BBOOTS

Diskuze o ostatních soutěžích, utkáních či jiných zajímavostech
 #14609  od mstm7
 sob 30. čer 2018 16:56:56
Ahoj ,
dostal už někdo připsaný bonus od Sazky za proběhlý poslední maraton k MS ?
Co se týče pružnosti s připsáním peněz celkem pokulhávají , jednou jsem se dokonce musel upomenout.Na druhou stranu teď překvapili s bonusem 200 (sázím jen v řádu stokorun , předpokládám , že byl pro větší hráče úměrný výši jejich sázek) vyplaceným ihned po prosázení 3násobku bonusu.Co mi vadí je jejich strašná grafika co se maratonu sazek týče + to , že narosdíl od Fortuny nezobrazují indikátor jestli máš dnes vsazeno či ne co se maratonu týče.Dále mě zajímá jestli někdo dostal od Betstars (PS) po migraci vůbec nějaký bonus. Dva roky dozadu jsem celkem pravidelně dostával každý měsíc 10-20 eur na sázku bez rizika a na začátku roku vždy příjemných 1000-1500 na sázku bez rizika ...
Díky za jakékoliv postřehy :-)
 #14638  od PanTau
 pon 02. črc 2018 0:56:12
Co vím, tak BetStars na Česko víceméně kašlou. Předpokládám, že kvůli složitému ověřování jim tam ve srovnání s "českými" sázkovkami hraje minimum lidí. Navíc třeba bonusy, který nabízej v jiných zemích, v Česku dávat nemůžou kvůli tomu novýmu zákonu.

Jinak tipuju, že SazkaBet to připíše tento týden. Kdyžtak pak dej prosim vědět, jestli už ti to připsali :) :D
 #14645  od bnasp2
 pon 02. črc 2018 10:46:23
Sazka to pripsala dneska, aspon pro mne.
Vseobecne mam se sazkou dobre zkusenosti, vsechno prichazi samo a docela rychle (u tech maratonu je to tak 3-4 pracovni dny, to je vsude asi tak stejne).
Jejich GUI nic moc, preci jen je videt ze se specializuji na loterie a tak. Ale uz jsem si zvykl a obcas maji nejlepsi kurz (napriklad na + pocet golu maji casto nejlepsi kurz, na - golu o trochu horsi).

Co se tyce betstars, tak tam nesazim, mam tam jen poker. Ale omrknul jsem to a kurzy tak prumerne a absolutne zadne promo-akce (vylozene od te doby co nas chrani ten novy skvely zakon, dekujeme).
 #14652  od mstm7
 pon 02. črc 2018 14:04:17
bnasp2 píše:Co se tyce betstars, tak tam nesazim, mam tam jen poker. Ale omrknul jsem to a kurzy tak prumerne a absolutne zadne promo-akce (vylozene od te doby co nas chrani ten novy skvely zakon, dekujeme).
nabídka je tam fakt strašná , kurzy mizerné , občas se tam něco hůř vypsaného najde co se hranice bodů/gólů týče .....
PanTau píše:
pon 02. črc 2018 0:56:12
Jinak tipuju, že SazkaBet to připíše tento týden. Kdyžtak pak dej prosim vědět, jestli už ti to připsali :) :D
... je to tam , číslo trochu smrdí peklem :-)
Tento příspěvek se líbí: PanTau