině porazila slabou Francii 36-6, Libanon 29-10 a s Austrálií prohrála 18-4. Je tedy vidět, že žádné útočné koncerty rozhodně nepředváděla. Ani v jednom z jejích zápasů se celkové skóre nedostalo přes 50 bodů. A to ani s Francií. Nemyslím si tedy, že se silnější Papuou by to mělo být jinak.

Věřím, že nahecovaní hráči Papui budou Angličanům vyrovnaným soupeřem. Pokud chtějí v utkání pomýšlet na vítězství, musí svou hru založit především na dobré obraně, kterou jak je vidět z výsledků mají. Když to spojím s tím, že Anglie zatím v útoku nijak nezáří a s tím o jak důležitý zápas se jedná, vychází mi z toho, že více jak 50 bodů neuvidíme.

Premiership rugby - 19.11. - 16.00
Leicester - Sale Sharks - 1, kurz 1,20 ( Tipsport )

Leicester je pro mě v tomto utkání jasným favoritem. Po dvou porážkách na úvod ročníku se parádně rozjel a od té doby neprohrál 5 zápasů v řadě. Díky tomu se zatím hřeje na 4. místě tabulky a určitě bude chtít výš a bez problémů se dostat do playoff. Oproti tomu Sale má a bude mít úplně jiné starosti. Hlavním úkolem je záchrana a klidný střed tabulky. Díky posilám byla očekávání asi vyšší, ale realita je taková jaká je. Zatím jim moc nefunguje plán, že největší posila a hvězda týmu O´Connor bude hrát útokovou spojku. Ať už je to jakkoliv dobrý hráč, přeci jen odehrál většinu kariéry na křídle nebo zadáku a útokovka je hodně specifický post. Myslím, že i kvůli tomu zatím jejich hra není úplně ideální. Navíc venku hrají opravdu špatně a inkasují tam obrovské množství bodů. Leicester vyhraje.

Top 14 - 19.11. - 12.30
Stade Francais - Oyonnax - 1, kurz 1,10 ( Tipsport )

Top 14 - 19.11. - 16.50
Toulon - Racing 92 - 10, kurz 1,15 ( Tipsport )

Zbylé dva zápasy jsou z nejvyšší franacouzské rugbyové ligy. Oba favorité mají kvalitnější týmy, jsou lépe postavení v tabulce než jejich soupeři a co je nejdůležitější, oba hrají doma. Domácí prostředí je v této lize obrovsky důležité. Toulon doma v této sezoně zatím vyhrál všechny zápasy a jejich soupeř Racing 92 vyhrál venku jen jediný zápas ze 4 a to proti slabému Brive.
V druhém zápase Stade Francais má doma sice bilanci 2/2, ale teď k nim přijede nejhorší tým ligy. Oyonnax zatím vyhrál jen jedno utkání z devíti, a to doma proti nováčkovi soutěže z Agenu 12-10. Venku se k vítězství dokonce ani nepřiblížil. A nepovede se jim to ani teď.

Celkový kurz - 1.97

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7558 ... 3D&popup=1
 #10304  od bomber1315
 pon 20. lis 2017 17:15:12
Bohužel mě zklamal tým, od kterého jsem to čekal nejméně. Dnes tedy od začátku.

1. kolo - kurz 1.5

1. řecká fotbalová liga - 20.11. - 18.30
PAOK - Atromitos - handicap 0:1 - 02, kurz 1,47 ( Tipsport )

Atromitos je zatím po 10 zápasech na druhém místě tabulky s bilancí 5 výher a 5 remíz. Je tedy zatím bez porážky, přičemž venku je dokonce nejlepším týmem se 3 výhrami a 2 remízami z 5 zápasů. Venku dokázal porazit i týmy AEK a Olympiacos, což jsou první a třetí tým tabulky.
Dnes bude hrát na hřišti PAOK Soluň, který je zatím na čtvrtém místě tabulky. V tuhle chvíli má z 10 zápasů 5 výher, 3 remízy a 2 prohry. Je to sice nejlepší domácí tým, když vyhrál všech 5 zápasů hraných na jeho hřišti, ale do teď se utkal jen s týmy z druhé půlky tabulky. Navíc se dnes bude hrát bez diváků, což pro domácí může být také lehkou nevýhodou.
Bude to vyrovnaný zápas, ve kterém Atromitos může klidně uspět. Prohru maximálně o 1 gól vidím více než reálně.


1. česká volejbalová liga - 20.11. - 18.00
Kladno - Benátky - 1, kurz 1,03 ( Tipsport )

Na doplnění dávám výhru Kladna, které je na čtvrtém místě a prohrálo zatím jediný zápas venku se silným Libercem. Oproti tomu Benátky jsou předposlední s jedinou výhrou 3-2 v domácím zápase proti poslední Odolene Vodě, která je poslední s jedním získaným bodem právě z tohoto zápasu. Tohle bude jasná záležitost.

Celkový kurz - 1.51

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7559 ... 3D&popup=1
 #10319  od bomber1315
 úte 21. lis 2017 18:33:56
Tipy OK

2. kolo - kurz 1.7

Challenger Andria - 21.11. - 20.00
Pellegrino - Kern - hosté a počet gamů : 17 a více, kurz 1,77 ( Tipsport )

Tento turnaj se odehrává v hale na koberci a to přesně vyhovuje hráči, na kterého si dnes vsadím.

Kern (442.) je univerzál, který toho v této sezoně odehrál nejvíce na antuce a pak právě na koberci. Nevede si špatně ale ani na hardu a v hale. Na koberci má za kariéru bilanci 50/32 a letos pěkných 12/3. Ze čtyř turnajů uhrál na začátku roku dvě ČF na futures a pak na konci září vyhrál futures ve Francii. Svůj poslední turnaj na tomto povrchu odehrál na challengru v Německu, kde bez problému prošel kvalifikací a poté vypadl v prvním kole s Bollelim. Mezi těmi posledními turnaji ještě vyhrál halové futures v Německu, kde porazil třeba Masura nebo Griekspoora. No a minulý týden prohrál na halovém futures ve Finsku ve ČF se Safwarem. To znamená, že z posledních 17 zápasů má bilanci 15/2. Hraje tedy v parádní formě.

Dnes se mu postaví Pellegrino (382.). Je to domácí futures hráč, který hraje výhradně na antuce a ostatní povrchy skoro vůbec nevyhledává. Za 5 let co hraje to má na antuce 77/58, na hardu 8/10, v hale 5/7, na trávě 0/2 na a na koberci 6/7. Je tedy vidět, že mino antuku ty výsledky prostě nemá. Na koberci letos odehrál jen jeden zápas, který minulý týden prohrál ve dvou setech se Zoppem. Má sice taky dobrou formu, když z posledních 16 zápasů to má 13/3, ale všechny výhry si připsal na italských antukových futures.

Oba hráči mají sice dobrou formu, ale povrch a zkušenosti jsou jasně na straně Kerna a já věřím, že si s italským antukářem poradí. Pellegrino by ale 5 gamů měl zvládnout uhrát.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7559 ... 3D&popup=1
 #10333  od bomber1315
 stř 22. lis 2017 20:38:26
1. kolo - kurz 1.5

Liga mistrů - 22.11. - 20.45
Basilej- Manchester United - 02, kurz 1,27 ( Tipsport )

PSG - Celtic - hadicap 0:1 - 1, kurz 1,31 ( Tipsport )

V prvním kole dávám zápasy favoritů. Jak United tak PSG mají kvalitnější týmy než jejich soupeři a své zápasy by měli zvládnout.

Celkový kurz - 1.66

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7560 ... 3D&popup=1
 #10341  od bomber1315
 čtv 23. lis 2017 15:42:49
1. kolo - kurz 1.5

NFL - 23.11. - 18.30
Detroit - Minnesota - 02, kurz 1,56 ( Tipsport )

V tomto zápase jdu jasně do hostů z Minnesoty. Detroit má sice bilanci 6-4, ale v posledních zápasech se dost trápí. Z posledních 6 zápasů si nejdříve připsali 3 prohry a poté 3 utrápené výhry. Nejdříve proti Packers, kteří bez QB Rodgerse nehrají vůbec nic, poté proti nejhoršímu týmu ligy ? Browns, kde to velkou část zápasu vypadalo, že by s nimi i mohli prohrát, no a minulý týden jim výhru v podstatě daroval kicker Bears, který pár vteřin před koncem neproměnil field goal. Výkony QB Stafforda jsou jako na houpačce a jeho receweři mu zatím také úplně nepomáhají. Navíc běhový útok je úplně tragický, když je až 28 z 32 týmů.

Dnes přivítají rozjetou Minnesotu, která od prohry 7-14 právě s Detroitem ( půl zápasu ale odehrál napůl zraněný QB Bradford a Keenum už se pak nedostal do zápasového tempa) táhne sérii 6 vítězství v řadě. Jejich útok dává plno bodů a naprosto skvěle funguje spolupráce QB Keenum + WR Thielen. Po zranění RB Cooka se čekalo, že bude mít Minnesota problémy. Nic takového se ale neděje a útok Vikings jede na pořád skvěle. Bilanci mají 8-2 a minulý týden si bez problémů poradili s dalším výborným týmem, Rams 24-7.

NFL je hodně nevyzpytatelná liga, obvzlášť v tomto roce, ale i tak s tuhle sázku musím zkusit zahrát.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7560 ... 3D&popup=1
 #10349  od bomber1315
 pát 24. lis 2017 1:00:02
Tip OK

2. kolo - kurz 1.7

Rugby league world cup - 24.11. - 10.00
Austálie - Fiji - bude 0-48 bodů, kurz 1,50 ( Tipsport )

Oba týmy tady zatím hrají výborně. Austrálie ve skupině přehrála bez problémů Francii 52-6, Libanon 34-0 a se silnou Anglií vyhrála 18-4. Ve čtvrtfinále pak v pohodě přehrála i Samou 46-0, ta ale po celý turnaj předváděla docela slabé výkony a ani ten proti Australanům nebyl výjimkou. Jak už jsem psal minulý týden, Austrálie má skvělou obranu, což je dobře vidět z těch 10 obdržených bodů, ale v útoku to pořád není ono. Před turnajem se určitě čekalo, že bodové příděly budou vyšší.

Teď je navíc čeká rozjeté Fiji, které si po čtvrtfinálovém vyřazení Nového Zélandu brousí zuby na další překvapení. Skupinou Fijané prolétli také bez problémů. USA porazili 58-12, Wales 72-6 a Itálii 38-10. A poté už ve zmíněném čtvrtfinále porazili Nový Zéland 4-2. Tenhle výsledek je samozřejmě trochu extrém a jen těžko se bude něco podobného opakovat i v tomto zápase. Ale ukazuje to, že i oni umí výborně bránit, a že se na těžkého soupeře umí skvěle připravit. Navíc je to tým plný bojovníků, kteří nechají na hřišti všechno a nedovolí Australanům ani metr navíc. Skoro celý tým hraje v NRL a většina z nich jsou klíčovými postavami svých týmů.

Věřím, že to bude vyrovnané utkání, které Austrálie pravděpodobně nakonec zvládne. Myslím ale, že to nebudou mít tak jednoduché jak naznačují kurzy. A i kdyby Australané nakonec vyhráli v pohodě, může to skončit třeba i 36-12 a sázka vyjde.


Bangalore challenger - 24.11. - 12.00
Nagal -Bhambri - 2, kurz 1,18 ( Tipsport )

Na doplnění dávám výhru Bhambriho (122.), který prožívá parádní sezonu. Na tvrdém povrchu, na kterém se tady hraje má letos bilanci 42/13, kdy je drtivá většina zápasů z challengerů. Největším úspěchem je určitě ČF na turnaji ATP ve Washingtonu ze začátku srpna. V tuhle chvíli se nachází v parádní formě, když minulý týden vyhrál domácí challenger v Pune. Tady zatím prošel třemi koly bez ztráty setu.

Jeho soupeřem bude další domácí hráč Nagal (321.), který také prožívá výbornou sezonu. Rozdíl je v tom, že hraje jen na turnajích futures a ještě k tomu na antuce. Na hardu letos odehrál jen 8 utkání s bilancí 4/4 a z toho si 3 výhry připsal až na tomto turnaji.

Kvalita je jasně na straně Bhambriho, stejně tak i zkušenosti a povrch na kterém se hraje. Věřím, že to utkání neodchodí a bude si chtít zahrát druhé domácí finále po sobě.

Celkový kurz - 1.77

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7560 ... 3D&popup=1
 #10362  od bomber1315
 pát 24. lis 2017 20:09:45
1. kolo - kurz 1.5

Rugby league world cup - 25.11. - 06.00
Tonga - Anglie - 2, kurz 1,55 ( Tipsport )

V prvním semifinále Austrálie potvrdila roli favorita a naprosto zničila Fiji 54-6. Zítra se dozvíme, jestli Tonga překvapí a nebo uvidíme očekávané finále Austrálie ? Anglie. Vzhledem k prozatimním výkonům se klaním k druhé možnosti.

Anglie sice prohrála své první utkání proti Austrálii 18-4 ale ještě čtyři minuty před koncem to bylo jen 10-4. Další utkání už zvládli Angličané bez problémů. S Libanonem vyhráli 29-10 a v posledním utkání si poradili s Francií 36-6. Ve čtvrtfinále na ně čekala nahecovaná Papua-Nová Guinea a i tu přejeli v pohodě 36-6. Je to tedy tým, který jako jediný dokázal vzdorovat a hrát vyrovnané utkání s Austrálií.

Tonga tady vyhrála všechny své zápasy, ale kromě vysoké výhry proti slabému Skotsku 50-4, ty výsledky nebyly nijak přesvědčivé. S dalším, trochu překvapivě, slabším týmem Samoy vyhráli 32-18, ale bylo vidět, že především v obraně mají velké rezervy. V posledním zápase skupiny si to rozdali o první místo s Novým Zélandem, ve kterém to po poločase vypadalo, že dostanou slušný výprask, když ho prohráli 2-16. V druhém poločase si ale Zéland vybral hodně slabých 6 minut, během kterých třikrát inkasoval a Tonga tak vyhrála 28-22. Toto vítězství sice vypadá hodně dobře, ale rozhodně bych ho nepřeceňoval. Přeci je Zéland následně prohrál i s Fiji, které dnes dostalo od Australanů nářez. Ve čtvrtfinále pak Tonga narazila na Libanon, který porazila 24-22 a do poslední chvíli se strachovala o výsledek ( rozdíl oproti anglickému vítězství nad Libanonem je celkem jasný).

Anglie podle mě tohle utkání zvládne a postoupí do finále. Předvádí na tomto turnaji kvalitnější výkony, skvěle útočí i braní. Oproti tomu Tonga sice v útoku také hraje dobře, ale s obranou už je to slabší. A právě v takto důležitých zápasech obrana často rozhoduje.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7561 ... 3D&popup=1
 #10389  od bomber1315
 ned 26. lis 2017 14:34:39
Tip OK

2. kolo - kurz 1.7

Premiership rugby - 26.11. - 16.00
London Irish - London Wasps - 2, kurz 1,17 ( Tipsport )

Vítěz základní části a finalista minulého ročníku London Wasps prožil špatný začátek ročníku. Po dvou pohodových výhrách se slabými týmy následovaly čtyři zápasy s těmi silnými. No a přišly čtyři celkem jasné prohry. Tým sice zůstal skoro beze změny, ale pořád se ne a ne chytit. Hráči dělali školácké chyby a nefungovalo skoro nic. To se ale před měsícem změnilo a tým začal předvádět výkony podobné těm z minulého roku. Nejdříve v Champions Cupu zničil Harlequins 41-10, poté vyhrál na hřišti Nothamptonu Saints 22-38 a nakonec minulý týden porazil Newcastle Falcons 40-10. Oproti minulému týdnu udělal trenér pro dnešek jen 2 změny v základní sestavě a na lavičku už konečně usedl i Danny Cipriani.

Dnes zavítají na hřiště městského rivala a posledního týmu tabulky London Irish. Ten si zatím připsal jedinou výhru hned v prvním kole, kterou následovalo 7 porážek. Získal tedy jen 7 bodů a je 6 bodů za předposledním Worcestrem, který včera překvapivě vyhrál. Irish nemají dostatečnou kvalitu, aby mohli stíhat lepším týmům a na výsledcích je to vidět. Jediní hráči, kteří snesou přísnější měřítko jsou už starší pilíř Ben Franks a dva zadáci Marshall a Bell. Vzhledem k tomu, že jsou tito dva nejlepší, rozhodli se trenéři, že z Marshalla udělají útokovou spojku. Na jeho ne úplně obvyklé pozici, ale nebyl zdaleka tak dobrý a tak ho už v minulém zápase posunuli zpátky na zadáka místo Bella a toho dali na útokovku. Výsledek byl ale v podstatě stejný. Moc jiných možností ale nemají, a tak se na tomto postu dnes objeví znovu právě Bell. A právě tady vězí jejich největší slabina.

Dnes věřím jednoznačně London Wasps, kteří mají o hodně kvalitnější mužstvo a zároveň se dostali do parádní formy. Myslím, že si dnes s nejhorším týmem ligy bez problémů poradí.


Premiership rugby - 26.11. - 16.00
Saracens - Exeter Chiefs - 1, kurz 1,60 ( Tipsport )

Saracens jsou zatím na druhém místě jen 2 body za svým dnešním soupeřem. Doma jsou ale nejlepším týmem a dalo by se říct, že svým soupeřů nedávají vůbec šanci. Ze 4 zápasů mají 4 výhry s výsledky ? 55-24, 41-13, 38-19 a 44-13. Kvůli reprezentačním povinnostem dnes bude chybět několik hráčů a tak si na útokové spojce odbyde svůj první start v lize Max Malins, který nahradí Farella. A já se na něj hodně těším. Malins je totiž obrovský anglický talent, který na letošním Mistrovství světa dvacítek dotáhl svůj tým až do finále.

Dnes tedy přivítají lídra ligy Exeter Chiefs. Je to uřadující mistr ligy, ale i jemu budou chybě hráči, kteří jeli reprezentovat. Venku je navíc poloviční, když si ze 4 zápasu připsal 2 prohry a 2 výhry. Jedna z těch výher byla navíc jen 10-6 se slabým Sale Sharks. Největší ztrátou budou určitě Henry Slade a Jack Nowell, stejně jako rojníci Low a Salvi.
V tomto zápase více věřím Saracens, kteří jsou na domácím hřišti bezchybní, a navíc se jim povedlo kvalitněji nahradit hráče, kteří jeli reprezentovat.

Celkový kurz - 1.87

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-7562 ... 3D&popup=1
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8